Moravian College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Moravian College , tarihi ve tarihçinin kesiştiği noktada yer almaktadır. Amerika'nın en eski 6. üniversitesi olarak, öğrenmek ve keşfetmek için göze çarpan ve dünyayı değiştiren bir yer olarak ünümüzü kazandık. Ayrıca, “ABD'deki en iyi kolejler” ve “PA'daki en iyi kolej kampüsleri” arasında yer alıyoruz.

Moravian'ın akademik üstünlüğü, en üst düzey öğretim üyesi ve çeşitlilik ve dahil edilme konusundaki taahhüdü, yenilikçi kurumumuzda okumak için Pennsylvania eyaleti ve ötesindeki öğrencileri çeken şeydir.

Moravian'da bir öğrenci olarak klasik Amerikan üniversite deneyimine sahip olacaksınız. Ve biliyorduk - bunu 275 yıldan uzun süredir yapıyoruz. Sonsuz araştırma fırsatları, yunan hayatı, en son teknoloji, spor, öğrenci kulüpleri ve hatta yurtdışında eğitim var. Eğitiminize sınır koymayı planlamıyoruz. Aslında tutkularınızı takip etmeniz için bir yol açacağız.

Birlikte tarih yazalım.

Lisans Akademileri

Moravian College dört lisans derecesine yol açan çalışma programları sunmaktadır - Bachelor of Arts, Science Bachelor, Music Bachelor ve Hemşirelikte Bachelor of Science.

55'ten fazla ana dal ve aralarından seçim yapabileceğiniz çalışma programları ile Muhasebe'den Studio Sanatına kadar her şeyi çalışabilirsiniz. İsterseniz çift veya üçlü büyük. Veya kariyer hedeflerinize ve tutkularınıza uyacak şekilde kendi ana dalınızı oluşturun. Neye karar verirsen ver, desteğimize sahipsin.

Tüm lisans programlarını görüntüleyin .

Ek olarak, Onur Programımıza, SOAR araştırmasına, yerel stajlara, öğrenci kulüplerine, yurtdışında eğitim ve daha fazlasına katılabilirsiniz.

Ortalama sınıf büyüklüğümüz 17 öğrencidir, 11: 1 öğrenci fakülte oranıdır. Bu, profesörlerin sizi ilk isim ile tanıyor ve başarınızı önemsiyor! Dört yıllık okul boyunca kullanmanız için bir Macbook Pro ve iPad alacaksınız ve mezun olduktan sonra bile saklayabilirsiniz.

Lisansüstü Akademik

Moravian Graduate iş, eğitim, hemşirelik, rehabilitasyon bilimleri ve sanat alanlarında 25'ten fazla lisans ve sertifika programı sunmaktadır.

Moravya'nın lisansüstü ve sertifika programları, büyüyen endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılamak için birinci sınıf mezunlar hazırlamak üzere tasarlanmıştır ve onlar da sökülmek yerine yaşamınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden lisansüstü dersler geleneksel, hızlandırılmış, harmanlanmış ve çevrimiçi formatlarda sunulmaktadır. Ayrıca, Moravian College kaynaklarını en iyi şekilde parmaklarınızın ucunda elde edeceksiniz ve öğretim üyelerimiz, personelimiz ve Öğrenci Deneyimi Mentorları başarımız için büyük önem veriyor.

Tüm lisansüstü programları görün .

yer

Amerika Birleşik Devletleri'nin doğu kıyısında yer alan Moravian, Bethlehem, Pennsylvania'daki evi çağırıyor. Bu kalabalık küçük kasabada kendinizi Philadelphia, New York ve Washington gibi büyük şehirlere kısa bir sürüş mesafesinde bulacaksınız, tüm hafta sonu seyahatlerini ve yeni maceraları hayal edin! Ama endişelenme, Lehigh Vadisinde de yapılacak çok şey var. İster Kuzey Amerika'daki (Musikfest) en iyi müzik festivallerinden birine katılın, ister Coca Cola Stadyumu'nda bir beyzbol maçının tadını çıkarırken, Bethlehem, PA'da hiç sıkıcı bir an olmaz.

Bethlehem topluluğu her zaman Moravyalı öğrencileri ağırlar ve stajlar, uygulamalı öğrenme fırsatları ve ücretsiz etkinlikler sunmak için genellikle Kolej ile ortak olur.

Hava

Pennsylvania'dan Lehigh Valley, dört mevsimi sonuna kadar yaşıyor. Güz net kazak hava ve renkli yaprakları getiriyor. Kış kampüsümüzü karla kaplar. Bahar, yağmurlu ve çiçek açan çiçekler sunar. Ve yaz güneşli ve ılıktır. Her mevsim Bethlehem'den biraz farklı şeyler getiriyor ve biz onu seviyoruz!

Emniyet

Evet! Öğrencilerimizin güvenliği, Moravian College birinci önceliktir. Kampüs polimiz, herkes için güvenli ve emniyetli bir ortam sağlamak için çalışır ve ihtiyaç olması halinde her zaman yardım etmeye hazırdır. Ayrıca 24 saat eskort ve günlük servislerin yanı sıra kampüs boyunca acil mavi ışıklı telefonlar da sunuyoruz.

Öğrenci hayatı

Spor, sanat veya toplum katılımıyla ilgileniyor olsanız da, Moravian College yapılacak çok şey var. Bir NCAA Bölüm III okulu olarak Moravian, 20 eğlence sınıfı spor takımının yanı sıra, sadece eğlenmek istiyorsanız 10 intramural takım da sunuyor! Müzik toplulukları, öğrenci hükümeti, öğrenci sendikaları ve daha fazlasını içeren 80'den fazla öğrenci klübüne katılabilirsiniz.

Maliyet ve Yardım

Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya kendimizi adadık - ve buna uygun bir özel eğitim sunmayı da içeriyoruz.

Moravian College , öncelikli olarak akademik başarıya dayalı bir Uluslararası Öğrenci Ödülü Ödülü sunar: notları, akademik programınızın gücü, TOEFL veya IELTS puanlarınız ve eğer sunulmuşsa SAT puanlarınız.
Uluslararası Öğrenci Liyakat Ödülü ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bu sayfadaki sorgulama formu aracılığıyla Uluslararası Kayıt İcra Direktörü ile iletişime geçin.

Konumlar

Bethlehem

Address
1200 Main Street
Bethlehem, PA 18018

18018 Bethlehem, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin