Resmi açıklamayı okuyun

Minerva, dünya uğruna eleştirel bilgeliği besliyor.

Geleceğimiz daha iyi liderlere, daha akıllı yenilikçilere ve daha bilinçli küresel vatandaşlara bağlı olduğu için, zamanımızın en karmaşık sorunlarının çözümünde birlikte çalışmak için sıra dışı, hayat boyu öğrenenlerin yeni nesillerini hazırlıyoruz.

Minerva, köklü bir ilkedir ve potansiyelinizi geliştirmeye ve başarınızı sağlamaya kendini adamıştır.

Bireysel gelişmenizi ilerleyerek kollektif geleceğimizi geliştirmeye yoğun bir şekilde odaklandık. Organizasyonumuz, yaptığımız her kararın akademisyenler, mesken yaşamı ve mesleki gelişimden faydalanma ve bilgilendirmelerden haberdar eden yedi Yol Gösterici İlke tarafından belirlenir.

Minerva Schools at KGI güçlü bir ittifak üzerine inşa edilmiştir.

Minerva, dünyanın en yenilikçi lisansüstü kurumlarından biri ile işbirliği içinde olağanüstü derece programları sunmaktadır: KGI (Keck Graduate Institute). Uygulamalı bilimler alanında bir lider olan KGI, çoğunlukla “Batı Yakası” olarak adlandırılan saygın Claremont Konsorsiyumunun en yeni üyesidir.

MINERVA'A GİRİŞ

Minerva'nın kurucusu Ben Nelson ve KGI'deki Minerva Schools at KGI Kurucu Dekanı Ph.D. Stephen M. Kosslyn, yeniden keşfedilen üniversite deneyiminin merkezinde vizyon, pedagoji ve öğrenme platformuna bir giriş niteliğindedir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Minerva Schools at KGI

Karar Analizinde (MDA) 21 aylık yarı zamanlı Yüksek Lisans, araştırma, analiz ve pratik karar verme üzerine vurgu yaparak, kritik mesleki becerileri kazandırmak için tasa ... [+]

Giderek karmaşıklaşan ve küreselleşen dünyamızda, etkili karar verme, yüksek derecede eleştirel düşünme ve çeşitli verileri toplama, yorumlama ve bunlara göre hareket etme yeteneğini gerektirir. Minerva, yirmi birinci yüzyılın liderlerini sonuçsal kararlar vermek için hazırlamak üzere özel olarak tasarlanmış ilk bir program geliştirdi. Karar Analizinde (MDA) 21 aylık yarı zamanlı Yüksek Lisans, araştırma, analiz ve pratik karar verme üzerine vurgu yaparak, kritik mesleki becerileri kazandırmak için tasarlanmıştır.

Karar Analizinde Bilim Ustası, size daha iyi kararlar vermek ve pozitif değişim sağlamak için gerekli olan kritik becerileri öğretir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Francisco
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
21 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Address
1145 Market St, 9th Floor
94103 San Francisco, California, Amerika Birleşik Devletleri