Ming Chuan University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tayvan'ın en iyi uluslararası üniversitesi olan MCU, dünyanın her yerinden gelen öğrencileri ağırlıyor. İletişim, Tasarım, Yönetim, Teknoloji, Diller, Hukuk ya da Turizm alanlarında lisans derecesine sahip olmakla ilgileniyorsanız, MCU dünya standartlarında bir eğitim deneyimi sunar. Burada, yarının dünya liderleri olmaya hazır yaratıcı ve yenilikçi küresel vatandaşlar inşa etmeye inanıyoruz.

MCU Misyonu

“Bir anahtar kavramın üç yolunu ifade etti” misyonunu desteklemek, Ming Chuan University , ebeveyn bakımı, destek ve rehberlik ile tüm öğrencilere katılan bir eğitim ortamı sağlayarak gurur duyar. Kapsamlı bir yüksek öğrenim kurumu olarak, Ming Chuan University , öğrencilere profesyonelleşme, takım ruhu ve uluslararasılaşma için geniş dünya görüşleri hazırlamak için teoriye dayalı, uygulamaya yönelik eğitim yoluyla öğretim ve öğrenmede mükemmeliyet için çaba göstermektedir.

Teoriye dayalı ve uygulamaya yönelik eğitim

Eğitim ilkemiz, tüm mezunlarımızın teori temelli olduğundan emin olmak için profesyonel kursları, yardımcı programları (dört yıllık İngilizce kursları ve üç yıllık bilişim teknolojileri dersleri) ve genel eğitimi koordine eden teori temelli, uygulamaya yönelik eğitim konusunda ısrar eder, uygulama odaklı eğitim. Seminer, mezuniyet tezi, mezuniyet projesi tasarımı, katı disiplin ve gayretli öğretim yoluyla öğrencilerin karakterlerini beslemek için bütünsel eğitim uyguluyoruz. Mezunlarımız, hem ileri eğitim hem de istihdam oranı için meslektaşlarıyla iyi bir şekilde rekabet etmektedir.

Mükemmel rekabetçi yeteneği

Ming Chuan University 11 okulu vardır: Yönetim, İletişim, Hukuk, Tasarım, Uygulamalı Dil, Bilgi Teknolojisi, Turizm, Sosyal Bilimler, Sağlık Teknolojisi, Finacial Teknoloji ve Uluslararası Koleji. Küreselleşme ve bilgi temelli ekonominin hızlı gelişmesiyle birlikte, Okullarımız sadece doktora dereceleriyle öğretim üyelerini işe almakla kalmaz, aynı zamanda öğretim ve araştırmalarını üniversitenin disiplinlerarası entegrasyonu, sürekli gelişim, rekabet gücü ve toplumsal talep ile yönlendirir. Bu hedefe ulaşmak için, her yüksek lisans ve bölüm, kendi mesleki özelliklerini ve rekabet gücünü geliştirmeli, öğretim, araştırma ve hizmet kalitesini yükseltmeli ve öğretim üyelerinin değerlendirmesi ve düzenli öğretim değerlendirme puanlaması yoluyla öğrencilerin yeterliliğini geliştirmelidir.

Komple e-öğrenme ortamı

Bu 21. yüzyıl bilgi teknolojisi çağında, öğrencilerin bilgi aramak, analiz etmek, işlemek ve entegre etmek için yeteneklerini geliştirmeleri gerekmektedir. Ağ teknolojisinin öğrenme ortamında uygulanması nedeniyle, ilgili teknoloji olgunlaşmaktadır. Küresel bilgi ağı aracılığıyla öğretimin sonucu mükemmel ve üniversite için önemli bir gelişme olacaktır.

Çok yüzlü öğretimi ve öğrenmeyi teşvik etmek için, üniversitemiz tam bir e-öğrenme ortamı oluşturmuştur. Ağ Üniversitesine genişleme, öğrencilerin uzay ve zaman sınırları olmadan çalışmasına izin verir. Öğrenciler, öğrenme çıktılarını geliştirmek için öğretim materyallerini çevrimiçi olarak tekrar edebilirler. Ağ öğretimi, öğrencilerin geleneksel öğretim modunun büyük bir zorluğu olan öğretim üyeleri ve öğrenciler arasında zaman ve alan kısıtlı etkileşimi gerektirmeden öğrenmelerini sağlar.

Ağ oluşturma ve yüksek teknoloji eğitimini desteklemek için, her iki kampüsteki tüm sınıfları e-derslik olarak donattık. Öğrencilerin, öğretim, araştırma, hizmet ve öğrencilerin rekabet edebilirlik kalitesini yükseltmek için daha fazla çevrimiçi kurs geliştirmeye devam edeceğiz.

Eğitim Felsefeleri

Ming Chuan University , Kurucu Pao'nun eğitim felsefeleri üzerine kuruldu:

  1. Ebeveyn bakımı, destek ve rehberlik ile tüm öğrencilere katılıyor
  2. Katı Disiplin ve Çalışkan Öğretim
  3. Öğretimde özverili çabaları özendirmek
  4. Uygulamada tecrübe ile teoride eşleştirme eğitimi
  5. Hem beşeri bilimleri hem de teknolojiyi vurgulamak

Üniversite, uygulamalı eğitimin gerçekleştirilmesini amaçlamakta, öğrencileri mezuniyet sonrası hemen işgücüne katılabilmeleri için uygulamaya ve teoriye dahil etmeye teşvik etmektedir. Artan küreselleşme ve küresel Çin ateşi ışığında, üniversite, bu Çin kurumundaki eğitim teorilerinin entegrasyonu ve yurtdışı üniversitelerin ortakları aracılığıyla öğrencileri küresel rekabete karşı hazırlamaya çalışmaktadır. Başarılı eğitim deneyiminden öğrenmenin yanı sıra, Ming Chuan, öğrencilerine eğitim felsefesi altında daha iyi bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır: küresel bilginin yerelleştirilmesi ve yerel bilginin dünyaya ulaştırılması.

Seçkin bir uluslararası üniversiteye dönüşmenin nihai hedefine ulaşmak için, üniversite kaliteli eğitimini sürdürmek için her türlü çabayı gösterecek ve kendini öğretim ve araştırma alanında uluslararası mükemmellikte taahhüt edecektir.

Eğitim hedefleri

Uluslararasılaşma

Fakülte ve öğrencilerin dünya görüşlerini genişletmek için uluslararası bir öğrenme ortamının oluşturulması; uluslararası sertifikaların tanıtımı; Dünya çapında eğitim ile takip etmek.

Uluslararası Eğitim ve Değişim Bölümü ve Uluslararası Koleji uluslararasılaşma hedefine doğru ilerlemenin yolunu açtı. Tayvan'daki üniversitelerin en fazla yabancı öğrencisiyle, Üniversite yükseköğretimin uluslararasılaşmasını teşvik etme ve bir İngilizce öğrenim ortamı oluşturma çabalarını yeterince kanıtlamıştır.

Profesyonellik

Teorik bilgi ve pratik yeterliliği güçlendirmek için endüstri akademisi işbirliğine odaklanmak; Çok yönlü eğitim ve yaşam boyu öğrenme fırsatları sağlamak için akademik deneyimle birlikte profesyonel deneyime odaklanın.

Akademik gelişime yönelik artan ihtiyaçlara cevap olarak, üniversite kaynak paylaşımını ve yetenek yönetim sistemini kolaylaştırma konusunda büyük ilerlemeler kaydetmiştir. Son başarılar, öğrenciler ve öğretim üyeleri için e-sınıf hizmetleri ve e-portföy sistemini içermektedir.

mükemmellik

Öğrencileri bir sorumluluk duygusu ve takım ruhuyla beslemek için sıkı eğitim rehberliği ilkelerinin kararlı bir şekilde uygulanması; öğretim, öğrenim, araştırma ve hizmet alanlarında mükemmeliyet arayışı.

Ming Chuan University , kaliteli eğitimi için çok beğeni topladı. 2009 yılında, üniversite Tayvan'daki Yüksek Öğretim Değerlendirme ve Değerlendirme Konseyi (HEEACT) tarafından yürütülen bölüm akreditasyonlarında kuzey Tayvan'daki kolejler ve üniversiteler arasında en üst sırada yer aldı. Buna ek olarak, üniversiteye ardı ardına MOE “Öğretme Mükemmellik Çalışması” sübvansiyonu verilmiştir.

Konumlar

Saginaw

Address
Gilbertson Hall, Saginaw Valley State University, 7400 Bay Road, Saginaw
MI 48710 Saginaw, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri

Taipei

Address
250 Zhong Shan N. Rd., Sec. 5
111 Taipei, Tayvan

Taoyuan

Address
5 De Ming Rd., Gui Shan District
333 Taoyuan, Taoyuan Şehri, Tayvan

Taipei

Address
3F-8F, No.130, Jihe Rd.
111 Taipei, Tayvan

Jinsha İlçesi

Address
105 De Ming Rd
890 Jinsha İlçesi, Tayvan

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin