Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Millsaps Metodist Kilisesi tarafından 1890 yılında kurulmuştur. Mississippi Binbaşı Reuben Webster Millsaps ve diğer Metodist liderlerin hayırseverlik etkin Üniversite İki yıl sonra o Jackson eteklerinde neydi açın. Başlangıçlar mütevazı: iki bina, 149 öğrenci ve beş eğitmen. Bir yüzyıl sonra daha fazla, Millsaps Yaklaşık 1100 öğrencinin bir kayıt ve 300'den fazla bir fakülte ve personel vardır. Güzel 100 dönümlük kampüs artık şehir Jackson kalbinde yer almaktadır. Birkaç ulusal kuruluşlar tarafından tanınan, Üniversite daha 27 eyalet ve 24 ülkeden gelen öğrenciler için kapsamlı bir liberal sanat eğitimi sunmaya devam ediyor.

Vizyon

Sloganıyla Bina, Reklam Excellentiam, sosyal adalet güçlü mirası, yaşamın en önemli sorular üzerine düşünce özgürlüğü ve yansıma ve Mississippi başkenti merkezi konumu, Millsaps sonuçlanan dönüştürücü öğrenme ve liderlik deneyimi öğrencileri yürütmektedir kişisel ve entelektüel büyüme, iyi küresel toplumda yurttaşlık ve arzu bağlılık başarılı ve onlar dokunmak her toplumda bir fark yaratmak için.

Misyon

Millsaps College akademik mükemmellik, açık soruşturma ve ifade özgürlüğü adamıştır, inanç keşif meslek bilgilendirmek ve bölgemizin sosyal, ekonomik ve kültürel ilerleme yenilikçi şekillendirme için.

Uluslararası Birinci Yıl Öğrenciler

Bir resmi İngilizce çevirisi ile orijinal dilinde lise transkript resmi kopyası. İngilizce dil testleri, resmi IELTS veya TOEFL puanları (İngilizce IELTS / TOEFL şartı feragat edilebilir anadil ise). Anadili İngilizce olmayan öğrenciler için, Millsaps kağıt bazlı TOEFL bant 6.5 veya daha yüksek, IBT TOEFL en az 80 puan, 220 bilgisayar tabanlı TOEFL veya IELTS puanları 550 gerektirmektedir. Millsaps 'TOEFL kodu 1471 olduğunu. Uygulanabilir standart veya ulusal testler (SAT, ACT, AP, IB, A-level veya diğer testler) ekleyin. Pasaport kimlik sayfasının fotokopisi. Mali Destek Millsaps 'Uluslararası Doğrulama.

Uluslararası Aktarım Öğrenciler

Aktarım öğrenciler resmi bir İngilizce çevirisi ile orijinal dilinde katıldığı her üniversite için transkript sunmalıdır. İngilizce dil testleri, resmi IELTS veya TOEFL puanları (İngilizce IELTS / TOEFL şartı feragat edilebilir anadil ise). Anadili İngilizce olmayan öğrenciler için, Millsaps kağıt bazlı TOEFL bant 6.5 veya daha yüksek, IBT TOEFL en az 80 puan, 220 bilgisayar tabanlı TOEFL veya IELTS puanları 550 gerektirmektedir. Millsaps 'TOEFL kodu 1471 olduğunu. Üniversite düzeyinde çalışması az otuz saat olan öğrenciler orijinal dilinde ve resmi İngilizce çeviri ve standartlaştırılmış veya ulusal test puanları (SAT, ACT, AP, IB, A-level veya diğer testleri lise transkript resmi kopyasını sunmalıdır ). Pasaport kimlik sayfasının fotokopisi. Mali Destek Millsaps 'Uluslararası Doğrulama.

Başvuru sahipleri akademik kayıt, alınan ders çalışma, standart testlerde bu ders çalışma ve performans performans bazında seçilecektir. Bir danışman ve öğretmen tavsiyesi ile birlikte başvuranın biyografik bilgiler, ders dışı etkinlikler ve kompozisyon, aynı zamanda karar alma sürecinde dikkate alınacaktır.

Uluslararası Değişim Öğrencileri

Bizim Uluslararası Değişim Öğrencileri sayfada özetlenen adımları izleyin.

Uluslararası Yüksek Lisans Öğrencileri

Millsaps MBA veya Macc programlarına için Başvuru Enstitüye doğrudan başvurmaları gerekir.

2015-16 Uluslararası Öğrenci Tahmini Maliyetler (9 ay)

Öğrenim - 33.306 $ Ücretler - 2204 $ Konut - 7006 $ Yemekler - 5406 $ Kitaplar ve Malzemeleri - 1100 $ Yurtiçi ulaştırma $ 550 Sağlık Sigortası - 600 $ Miscellaneous - 1100 $ Tahmini TOPLAM: 51.272 $

*Bu konut için asgari maliyet; maliyetleri seçilen konaklama türüne göre değişir.

**Bu standard, "7 Corners" standart planı ve ortalama öğrenci yaşa dayalı tahmini maliyettir. Maliyetler yaş ve kapsama dayalı değişkendir.

***Yukarıdaki maliyetler asgari gereklilikleri içerir. Öğrenciler ek kişisel harcamalar, şarta ve yaz / kış tatili giderleri için hazırlıklı olmalısınız. Yaz için eve yolculuk vermezler ek gider buna göre planlamak emin olun.

Uluslararası Öğrenci Başarı Bursları

Uluslararası öğrenciler otomatik olarak liyakate dayalı burs için kabul edilecektir. Aşağıda size bursunu tahmin yardımcı Millsaps 'uluslararası basitleştirilmiş burs seçim sistemidir. Öğrencinin lise ve / veya üniversite çalışma 4,0 ölçeğinde bir ABD GPA için Millsaps tarafından dönüştürülür. Nihai ödül Böyle bir öğrencinin akademik programın titizlik ve lise ve / veya üniversite müfredat, liderlik, dışı tutulum, tavsiye mektupları, mezunlar / eski ilişkileri, kurumsal uyum gibi ek ölçütlere göre belirlenir ve ilgi gösterilecektir. Ayrı bir uygulama liyakate dayalı burs için gereklidir. Öğrenciler, sanatsal, müzikal ve tiyatro yetenek için uygun olabilir. Need tabanlı yardım Millsaps College ile uluslararası öğrenciler için geçerli değildir.

Tier 1 $ 30,000 - Tam Öğrenim Yukarıdaki eşdeğer 3.9 not ortalaması veya Uluslararası başvuru otomatik olarak kabul edilmek için tam bir lisans müracaatı üzerine kabul edilecektir.

Tier 2 - 23.000 $ - 27.000 Eşdeğer 3,5-3,89 GPA ile Uluslararası başvuru otomatik olarak kabul edilmek için tam bir lisans müracaatı üzerine kabul edilecektir.

Tier 3 - $ 16,000 - 22,000 Eşdeğer 3,0-3,49 GPA ile Uluslararası başvuru otomatik olarak kabul edilmek için tam bir lisans müracaatı üzerine kabul edilecektir.

Not: Tüm yenilenebilir burs ödülü ile sağlanan özel uygunluk kriterlerini karşılayan bağlı. Merit burs yıllık artış yok. Katılım maliyeti ortalama artış yıllık% 5 olarak tahmin edilmektedir.

Erken Eylem

Erken Eylem birinci sınıf öğrencilerine 1 Mayıs kadar karar kolej know-izin zorunda değil ise Millsaps kabul kararı erken bildirim almak için izin veren bir bağlayıcı olmayan kabul seçenektir. Erken Eylem seçeneği altında kabul edilen öğrenciler diğer okullara başvurmak için ücretsizdir. Erken Eylem altında, uygulamak gerekir ve 15 Kasım tüm destekleyici belgeleri. Başvuran öğrencilerin 15 Ocak daha sonra bildirilecektir. Başvuran öğrencilerin dek 1 Mayıs Adayın Yanıtla tarihi kadar herhangi bir zamanda kendi kayıt mevduat sunabilirler.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Millsaps College

Evrendeki maddenin kombinasyonları tüm muazzam çeşitliliği, bunu bildiğim tek kombinasyonu bilinçli - hissediyor düşünüyor, merak, hatırlar, hakimler, umut, hayaller, hes ... [+]

Neuroscience ve Bilişsel Çalışmalar Yüksek Lisans

Evrendeki maddenin kombinasyonları tüm muazzam çeşitliliği, bunu bildiğim tek kombinasyonu bilinçli - hissediyor düşünüyor, merak, hatırlar, hakimler, umut, hayaller, hesaplar ve arzularını - beyindir. Bu kendi içinde dikkate değer bir sırdır. İnsan beyni yaklaşık% 75 su,% 10 yağ,% 8 protein ve karbonhidrat ve inorganik tuzların bir kaç yüzde puanı ise. Ayrı ayrı ele alındığında, bunların hiçbiri düşünüyorum. Hala bir kütle birlikte hiçbir düşünce koyun. Ama doğru bir şekilde malzeme düzenlemek ... ve o uyanır.

Yaklaşık 100 milyar nöron ve ortalama bir kişinin vücut ağırlığının yalnızca% 2'sini kaplıyor birlikte beyin bize kim yapıyor, bir kişinin düşünce ve davranış büyük çoğunluğunu kontrol etmek için yönetir. Beynin çalışması o zaman ne, kim çalışmadır ve nasıl çalışır. Neuroscience ve Bilişsel Çalışmalar tüm bu soruların bir araya gelip disiplinler arası bir alandır. Bilinç ve madde doğası felsefi araştırma dil edinimi ve belleğe psikolojik araştırmalara nörotransmitter faaliyet içine fizyolojik araştırma, itibaren, beyin ile ilgili sorular sayısız vardır ve akademik araştırma en heyecan verici ve güçlü alanlarından biridir oluşturmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Jackson
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

Millsaps College

Muhasebe müfredat Master İşletme derecelik Muhasebe Lisans veya Yüksek Lisans göre muhasebe eğitiminde daha derinlik ve genişlik kazandırmak amacıyla tasarlanmıştır. MACC ... [+]

Muhasebe Master

Muhasebe müfredat Master İşletme derecelik Muhasebe Lisans veya Yüksek Lisans göre muhasebe eğitiminde daha derinlik ve genişlik kazandırmak amacıyla tasarlanmıştır. MACC diploması olabilecek muhasebe dışındaki alanlarda derece ile lisans muhasebe derecesi ve öğrenciler ile öğrenciler, muhasebe ya da iş çok az veya hiç bir akademik geçmişi olan, ancak öğrencilerin 600 düzey kurslara katılabilmeleri için ek lisans veya hazırlık kursları almakla yükümlüdürler .

Önkoşul

Macc program muhasebe önkoşulları 15 saat içerir. * Bu önkoşullar muhasebe gelişmiş çalışma için öğrenci hazırlamak. Tamamlama veya önkoşul feragat gelişmiş çalışma için gereklidir. Profesyonel belirtme da karşılık önkoşul derslerini feragat kabul edilebilir. Aşağıdaki önkoşul muhasebe dersleri Macc için gereklidir:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Jackson
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Millsaps College - A Closer Look

Millsaps College Tour