Minerva Schools at KGI

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Minerva, dünya uğruna eleştirel bilgeliği besliyor.

Geleceğimiz daha iyi liderlere, daha akıllı yenilikçilere ve daha bilinçli küresel vatandaşlara bağlı olduğu için, zamanımızın en karmaşık sorunlarının çözümünde birlikte çalışmak için sıra dışı, hayat boyu öğrenenlerin yeni nesillerini hazırlıyoruz.

Minerva, köklü bir ilkedir ve potansiyelinizi geliştirmeye ve başarınızı sağlamaya kendini adamıştır.

Bireysel gelişmenizi ilerleyerek kollektif geleceğimizi geliştirmeye yoğun bir şekilde odaklandık. Organizasyonumuz, yaptığımız her kararın akademisyenler, mesken yaşamı ve mesleki gelişimden faydalanma ve bilgilendirmelerden haberdar eden yedi Yol Gösterici İlke tarafından belirlenir.

Minerva Schools at KGI güçlü bir ittifak üzerine inşa edilmiştir.

Minerva, dünyanın en yenilikçi lisansüstü kurumlarından biri ile işbirliği içinde olağanüstü derece programları sunmaktadır: KGI (Keck Graduate Institute). Uygulamalı bilimler alanında bir lider olan KGI, çoğunlukla “Batı Yakası” olarak adlandırılan saygın Claremont Konsorsiyumunun en yeni üyesidir.

MINERVA'A GİRİŞ

Minerva'nın kurucusu Ben Nelson ve KGI'deki Minerva Schools at KGI Kurucu Dekanı Ph.D. Stephen M. Kosslyn, yeniden keşfedilen üniversite deneyiminin merkezinde vizyon, pedagoji ve öğrenme platformuna bir giriş niteliğindedir.

Konumlar

San Francisco

Address
1145 Market St, 9th Floor
94103 San Francisco, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri