Resmi açıklamayı okuyun

İç Mimarlık New York Okulu Hakkında

Bir Bakışta NYSID

 • Kuruluş Tarihi: 1916
 • Toplam öğrencilerin: 538
 • Yüksek Lisans: 157
 • Lisans: 381
 • Öğrencilerin yaş ortalaması: 30
 • 2014-2015 Akademik Yılı için İşe Yerleştirme Oranı:
 • Bizim lisans öğrencilerinin% 92 mezuniyet altı ay içinde istihdam edilmiştir
 • Bizim lisansüstü öğrencilerin% 95'i mezuniyet altı ay içinde istihdam edilmiştir
 • Devletler temsil: 22
 • Ülkeler temsil: 35
 • Uluslararası öğrencilerin%:% 23
 • sunulan Programlar sayısı: 9 (3 çevrimiçi öğrenme seçenekleri ile)
 • Öğrenci - Oranı: 10: 1
 • Toplam Öğretim Üyeleri: 117
 • Ortalama Sınıf Büyüklüğü: 13

İç Mimarlık New York School Tarihçesi

Bir Yüzyıl İçin Başarı bir kayıt

İç tasarım geçtiğimiz yüzyıl içinde gelişmiştir ve İç Mimarlık-100 yıl mimar Sherrill Whiton tarafından kurulmuştur New York Okulu önce-vardır onunla birlikte değişti. 1915 yılında, inşaat sektöründe bir yavaşlama sırasında, Whiton Dekoratif Sanatlar bir Ana Eğitim Kursu fikir gebe. daha fazla ev çalışma öğrencilerin bir okul bulmak için bekliyor profesyonel ofisi ziyaret başladı, 1916 yılında birini açmaya karar verdi. O İç Dekorasyon New York Okulu kuruldu. zamanda, iç tasarım sadece duvarlar ve diğer yüzeyler üzerinde ışığın oyununa sanat tarihinin her şeyi eğitim gerekli bir farklı ve tanınmış meslek-biri olarak şekillenmeye başlamıştı.

1924 yılında, NYSID Mütevelli New York Eyalet Kurulu tarafından kiralanan edildi. O zamandan beri, öğrencilerin bir avuç ve 600'den fazla öğrenci ve dokuz programlara bugün ilk yılında çalışmanın tek bir dersten büyüdü. Whiton anlamıyla iç tasarım eğitimi kitap yazdı. İç Dekorasyon O'nun Elemanları 1937 yılında yayınlanan ve 6 baskısında, şimdi İç Mimarlık ve Dekorasyon başlıklı şu anda oldu. Hala bugün tasarım okulu standarttır.

1951 yılında, College adı, sunduğumuz eğitim detayları ve bir boşluk bitirir ama iç mimarisi ile sadece endişe kendisi değil olduğunu kabul, İç Mimarlık New York School kesinlikle yapısal olmayan her şeyi değiştirildi . Ve zamanla Jacqueline Kennedy first lady-oldu ve ilk önce dört yıl boyunca sahnede olmuştur Beyaz Saray-Almanya'da Eylül ayı onu yenileme ile ulusal önem iç mimar rolünü getirdi. Birçok yönden, bize onun öncüsü izin iç tasarımı tarihinin evriminde firmamız temelidir.

İlk günlerinde NYSID Madison Avenue'de çeşitli binalarda ve Midtown-son, Doğu 56 Caddesi üzerinde etkileyici bir yer, mimar ve öğretim üyesi William BREGER tarafından tasarlanan yer oldu. NYSID sonunda kentin en güzel sanatlar ve antikacılar ve ünlü müzeler arasında, 1994 yılında Doğu 70 Caddesi üzerinde bugünkü konuma yerleşti. Bir büyük genişleme ve Doğu 69 üzerinde NYSID en tandem binasının yenileme-to 1990'ların sonunda Caddesi-izledi. Ve 2010 yılında, Koleji LEED-Platin Park Avenue Güney ve 28 Caddesi üzerinde Lisans Merkezi, öğretim üyeleri, personel ve 150'den fazla yüksek lisans öğrencileri evler açıldı.

Bugün, iç tasarım ve mimarlık alanlarında arasındaki diyalogu teşvik sürdürülebilirliğin önemine firma iman vardır, eğitim ve iç tasarım mesleğinin uygulayıcıları lisans akreditasyon standartlarının gelecekte. Fakülte-ve eşit değerli mezunlar-iyi iç tasarım siz değerli çabaları sayesinde gezegende iyi, sağlıklı, sürdürülebilir bir yaşam için bir paradigma. Ve profesyonellerin becerileri talep, her zamankinden daha fazladır.

NYSID Misyonu ve Vizyon

GÖREV DURUMU: İç Mimarlık New York Okulu iç tasarımcılar kalkınan ve uzman öğretim, yenilikçi yaklaşımlar ve yakın endüstri ilişkileri üzerine odaklanmış ve sürükleyici iç tasarım eğitim çizim sağlayarak bu alanda lider olmak için çalışan profesyoneller hazırlar.

VİZYON DUYURU: İç Mimarlık New York Okulu dünya çapında etkisi pozisyonlarda yerleştirilen mezunları ile, yenilikçi müfredat ve stratejik işbirlikleri ile meslek etkileyen, iç tasarım eğitiminde bir dünya lideridir.

Değerler

İç Tasarım değerlerinin New York Okul:

 • yapılı çevrenin insan yaşam kalitesi
 • "Kıvılcım" her öğrencinin içinde bulunabilir
 • kurumun zengin tarihi ve tasarım mesleği
 • NYSID NYC konumu tarafından sağlanan özel fırsatlar
 • Öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel arasında yaratıcı düşünme, işbirliği ve meslektaşlar teşvik bir ayar
 • Küçük ve odaklanmış öğrenme ortamları, hem dijital hem de deneyimsel
 • uzmanlık ve akademik ve idari personel taahhüt
 • Hem kavramsal ve tasarım uygulanmış
 • çevre ve sürdürülebilir uygulamalar Saygı
 • Bir tasarımcının eğitim önemli bir parçası olarak liberal sanatlar güçlü bir topraklama
 • Kendini başkalarına karşı saygı bir vakıf ve büyük bir dünya
 • yerel ve küresel topluluklar ile nişan
NYSID
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

New York School of Interior Design

İç Aydınlatma Tasarımı (MPS-L) MPS iç çevre için doğal ve yapay aydınlatma alanında titiz mesleki eğitim sağlayan bir yıllık, post-profesyonel derecesidir. ... [+]

NYSID Tasarım İstihbarat tarafından ABD'de 2. yüksek lisans programı sıralanır

İç Aydınlatma Tasarımı (MPS-L) MPS iç çevre için doğal ve yapay aydınlatma alanında titiz mesleki eğitim sağlayan bir yıllık, post-profesyonel derecesidir. Herhangi bir iç tasarımcı ya da söyleyebilirim mimar olarak, yaratıcı ve maliyet-etkin bir iç aydınlatma her türlü iç mekan başarısı için kritik öneme sahiptir. Değişen teknolojiler, enerji verimliliği ve ilham talebi zorunlu yeni yasalar, yenilikçi çözümler iç aydınlatma tasarımında uzmanları için güçlü bir ihtiyaç yaratmıştır.

NYSID başarılı tasarım yürütülmesi için kavramsal ve pratik tekniklerin bir denge ile mezun sağlar bilgi ve becerileri bir dizi öğrencilerin ortaya bir program ile bu ihtiyaca cevap verdi. disiplin, doğal ve yapay aydınlatma ve kontrol sistemleri, entegre sistem tasarımı, yanı sıra finansal analiz, kod uyumu ve proje bakım ile ilgili olarak kurs iş geçmişi ve aydınlatma tasarımı, sürdürülebilirlik ilkelerine teorisini giderir. Program, konut, ticari ve kurumsal ortamlar keşfetmek, bilgi ve araştırma edinilen integrate aydınlatma tasarım stüdyosu dersleri içermektedir. Mezunlar (Aydınlatma Profesyoneller için Niteliklerine İlişkin Ulusal Konseyi) NCQLP tarafından verilen sertifika sınavına hazırlanır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
New York School of Interior Design

Program öğrencilerin hasta memnuniyeti sağlık uzmanı tasarımcılar, sağlık kurumlarında tesisler planlamacıları, mimari ekipleri destekleyen araştırmacılar ve tasarım yöne ... [+]

Sağlık sektörü hızla yaşlanan bebek patlaması kuşağının artan ihtiyaçları ve küresel nüfus patlaması karşılamak için genişlemektedir. Buna karşılık, NYSID birlikte çalışmaya ve sağlık iç tasarımında geniş güncel konulara, araştırma bilgisine ve teori kazanmak ve odaklanmış stüdyo deneyimlerinde uygulamak için tasarımcılara ve sağlık profesyonellerine bir fırsat pratik sağlayan yenilikçi, disiplinler arası bir program yarattı .

Dersler araştırma yöntemleri konusunda bilgi, tarih ve sağlık teorisini çevresel ve davranışsal çalışmaları içerir ve tasarım uygulanmış. Sağlık, verimlilik ve hassasiyet ile ilgili Yeşil tasarım ve aydınlatma araştırma çalışması sırasında ayrılmaz parçalarıdır. Program, sağlık alanında, iş ve tasarım iç içe geçtiği anlıyorum çeşitli kökenden öğrenciler için tasarlanmıştır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
New York School of Interior Design

Sürdürülebilir İç Ortamlarda (MPS-S) MPS geliştirilmesi ve olumlu dünyayı etkileyecek sürdürülebilir iç mekanlar korunmasında liderlik rolleri üstlenmeye tasarım uzmanlar ... [+]

tasarım ya da mimarlık mesleklerinde çalışanlar için Amaçlanan, programın iç için çevre bilinçli tasarımlarda en iyi uygulamalar ayrıntılı bir topraklama öğrencilere sağlar. Bir çok rağbet gören kimlik - MPS-S programının tamamlanmasının ardından, öğrenciler LEED AP Akreditasyon oturmak için bir konumdadırlar.

Öğrencilerin konuları, araştırma yöntemleri, entegre tasarım geliştirme metodolojileri ve sürdürülebilir proje yönetimi uygulamalarının geniş bir yelpazede maruz kalmaktadır. Aynı zamanda iç hava kalitesinin yanı sıra yeşil tekstil, mobilya ve dekoratif unsurları kapsar. Program hem konut ve konut dışı ortamlar araştırırken edinilen bilgi ve araştırma entegre etmek için tasarlanmış iki stüdyo dersleri içermektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku