Mississippi State University College of Veterinary Medicine

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Birinci Sınıf Vizyon ve Herkes İçin Bir Yarar

Mississippi State University College of Veterinary Medicine , tümü aile benzeri bir atmosferle hayvan ve halk sağlığı, yüksek kaliteli öğrenme deneyimleri ve en son tıbbi bakım konularında dünya standartlarında benzersiz bir araştırma dengesi yakalar.

Tutkumuz, hayvanların, sahiplerinin, tarım ticaretinin, biyomedikal araştırmaların ve dolayısıyla toplumun yararına hayvanların sağlığını ve refahını iyileştirmektir. Vizyonumuza şefkatli, birinci sınıf sağlık bakımı ve teşhis hizmetleri sunarak ve çeviri veteriner araştırmaları (tezgahtan kliniğe) yürüterek ulaşıyoruz. Vizyonumuzu, öğrencileri ve veteriner hekimleri eğitmeye yatırım yaparak ve onları vizyonumuzu benimsemeye ve sürdürmeye teşvik ederek kısmen gerçekleştiriyoruz. Çağrımızın toplum yaşamını ve bakımımıza emanet edilen hayvanları daha iyi hale getireceği bilgisiyle bu hedeflere ulaşmaya kararlıyız.

MSU CVM profesyonel müfredatı, dört yıllık bir müfredat olan veteriner hekimliği derecesi (DVM) doktoruna götüren kurslar sağlar. Üniversitede sunulan yüksek lisans programları, seçilen uzmanlık alanlarında MS veya Doktora derecesine götürür. 2010 yılında veteriner tıp teknolojisi alanında bir lisans programı sunmaya başladık ve 2012 baharında birinci sınıf lisans derecesi ile mezun olduk.

Konumlar

Mississippi State

Address
Wise Center Drive,240
39762 Mississippi State, Mississipi, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin