Missouri University of Science and Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

BİZ MISSOURI S&T

Missouri University of Science and Technology - kısaca Missouri S&T - ve uzun süredir araştırma ve inovasyon oyununun zirvesindeyiz. Mississippi'nin batısındaki ilk teknolojik kurumlardan biri olarak 1870 yılında kurulan, bugünün öğrencilerini yarının büyük küresel zorluklarının üstesinden gelmeleri için donatmak ve ilham vermek için keşif, yaratıcılık ve yenilik mirasımıza dayanıyoruz.

Görevimiz

Missouri S&T, eyaletimize hizmet eden ve dünyanın büyük zorluklarının çözülmesine yardımcı olan bilgileri oluşturmak ve aktarmak için eğitim, araştırma ve uygulamayı bütünleştirir.

Vizyonumuz

Missouri S&T, keşif, yaratıcılık ve yenilik için önde gelen kamuya ait teknolojik araştırma üniversitesi olacak.

Mezunlarımıza merak, yaratıcılık ve güven besleyeceğiz. Yüksek vasıflı, yetenekli ve girişimci bir işgücü arayan dünya çapında ortaklar için tercih edilen kurum olacağız; yenilikçi araştırma; ilgili eğitim programları, ürünleri ve hizmetleri; ve çağımızın büyük zorluklarını çözmek için teknoloji ve fikirler.

Degerlerimiz

Yaşam Boyu Başarı

Olağanüstü değer katıyoruz. Missouri S&T deneyiminin ödülleri, bir üniversite eğitiminin, değerli bir derecenin veya tatmin edici bir kariyerin çok ötesine uzanır. S&T deneyimi, sizi başarma güveni, üstün olma arzusu ve asla durmayan öğrenme sevgisiyle tanımlanan tatmin edici bir yaşama hazırlar.

Yaratıcılık

Biz yenilikçiyiz. Daha iyi bir dünya inşa etmek, yaratıcı bir kıvılcım, yenilikçi ve girişimci yaklaşımlar ve dünyanın en büyük zorluklarına yeni çözümler keşfetme ve keşfetme merakı gerektirir.

Bütünlük

Eylemlerimizden kendimizi sorumlu tutuyoruz. En yüksek etik standartları korumaya, kendimizi güvenilir ve tüm insanlığa saygılı davranmaya ve kampüs topluluğumuza aynı ilkeleri aşılamaya çalışıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Örnek yaşıyoruz. Kamunun iyi niyetinin, bize emanet edilen mali kaynakların ve çevrenin sorumluları olarak, tüm çabalarımızda dayanıklı ve sürdürülebilir uygulamaları vurguluyoruz.

Ortaklıklar

Biz harika ortağız. Değer katmaya ve karşılıklı fayda sağlayan ortaklıklar yaratmaya odaklanıyoruz. Günümüzün büyük zorluklarına yönelik çözümler, hem kampüste hem de daha büyük iş dünyasında, sivil, ulusal ve uluslararası topluluklarda çevik işbirliği, ekip çalışması ve paydaşlarımızla etkileşim gerektirir.

içerme

Kapsayıcı, misafirperver bir topluluğuz. Açıklık, anlayış ve tüm insanlara ve bakış açılarına değer veren yaratıcı bir öğrenme ortamı oluşturmaya çalışıyoruz.

Konumlar

Rolla

Address
West 13th Street,300
65409 Rolla, Missouri, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin