Resmi açıklamayı okuyun

hakkında

Tisch Sanat Okulu gibi dünyada başka okul yok.

Sanat Okulu 1965'te NYU'da kurulduğunda, cesur bir macera olarak müjdelendi - başka hiçbir şeye benzemeyen bir okul olmak. Bu zorlukla karşılaştık ve son 50 yılda ortaya çıkan şey, ülkenin performans, sinema ve yeni çıkan medya sanatlarını incelemek için önde gelen merkezidir.

Okul

Bölümler arası mükemmelliğimiz eşsiz ve dünyaca ünlüdür. Bir okulda benzersiz bir şekilde entegre edilmiş çok çeşitli disiplinlerde BA, BFA, MA, MFA, MPS veya PhD kazanabilirsiniz. Sanatçılar ve akademisyenler, oyunculuk, dans, tasarım, performans, film, animasyon, müzik tiyatrosu, sahne, perde yazımı için dünyanın dört bir yanından geliyorlar.

Öğrenciler

48 eyaletten ve 39 ülkeden gelen her türlü benzersiz sesi arıyor ve kutlarız. Öğrencilerimiz NYU'daki herhangi bir okulun en katı kabul sürecinden geçmektedir. Kime davet ettiğimize karar vermek için çok zaman harcıyoruz. Fakültelerimiz, yaratma, icat etme, deneme, üretme, kodlama, filme alma, üretme, üretme, dürtme, üreme, deneyimleme, üretme, üretme, üretme, üretme, icra etme, üretme, icra etme, üretme analiz etmek, yapmak ve yapmak

Burada olduğunuzda, sizin gibi başka insanlarla karşılaşacaksınız - kendileri ve etraflarındaki dünya hakkında derin bir merakı olan insanlar. Hayatınız için arkadaşlarınız ve işbirlikçileriniz olacaklar. Disiplinin derinliklerine inmek istiyorsunuz, ama aynı zamanda küresel bir araştırma üniversitesinde büyük bir liberal sanat eğitimi alacaksınız. Bu, yaşam yolculuğunuzda yapmak istediğiniz her şey için sizi hazırlayacak. Sen yaratıyorsun, SEN.

Fakülte

Fakültemiz, uygulamalı eğitim sağlamak için kariyerlerini gerçekleştirmiş ünlü profesyonel sanatçılar ve akademisyenlerdir. Bu, eğitiminizin her zaman sizin alanınızla alakalı olacağını garanti eder. Bilmeniz gereken şeyleri anladıklarını anlayacaksınız çünkü bunu kendileri yapıyorlar. Tutkunuzu paylaşıyorlar ve sizi disiplinin efendisi olmaya yönlendirecekler. Onlar da sizin kariyerlerinizi takip edecek ve gelecek yıllar boyunca dünya çapında bir Tisch ağında kaynaklarınız olacaktır.

New York City

Bizim ana üs New York City ve ne kadar büyük bir şehir! Şehir ilk filminiz veya fotoğrafınız için set olacak. Profesyonel oyuncuların stüdyolarından birinde antrenman yapacaksınız. Sokakların sesleri müziğinize ilham kaynağı olacak. Brooklyn'deki Oyun Merkezi'nde bir sınıfa katılmak için köprüden geçeceksiniz. Ülkedeki en iyi organizasyonlarda staj yapabilirsiniz. Ve New York'un eşsiz kültürel hayatı, eğitiminizi tamamlanamayacak bir şekilde tamamlayacaktır. Sokaklardan parka, dünya sınıfındaki kurumlara kadar, tüm bu büyük şehir üniversite kampüsünüzdür.

Washington Meydanı

NYU'nun bir parçası olmanın ayrıcalıklı ayrıcalığına sahibiz - bu büyük şehirlerde büyüyen bu farklı, küresel üniversite. Kulüplere katılabilir, bir atlet olabilir ve ilgi alanlarınızı tamamlayacak ve genişletecek kurslar alabilirsiniz.

Ayrıca küresel ağ üniversitesi çevresindeki kültürleri öğrenebilirsiniz. NYU'nun Abu Dabi'deki diğer kampüslerinde veya Accra, Berlin, Buenos Aires, Floransa, Londra, Madrid, Paris, Prag, Sidney, Tel Aviv ve Washington DC'deki diğer küresel akademik merkezlerinde eğitim almalısınız.


Mezunlarımız

Tisch mezunları ağımızın bir parçası olacak bir ağ daha var. Profesyonel yaşamınızın önemli bir parçası olacaklar. Büyük haber şu ki her yerdeler ve her şeyi yapıyorlar. Sanat ve ilgili mesleklerde özenle çalışan 25.000'den fazla diğer Tisch mezunu var. Birçok yönden, çevrelerindeki dünyayı etkiliyorlar. Bazılarının büyük ün kazandığı bir sır değildir ve mezunlarımızın dünyadaki toplulukları canlandırma ve değiştirmesi yollarında sayısız başarı öyküsü vardır.

Gelecek 50 yıl boyunca, Tisch mezunları ve öğretim üyeleri, inovasyon için önde gelen yaratıcı güçler olmaya devam edecek. Daha az yıkıma ve daha fazla yaratmaya ihtiyaç duyan bir dünyada Tisch, parlak bir geleceğin başladığı yerdir. Umarız bize katılabilirsiniz!


Tisch mezun kabul sayfası

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

NYU | Tisch

'Gerçekleştirmek' ne demektir ve performans ne yapar? New York şehrinin hareketli sanat sahnesinin merkezinde yer alan NYU'daki Performans Çalışmaları, her türlü kültürel ... [+]

genel bakış

'Gerçekleştirmek' ne demektir ve performans ne yapar? New York şehrinin hareketli sanat sahnesinin merkezinde yer alan NYU'daki Performans Çalışmaları, her türlü kültürel eylemlerin analizine ve incelemesine ve anlamlı bir değişim yaratabileceğini anlamaya adamıştır. Feminist ve queer teorisi, eleştirel yarış teorisi, kültürel çalışmalar ve diğer kesişimsel analiz biçimleri gibi disiplinlerarası bir dizi yaklaşımı, aynı derecede farklı araştırma yöntemleriyle birleştiren Performans Çalışmaları, lisans ve lisans öğrencilerine eleştirel bir bakış açısı ve araştırma yapma fırsatı sunar. tiyatro, performans sanatı, dans, ses / müzik, görsel ve enstalasyon sanatı, aktivizm ve çevrimiçi performansın yanı sıra 'günlük yaşam' performansında dünya performans gücü.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NYU | Tisch

Bizim MA, kültürel üretim olanaklarını genişleten samimi ve yoğun bir yıllık bir deneyim sunuyor. Kritik teori ve yaratıcı uygulama arasındaki etkileşimi titizlikle araşt ... [+]

Bizim MA, kültürel üretim olanaklarını genişleten samimi ve yoğun bir yıllık bir deneyim sunuyor. Kritik teori ve yaratıcı uygulama arasındaki etkileşimi titizlikle araştırıyoruz. Çeşitli disiplinlerden ve çıkarlardan aktivistler, sanatçılar, kültürel politika yapıcılar ve kuramcılar ile bir tür karşılaşma sağlamaktayız.

Çekirdek öğretim üyeleri arasında Ella Shohat, Hentyle Yapp, Karen Finley, Kathy Engel, Laura Harris, Pato Hebert ve Sheril Antonio yer alıyor. Son ziyaret ve ek öğretim kadrosunda Anna Deavere Smith, Alfredo Jaar, Oskar Eustis, Nathalie Handal, Marta Moreno Vega, Grace Aneiza Ali ve Adonis Volanakis yer almaktadır.

Öğrenciler Sanat Bölümü içerisinde dört ana ders alır... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

NYU | Tisch

ITP, mezun olduktan sonra ilk işlerini eğitmiyor. İnsanları son işleri için eğitiyoruz. ... [+]

genel bakış

ITP, New York Üniversitesi'ndeki Tisch School of Arts'taki iki yıllık bir yüksek lisans programıdır. Misyonu, iletişim teknolojilerinin hayali kullanımını araştırmak - insanların hayatlarına nasıl keyif ve gelişme getireceklerini, nasıl geliştirebileceklerini ve nasıl geliştirebileceklerini.

ITP, mezun olduktan sonra ilk işlerini eğitmiyor. İnsanları son işleri için eğitiyoruz.

Sadece teknik becerileri öğretmeye odaklanmıyoruz - bunun için başka programlar var. Bunun yerine, eleştirel düşünme, yaratıcı keşif ve öğrenmeyi öğrenebilme becerisine odaklanıyoruz. Başarısızlığı kabul ediyoruz - ondan öğrendiğiniz sürece. ITP bazen mühendisler için bir sanat okulu ve aynı zamanda sanatçılar için bir mühendislik okulu olarak tanımlanmaktadır. Belki de bizi tanımlamanın en iyi yolu, Yeni Mümkün Olanlar Merkezi'dir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NYU | Tisch

NYU Oyun Merkezi MFA, Oyun Tasarımı'nda 2 yıllık Güzel Sanatlar Yüksek Lisans derecesidir. NYU'nun ünlü Tisch Sanat Okulu içinde yer alan diğer sanat, medya ve kültür biç ... [+]

genel bakış

NYU Oyun Merkezi, oyunların bir kültür formu ve oyun tasarımı olarak yaratıcı bir uygulama olarak araştırılmasına adanmıştır. Oyun çalışmalarına yaklaşımımız basit bir fikre dayanmaktadır: oyunlar önemlidir.

İleri düzey burs ve çığır açan işler için bir bağlam yaratarak oyun alanını ilerletmek için yeni nesil oyun tasarımcıları, geliştiriciler, girişimciler ve eleştirmenler yetiştiriyoruz.

NYU Oyun Merkezi MFA, yoğun bir yaratıcı ortamdır. Bir öğrenci olarak, herhangi bir anda küçük prototiplerden büyük ölçekli bir teze kadar bir veya daha fazla oyun projesi yaratacaksınız. Aynı zamanda, diğer öğrencilerin çalışmalarını orijinal bir konu hakkında derinlemesine araştırmalara eleştirmekten de, analiz ve tartışmaya dahil olacaksınız. Ayrıca oyunda bol bol oyun olacak - oyun kütüphanemiz binlerce dijital ve dijital olmayan oyun içeriyor. Oynat, yaratma ve analiz, eşsiz bir eğitim deneyimi yaratmak için birbirini tamamlar ve birbirlerini bilgilendirir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NYU | Tisch