NYU | Tisch

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

hakkında

Tisch Sanat Okulu gibi dünyada başka okul yok.

Sanat Okulu 1965'te NYU'da kurulduğunda, cesur bir macera olarak müjdelendi - başka hiçbir şeye benzemeyen bir okul olmak. Bu zorlukla karşılaştık ve son 50 yılda ortaya çıkan şey, ülkenin performans, sinema ve yeni çıkan medya sanatlarını incelemek için önde gelen merkezidir.

Okul

Bölümler arası mükemmelliğimiz eşsiz ve dünyaca ünlüdür. Bir okulda benzersiz bir şekilde entegre edilmiş çok çeşitli disiplinlerde BA, BFA, MA, MFA, MPS veya PhD kazanabilirsiniz. Sanatçılar ve akademisyenler, oyunculuk, dans, tasarım, performans, film, animasyon, müzik tiyatrosu, sahne, perde yazımı için dünyanın dört bir yanından geliyorlar.

Öğrenciler

48 eyaletten ve 39 ülkeden gelen her türlü benzersiz sesi arıyor ve kutlarız. Öğrencilerimiz NYU'daki herhangi bir okulun en katı kabul sürecinden geçmektedir. Kime davet ettiğimize karar vermek için çok zaman harcıyoruz. Fakültelerimiz, yaratma, icat etme, deneme, üretme, kodlama, filme alma, üretme, üretme, dürtme, üreme, deneyimleme, üretme, üretme, üretme, üretme, icra etme, üretme, icra etme, üretme analiz etmek, yapmak ve yapmak

Burada olduğunuzda, sizin gibi başka insanlarla karşılaşacaksınız - kendileri ve etraflarındaki dünya hakkında derin bir merakı olan insanlar. Hayatınız için arkadaşlarınız ve işbirlikçileriniz olacaklar. Disiplinin derinliklerine inmek istiyorsunuz, ama aynı zamanda küresel bir araştırma üniversitesinde büyük bir liberal sanat eğitimi alacaksınız. Bu, yaşam yolculuğunuzda yapmak istediğiniz her şey için sizi hazırlayacak. Sen yaratıyorsun, SEN.

Fakülte

Fakültemiz, uygulamalı eğitim sağlamak için kariyerlerini gerçekleştirmiş ünlü profesyonel sanatçılar ve akademisyenlerdir. Bu, eğitiminizin her zaman sizin alanınızla alakalı olacağını garanti eder. Bilmeniz gereken şeyleri anladıklarını anlayacaksınız çünkü bunu kendileri yapıyorlar. Tutkunuzu paylaşıyorlar ve sizi disiplinin efendisi olmaya yönlendirecekler. Onlar da sizin kariyerlerinizi takip edecek ve gelecek yıllar boyunca dünya çapında bir Tisch ağında kaynaklarınız olacaktır.

New York City

Bizim ana üs New York City ve ne kadar büyük bir şehir! Şehir ilk filminiz veya fotoğrafınız için set olacak. Profesyonel oyuncuların stüdyolarından birinde antrenman yapacaksınız. Sokakların sesleri müziğinize ilham kaynağı olacak. Brooklyn'deki Oyun Merkezi'nde bir sınıfa katılmak için köprüden geçeceksiniz. Ülkedeki en iyi organizasyonlarda staj yapabilirsiniz. Ve New York'un eşsiz kültürel hayatı, eğitiminizi tamamlanamayacak bir şekilde tamamlayacaktır. Sokaklardan parka, dünya sınıfındaki kurumlara kadar, tüm bu büyük şehir üniversite kampüsünüzdür.

Washington Meydanı

NYU'nun bir parçası olmanın ayrıcalıklı ayrıcalığına sahibiz - bu büyük şehirlerde büyüyen bu farklı, küresel üniversite. Kulüplere katılabilir, bir atlet olabilir ve ilgi alanlarınızı tamamlayacak ve genişletecek kurslar alabilirsiniz.

Ayrıca küresel ağ üniversitesi çevresindeki kültürleri öğrenebilirsiniz. NYU'nun Abu Dabi'deki diğer kampüslerinde veya Accra, Berlin, Buenos Aires, Floransa, Londra, Madrid, Paris, Prag, Sidney, Tel Aviv ve Washington DC'deki diğer küresel akademik merkezlerinde eğitim almalısınız.


Mezunlarımız

Tisch mezunları ağımızın bir parçası olacak bir ağ daha var. Profesyonel yaşamınızın önemli bir parçası olacaklar. Büyük haber şu ki her yerdeler ve her şeyi yapıyorlar. Sanat ve ilgili mesleklerde özenle çalışan 25.000'den fazla diğer Tisch mezunu var. Birçok yönden, çevrelerindeki dünyayı etkiliyorlar. Bazılarının büyük ün kazandığı bir sır değildir ve mezunlarımızın dünyadaki toplulukları canlandırma ve değiştirmesi yollarında sayısız başarı öyküsü vardır.

Gelecek 50 yıl boyunca, Tisch mezunları ve öğretim üyeleri, inovasyon için önde gelen yaratıcı güçler olmaya devam edecek. Daha az yıkıma ve daha fazla yaratmaya ihtiyaç duyan bir dünyada Tisch, parlak bir geleceğin başladığı yerdir. Umarız bize katılabilirsiniz!


Tisch mezun kabul sayfası

Konumlar

New York

NYU | Tisch