Missouri Tech

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Misyonumuz

Missouri Tech bilgisayar bilimi, elektronik, ve çalışmanın ilgili alanları vurgulayan akredite † özel okuldur. Misyonumuz pratik deneyime sahip ders kitabı teorisini birleştiren üstün bir öğrenme ortamı sağlayarak bu alanlarda kariyer için öğrencileri hazırlamaktır. Bu kombinasyon öğrencilerimize başarılı motivasyon, tutum ve özgüven geliştirir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz en kaliteli, uygun fiyatlı, eğitim sağlamak ve bilgisayar bilimleri ve elektronik gerçek bir ilgi gösterilmektedir başarılı fırsatına sahip öğrencilere vermektir. Beş A en aşağıdaki vurgulayan öğrencilerimizin başarısını, Missouri Tech eğitmen ve personel sağlamak için:

Akademisyenler (Bilgi ve Eleştirel Düşünme) Seyirci (Sorumluluk) Tutum (Mühendislik Tutum = Yapabilirsiniz) Görünüm (Presence-Güven) Hırs (Sürücü başarılı olmak)

5-As ilkelerine uygulanması, öğrencilerin akademik programların kalitesi ve başarısı yansıyan analiz ve Beş A adlı Missouri Tech eğitmenleri ve personelin teknik problems.The taahhüdünü çözme yeteneği ve güven kazanmak Mezunlarımızın.

Bizim Üyelikleri

Kariyer Okulları ve Kolejler Certified Gaziler Eğitim Missouri Bölümü ve İşgücü Yatırım Yasası Missouri Teknik için Onaylı Mesleki Rehabilitasyon Missouri Bölümü tarafından onaylandı Yükseköğretim Missouri Koordinasyon Kurulu tarafından İşlet Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite Askeri Dostu Okul Üyesi arasında

Saint Charles, Missouri, Ticaret Odası Gaziler Eğitim Sertifika Görevlileri Derneği Özel Kariyer Kolejler ve Okullar Missouri Derneği Dernek Bilgi Teknolojisi Uzmanları IEEE Enstrümantasyon, Sistemler ve Otomasyon Topluluğu Bilgisayar Güvenliği Enstitüsü Kariyer Koleji Derneği Amerikan Eğitim Konseyi Missouri Meslek Birliği Öğrenci Mali Yardım Uzmanları Missouri Derneği Louis Bölge Kütüphanesi Ağı Microsoft IT Akademi Programı Üyesi

† Missouri Teknik Kariyer Okulları ve Kolejleri Akreditasyon Komisyonu (ACCSC) tarafından akredite edilmiştir.

Konumlar

Saint Charles

Missouri Tech

Address
Missouri Tech,
1690 Country Club Plaza Dr

MO 63303 Saint Charles, Missouri, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 636-573-9300

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: