Resmi açıklamayı okuyun

Mississippi Baptist Konvansiyonu ile bağlı Mississippi Koleji, liberal sanat ve bilim özel, karma eğitim, Hıristiyan bir üniversitedir. Mississippi yüksek öğrenim kurumu eski olarak MC akademik mükemmellik bağlılık konusunda uzun bir geçmişe ve Mesih'in nedeni vardır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz Mesih'in davasına akademik mükemmellik ve bağlılık için tanınan bir üniversite olarak bilinen olmaktır.

Tarihçe

Mississippi Koleji 1826 yılında kurulmuş ve Mississippi eyaletinde yüksek öğrenim en eski kurumdur.

Neden MC?

PARA Dergisi geçtiğimiz günlerde "Merit Aid 20 En İyi Özel Kolejleri" nin kendi listesinde MC # 12 sırada Mississippi Koleji 5000'den fazla öğrencisi ile eyaletin en büyük özel üniversitesidir. 1831 yılında, MC bir kadına bir derece verilmesi ABD'de ilk karma üniversite oldu. Mississippi Koleji bizim alt ders ve cömert burs programı ile düşündüğünüzden daha uygun olduğu. MC ödülleri burs ve mali yardım yaklaşık 53.000.000 $ her yıl. MC 80'den fazla lisans seçenekleri 15'den fazla lisansüstü programlarına, birinci sınıf hukuk okulu, doktor asistanı programı ve daha fazlasını sunuyor. 16: 1 öğrenci-öğretim üyesi oranı. Mississippi College bir derece işverenler ile kilo tutan ve her yerde gitmek istediğiniz size sıçrama tahtası olduğunu bulacaksınız. MC öğrencilerin iki kez ulusal ortalamanın tıp okula kabul görmesi. Hemşirelik yaklaşık% 100 mezuniyet üç ay içinde iş bulmak mezunları. Uluslararası Misyon Kurulu misyonerler mezun ve randevu altında olan bir ilk 10 okul olarak MC sırada yer alıyor. MC öğrencilerin 30.000'den fazla saat her yıl gönüllü.

Öğrenci vücut büyüklüğü, katılım düşük maliyet ve güçlü bir akademik üne sahip MC Hıristiyan yüksek öğrenim alanında nadir bulmak olduğunu. Sınıfta, kampüs hayatı boyunca ve öğrencilerimizin gönlünde - Amacımız kültürümüzün her yönüyle içine Mesih demlenmeye olduğunu.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Mississippi College

İletişim Bölümü İletişim (MSC) derecesi Bilim Master sunuyor. Bu lisans programı Mississippi iletişim kursları arıyoruz öğrenciler için tasarlanmıştır; İletişimde bir yük ... [+]

Sizin Haberleşme Derecesi tıklayın

İletişim Bölümü İletişim (MSC) derecesi Bilim Master sunuyor. Bu lisans programı Mississippi iletişim kursları arıyoruz öğrenciler için tasarlanmıştır; İletişimde bir yüksek lisans programına devam ilgilenen; ve onların pazarlanabilirlik geliştirmek veya doktora kayıt için hazırlanmak istiyorum.

Seçmeli ders seçenekleri sayesinde, öğrenciler tiyatro, kitle iletişim araçları, ya da kişilerarası / kamu iletişim konsantrasyonu doğru kendi derecesini terzi olabilir. Çalışmanın önerilen kurs planlanırken Bu seçim onların lisansüstü danışman ile istişare yapılmalıdır.

MC Deneyimi

Bölüm Uygulamalı Haberleşme lisans mezunu of Science (MS) Master sunuyor. Bu online lisans programlarından birini seçebilirsiniz Öğrenciler:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Jackson
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

Mississippi College

Mississippi Koleji öğretme ve öğrenme üzerinde daha büyük bir vurgu olağanüstü liderlik eğitimi vermektedir. Eğitim Liderlik hazırlanmasında eşsiz Yüksek lisans programı ... [+]

Eğitim ve Liderlik derece kazanmak

Mississippi Koleji öğretme ve öğrenme üzerinde daha büyük bir vurgu olağanüstü liderlik eğitimi vermektedir. Eğitim Liderlik hazırlanmasında eşsiz Yüksek lisans programı dikkatle kohort üyelere yaz döneminde başlayacak 39 dönem saat, oluşan 15 aylık modüler bir program başlatmak için her bahar seçer. Fakülte, deneyimli ve yenilikçi bakış açıları sunuyor ve dahil olmak üzere liderlik, altı boyutlarına odaklanan modülleri bir dizi sağlar:

Kişisel / yorumsal Öğretim Örgütsel Kaynak Siyasi Bilgilendirici

Kurs müfredatı seminer, practicums ve staj ile entegre ve hazırlık son döneminde resmi staj sonuçlanacak olacak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Jackson
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku