Resmi açıklamayı okuyun

NYU Steinhardt hakkında

NYU Steinhardt'ın eğitim, sağlık, sanat ve medya çalışmalarının eşsiz bir entegrasyonu bizi bir hareketin kalbine getiriyor: sosyal değişim için eğitim.

Steinhardt öğrencileri başkalarına yardım etme konusunda tutkulu.

Misyonumuz kültür, eğitim ve insani gelişim kavşağında bilgi, yaratıcılık ve yenilikçiliği ilerletmektir. NYU’nun kamu hizmeti olma taahhüdünü örnek olarak veriyoruz.

Akademik programlarımız ülkenin en iyileri arasındadır.

NYU Steinhardt'ın uygulamalı psikoloji, eğitim, sağlık, medya, müzik ve sahne sanatları meslekleri alanındaki yüksek lisans programları ve sanat ve sanat meslekleri son üniversite mezunlarını, lisans veya sertifika almak isteyen profesyonelleri ve kariyer değiştiricilerini çekiyor. Müfredatımız, öğrencilerimize yurtdışında eğitim alma ve uygulamalı öğrenmeyi deneyimleme fırsatı verir.

Gelişmiş sertifika programları uygulamalı psikoloji, eğitim, müzik ve sahne sanatları ve fizik tedavi alanlarında uzmanlaşmaya devam etmenizi sağlar.

Ayrıca akademik araştırma ve öğretim alanında kariyer için mezunlar hazırlayan doktora programları ile eğitim alanları, sanat, meslek terapisi ve fizik tedavi alanlarında ileri düzey uygulamalar için profesyonel doktora programları sunmaktayız.

Bütünsel eğitimi yeniden tanımlıyoruz.

Öğrencilerimiz güçlü ve destekleyici bir alimler topluluğuna mensuptur - yeni fikirlerin keşfedilmesini teşvik eden sıcak, besleyici bir ortam. Öğretim üyelerimiz profesyonel alanlarda liderlik eder ve akademik disiplinlerde işbirliği yapar: psikologlarla ve sağlık profesyonelleriyle çalışan öğretmenler, konuşma patologlarıyla müzisyenler, görsel sanatçılarla eğitimciler. Göçün öğrenme, çocuklukta beslenme ve obezite üzerindeki etkileri ve dijital medyanın sosyal ilişkileri nasıl dönüştürdüğü gibi konuları araştırmak için öğrencilerle birlikte çalışırlar. Araştırma enstitülerimiz dünyadaki burs ve politikaları etkilemektedir.

Steinhardt'da öğrenme sınıf içinde ve dışında gerçekleşir.

Bir asırdan fazla süredir toplumumuzda ortaklıklar kuruyoruz: yerel okullar, aileler, toplum kuruluşları, sanat kuruluşları, kültürel kurumlar ve sağlık tesisleri. Steinhardt eğitimi, New York City'nin en büyük medya şirketlerinde stajyerlik yapmanın yanı sıra, ünlü hastanelerde klinik yerleşimler veya dünyanın en çeşitli okul sistemlerinden birinde öğrenci öğretimi gibi sıkı bir sınıf çalışmasından oluşur. Mesleki eğitim ve kariyer gelişimi için rakipsiz fırsatlar demektir.

Sizi küresel bir toplumda liderlik etmeye hazırlıyoruz.

Şehir gibi biz ev diyoruz, öğretim üyelerimiz, öğrencilerimiz ve personelimiz çok çeşitli geçmişleri, bakış açıları ve bakış açılarını temsil ediyor. Ve New York'ta köklerimiz derinleşse de, evdeki çalışmalarımız yurtdışındaki bağlantılarımızı etkiliyor - ve etkiliyor -. Her gün Steinhardt mezunları dünyayı değiştirmeye devam ediyor.

NYU Uluslararası Sıralaması

  • # 7 - ABD Haberleri
  • # 27 - Times Higher Education Dünya Üniversite Sıralaması
  • # 29 - Dünya Üniversitelerinin Akademik Sıralaması
  • # 52 - QS Dünya Üniversitesi Sıralaması

Okul Zaman Çizelgesi

1890 yılında Pedagoji Okulu olarak kurulan NYU Steinhardt, bir Amerikan üniversitesinde kurulacak olan öğretmen eğitimine adanmış ilk profesyonel okuldu. Okulun ilk misyonu, okul yöneticilerini eğitmek ve öğretmen eğitimi kolejlerinde çalışmaya kadın ve erkek hazırlamaktı. 1921 yılına kadar, okul, öğretmenleri lisans ve doktora dereceleriyle sunan, sanat ve sağlık dahil tüm alanlarda ve her alanda eğitiyordu. Eğitim alanı genişledikçe, Okul yeni bilgileri ve bilimsel gelişmeleri birleştirmek için odağını genişletti ve yeni programlar ortaya çıktı.

Bugün, NYU Steinhardt, 11 akademik departmanı aracılığıyla 100'den fazla lisans ve yüksek lisans programı sunmaktadır. Öğrenciler eğitim, medya, müzik ve sahne sanatları, beslenme, fiziksel ve mesleki terapi, psikoloji, konuşma patolojisi ve görsel sanatlar alanındaki kariyerlere hazırlanırlar. Steinhardt, tarihi boyunca toplumsal değişime cevap veren canlı bir kurum olmuştur.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Yazılım ve web sitelerinden video ve cep telefonu uygulamalarına kadar teknolojiye dayalı çoklu ortam öğrenme ortamları tasarlayın ve eğitim ortamlarında kullanımlarını d ... [+]

Geleceğin medya ve teknolojisini tasarla

Kurulan ve ortaya çıkan dijital medya ile çalışarak, zengin teknoloji tabanlı, multimedya öğrenme ortamları tasarlayacak, çeşitli eğitim ortamlarında kullanımlarını anlayacak ve değerlendirecek ve insanların teknolojiyle nasıl öğrendiklerini araştırmaya devam edeceksiniz. Öğrenme için Dijital Medya Tasarımı (DMDL) stüdyo temelli öğretim programı, eğitim teknolojisi ve medyanın tüm alanlarında ev sahibi siteler ile mükemmel bir staj programı ile tamamlanmaktadır.

Mevcut teknolojilerin örgün eğitime uygulanmasına odaklanan programların aksine (örneğin, dersleri tamamlamak için PowerPoint'i kullanma gibi), her türlü öğrenme ortamı için geleceğin medya ve teknolojisini tasarlayacak ve insanların nasıl öğrendiği hakkında araştırma yapacaksınız. teknoloji ile.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Liderlik, politika ve savunuculuk alanında kariyer yaparak eğitimin geleceğini değiştirin. Bu yüksek lisans programında, hem ulusal hem de uluslararası olarak eğitim poli ... [+]

Sosyal ve Eğitim Eşitliği Kazandırma Çalışması

Liderlik, politika ve savunuculuk alanında kariyer yaparak eğitimin geleceğini değiştirin. Bu yüksek lisans programında, hem ulusal hem de uluslararası olarak eğitim politikalarını ve politikalarını ve okullarla ve topluluklarla çalışan eğitim organizasyonlarının artan rolünü keşfedeceksiniz; sektörler arası liderliği öğrenir; ortak ağlar oluşturmak; ve araştırma ve politika analizi yapmak. Eğer bir eğitimci iseniz veya çocuklar ve gençlerle veya toplum temelli kuruluşlarla çalışma konusunda deneyiminiz varsa, bu derece sizi kar amacı gütmeyen, sivil toplum kuruluşları (STK'lar) ve savunma kuruluşları konusunda eğitmeye hazırlayacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Sanat kurumlarında liderlik pozisyonlarına hazırlanın - hem kar amacı gütmeyen hem de kar amacı gütmeyen kuruluşlar. Sanat erişimini ve katılımını teşvik etmek için yeni ... [+]

program

1971 yılında kurulan Görsel Sanatlar Yönetimi Yüksek Lisans Programı, özellikle geleneksel ve alternatif bağlamda görsel sanatlardaki yönetim kariyerlerine odaklanan ilk ülke oldu. Ulusal ve uluslararası görsel sanatların kültürel ve ekonomik etkilerini ve günümüzde sanatın karşılaştığı zorlukları dikkate alan program, öğrencileri geniş bir yelpazedeki sanat organizasyonlarında lider olmaya hazırlar. Görsel Sanatlar Yönetimi Yüksek Lisans programı, sanat ve sanat organizasyonlarının faaliyet gösterdiği kültürel çevre de dahil olmak üzere tüm sanat ekolojisine yöneliktir; sanatçının toplumdaki rolü; sanat eserinin nasıl belgelendiğini, sunulduğunu ve yorumlandığını; Sanat eseri sergileyen kuruluşların yapısı ve yönetimi - hem kar amacı gütmeyen hem de kar amacı gütmeyen; sanat teorisyenlerinin, eleştirmenlerinin, küratörlerinin ve koleksiyonerlerinin rolü. Program müfredatı ayrıca sanat organizasyonlarında eğitimin bilgiyi nasıl genişlettiğini ve izleyicileri nasıl oluşturduğunu, sanatın kentsel gelişim ve kamusal alanlarda artan rolünü ve erişimi ve katılımı teşvik etmek için yeni yaklaşım ve araçları ele almaktadır. Görsel sanatlarda fon yaratma, finansal yönetim, pazarlama ve yeni medya ve teknoloji bilgisi için teorik ve pratik araçlar edinmeye büyük önem verilmektedir. Program öncelikle alanın kar amacı gütmeyen segmentine yönelik olsa da, aynı zamanda güçlü bir kar için bir konsantrasyon sunar. Görsel sanatlar yönetimi alanında işbirliğine önem verilmektedir. Program, vaka çalışmaları, odak grupları, saha ziyaretleri ve uygulamaya uygulanan teori örnekleriyle çeşitli sanat organizasyonlarını ve profesyonelleri kullanmak için New York'taki konumundan yararlanır. Programın kapsamlı staj bileşenini ve mezunlar ağlarını kullanmak, öğrencilerin alandaki çok çeşitli kişi ve kuruluşlara erişmesine izin verir ve bu zorlu alanın karmaşıklığı konusundaki anlayışlarının derinliğini arttırır. Program başlangıçtan beri geniş kapsamlı ve bütünleşik bir uluslararası bakış açısı benimsemiştir. Müfredat, kurs... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Disiplinlerarası doğada ve gıda bursunda en ön sırada yer alan bu yüksek lisans derecesi uluslararası, ulusal ve yerel gıda sistemlerini vurgular. Gıda üretimi, dağıtımı ... [+]

New York'ta Yemek Sistemleri, Kültür ve Politikaları inceleyin

ABD'deki ilk yüksek lisans programı gıda bursuna adanmış NYU Steinhardt'daki Gıda Etütleri, beşeri ve sosyal bilimlerden yaklaşımlar kullanıyor ve sizi şu anki Amerikan gıda sistemini, küresel bağlantılarını ve yerel alternatifleri analiz etmeye hazırlıyor. Yerel, kentsel ve küresel bağlamda gıdalara kültürel, politik, ekonomik, çevresel ve coğrafi yaklaşımları inceleyeceksiniz.

Bu 40 kredilik yüksek lisans programı, zorunlu bir derste, gıda sistemleri, kültür ve politika ile bir araştırma bileşenini kapsayan 19 kredi gerektirir. Bu gereksinimlerin ötesinde, uzmanlık modüllerinde (politika / savunuculuk, iş / sosyal girişimcilik, medya / kültürel analiz) 21 kredi alarak ilgi alanlarınızı daha derinlemesine incelemenizi sağlayabilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Bu yüksek lisans programında, küresel ve dijital medya ve kültürü inceleyecek ve medya, teknoloji, akademi, hukuk, hükümet ve kar amacı gütmeyen işler gibi alanlarda bir ... [+]

genel bakış

Medya, Kültür ve İletişim (MCC) yüksek lisans programı genel bakışta ve çekirdeğe disiplinler arası. Araştırma ve müfredatımız, küresel medya ve kültür, dijital medya ve yeni teknolojiler, medya tarihi, medya teorisi, görsel kültür, ses çalışmaları, medya altyapıları, ırk ve cinsiyet, medya aktivizmi ve politik iletişim çalışmalarını vurgulamaktadır.

Liberal sanatlara ve sosyal bilimlere dayanan MCC'nin MA programı, değişen endüstriler, teknolojiler ve kültürler hakkında farklı perspektiflerden eleştirel düşünebilen çevik araştırmacıları eğitiyor. Öğrenciler, MM'nin büyük ve ünlü medya çalışmaları fakültesi ile yakın çalışırlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Bu yüksek lisans programı, NYU Stern İşletme Okulu'ndaki kurslar da dahil olmak üzere, dünyanın müzik ticaretinin başkenti New York'un eşsiz sanatsal kaynaklarını, disipl ... [+]

Bugünün Küresel Müzik Pazarında Lider Olmak

Bu yüksek lisans programı, NYU Stern İşletme Okulu'ndaki kurslar da dahil olmak üzere, dünyanın müzik ticaretinin başkenti New York'un eşsiz sanatsal kaynaklarını, disiplinler arası kurslarla birleştiriyor. Endüstri liderleriyle çalışın ve günümüzün küresel müzik pazarında lider olmak için gerekli becerileri öğrenin. Ayrıca, Müzik Teknolojisinde bir konsantrasyonun yanı sıra, Londra ve Rio de Janeiro'daki kurs ve stajları tamamlarken dereceyi üç yarıyılda tamamlayabileceğiniz hızlandırılmış bir global seçenek bulunmaktadır.

Ne Öğreneceksinİşletme ve işletme teorisini güçlü estetik ve sanatsal bir boyuta sahip sorunlara nasıl uygulayabilirim?Müzik endüstrisinin yapısı ve işleyişini nasıl tanımlar, eleştirir ve değerlendirirÖrgütsel hedefler nasıl belirlenir ve hedeflere ulaşmak için stratejik kararlar nasıl verilir?Son Colloquy projeleri sayesinde, endüstriyi ileriye götürmek için değişiklikler ve yenilikler önereceksiniz... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Sahne sanatları geçmişinizi geliştirin ve ulusal ve uluslararası sahne sanatları organizasyonlarında liderlik rolüne hazırlanın. Bu yüksek lisans programı, önde gelen New ... [+]

İşletme, Yönetim ve Sanatta Disiplinlerarası Hazırlık

Sahne sanatları geçmişinizi geliştirin ve ulusal ve uluslararası sahne sanatları organizasyonlarında liderlik rolüne hazırlanın. Bu yüksek lisans programı, önde gelen New York City organizasyonlarında sanat yönetimi ve ilgili disiplinleri staj yapmakla ilgili yoğun bir çalışmayı birleştirir. Ortaya çıkan sorunlara yaratıcı çözümler hayal etmeyi, eleştirel düşünmeyi, etkili iletişim kurmayı ve hem insan hem de maddi kaynakları yönetmeyi öğreneceksiniz. Ayrıca, iş becerilerinizi NYU Stern İşletme Okulu veya NYU Wagner Kamu Yönetimi Enstitüsü Kamu Hizmeti'ndeki sınıflar aracılığıyla da geliştireceksiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Diyaloğa ilham veren ve sanat yoluyla toplumsal değişimi katalize eden kritik müdahaleler oluşturmak için birlikte çalışan sosyal olarak çalışan sanatçılar / tasarımcılar ... [+]

Sanat, Eğitim ve Toplum Uygulaması

Diyaloğa ilham veren ve sanat yoluyla toplumsal değişimi katalize eden kritik müdahaleler oluşturmak için birlikte çalışan sosyal olarak çalışan sanatçılar / tasarımcılar, eğitimciler, yaratıcı aktivistler ve topluluk organizatörleri topluluğumuza katılın. Bu çalışma, umut ve olasılık pedagojisine dayanan sanatı ve sosyal adaleti birbirine bağlar. Samimi ve disiplinlerarası programımız, teori ve pratiği kamusal alanlarda ve yerel organizasyonlarla ortaklaşa yürütülen sınıf projeleri ile dengeler. Ders çalışması sayesinde, sosyal sanat ve popüler eğitimin tarihini ve politik bağlamını, ayrıca aktivizm ve örgütlenme için yaratıcı stratejileri araştırıyoruz. Capstone projesi, kamusal alanda sanatsal bir müdahaleyi tasarlama, uygulama ve belgeleme ya da toplumsal dönüşümü sağlamak amacıyla bir topluluk örgütü ile çalışma fırsatı sunar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Görsel sanatları psikoterapiyle bütünleştiren bu Amerikan Sanat Terapileri Birliği onaylı yüksek lisans derecesi programı, akıl sağlığı değerlendirmesi ve tedavisi için s ... [+]

Görev beyanı

NYU Sanat Terapisi Programı, klinik değerlendirme ve tedavi için sanatın yaratıcı gücünü içeren psikoterapi ve görsel sanatlar uygulamalarını birleştirir. Özellikle, (1) bilimsel araştırma yeteneklerini ve kanıta dayalı klinik pratikleri, (2) sosyal adalet meselelerini takdir ederek kültürler arası yetkinliği ve (3) yeni medya sanatının gelişen teknolojilerini akıcı hale getirmeyi teşvik ediyoruz.

Program Felsefesi

Kişi merkezli klinik yönelimimiz, ego psikolojisi, nesne ilişkileri, öz-psikoloji ve öznelliksizlik psikolojisini içeren ve şu andaki deneysel araştırmalara, özellikle de bağlanma ve travma teorilerine dayanan psikanalitik teoriye hümanist ve çağdaş yaklaşımlarla yönlendirilmektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Bu yüksek lisans programı, diğer dilleri konuşanlar olan öğrenciler için yenilikçi İngilizce öğretme yöntemlerini uygulamaya hazırlar. Dil, okuryazarlık ve kültür bilgini ... [+]

Başka Dilleri Konuşanlar için İngilizce Öğretmenliği, Sertifika Yok

Bu yüksek lisans programı, ABD ve diğer ülkelerdeki yetişkin öğrencilere diğer dilleri konuşanlara (TESOL) İngilizce öğretmek için bilgi ve beceri sağlar. Pedagojik stratejileri öğrenecek ve çeşitli ödüllendirici kariyer seçeneklerine hazırlanarak dil, okuryazarlık ve dilbilim konularında güçlü bir temel oluşturacaksınız. Bu, konudaki önceki ödevinize bağlı olarak 30-34 kredi gerektiren değişken bir kredi programıdır.

Bu program New York Eyaleti’nin öğretmenlik sertifikasyonuna yol açmamaktadır. İlk öğretim sertifikası için bir seçenek de mevcuttur.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Uluslararası çalışan bir eğitimci olarak bir kariyere hazırlanın. Bu disiplinlerarası bir yüksek lisans programı programında, uluslararası eğitim programlarının geniş bir ... [+]

Biz Kimiz:

Uluslararası Eğitim Yüksek Lisans Programı, sorumluluklarının uluslararası etkilerini anlayan ve uluslararası sınırlar boyunca bilgiden yararlanma yeteneğine sahip profesyoneller hazırlamak için tasarlanmıştır. Program, okullarda, kolejlerde, vakıflarda, çok uluslu şirketlerde ve kamu ve özel eğitim ve kültür kurumlarında uluslararası eğitim programlarını tasarlayabilecek, uygulayabilecek, yönetebilecek ve değerlendirebilecek eğitim uzmanları geliştirir. Beşeri bilimlerde ve sosyal bilimlerde teorik, kavramsal ve metodolojik gelişmeleri uluslararası eğitim politika ve kurumlarının analizine uygulayan antropologlar, ekonomistler, tarihçiler, filozoflar, siyaset bilimciler ve sosyologlardan oluşan çok disiplinli bir fakülteye maruz kalır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Bu esnek kredili yüksek lisans programında, ileri düzey nicel araştırma tekniklerini öğrenecek ve uygulamalı istatistikçi veya veri bilimcisi veya doktora çalışması için ... [+]

Sosyal Öneme Sahip Bir Yüksek Lisans Derecesi

Ulusal Eğitim İstatistikleri Merkezi'ne göre , istatistik ve veri bilimindeki iş sayısı son beş yılda neredeyse üç katına çıktı - ve Amerikan İstatistik Kurumu bu talebi karşılayacak yeterli istatistik mezununun olmadığını söylüyor. Bu programda bir öğrenci olarak, sosyal, davranışsal ve sağlık bilimlerindeki çok sayıda zorlu ve ödüllendirici veri kariyeri için yüksek pazarlanabilir ileri analitik beceriler edineceksiniz. Özellikle, bu programdaki öğrenciler:

İstatistiksel araştırma tekniklerinde güçlü bir temel oluşturun ve bunları çağdaş sosyal, davranışsal, sağlık bilimleri ve politika araştırmalarındaki kritik konuları ele almak için uygulayın.Psikoloji, eğitim, siyaset bilimi, kamu politikası, medya araştırması veya sağlık gibi alanlarda çalışan özel veya kamu sektöründe uygulamalı istatistikçi ve veri bilimci olarak bir kariyere hazırlanın.Kantitatif analiz gerektiren veya buna odaklanan çeşitli disiplinlerde daha fazla akademik çalışma için hazırlanın.Temel Program Özellikleri... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Dünyanın caz müzik merkezlerinden birinde bulunan bu müzik programı yüksek lisansı, ileri performans eğitimi ve ilgili akademik kursları, müzik endüstrisindeki eşsiz fırs ... [+]

Bugünün Küresel Caz Sahnesinde Lider Olmak

Dünyanın caz müzik merkezlerinden birinde bulunan bu müzik programı yüksek lisansı, ileri performans eğitimi ve ilgili akademik kursları, müzik endüstrisindeki eşsiz fırsatlarla birleştiriyor. Haftada bir dönüm noktası olan müzik merkezlerinde performans gösterecek, uluslararası üne sahip öğretim üyelerimizle birebir çalışacak, girişimcilik danışmanlığına alınacak ve modern caz endüstrisinde profesyonel bir kariyer yaratacaksınız.

Ne Öğreneceksin

Programımız, sanatçı kadromuzun gerçek yaşam deneyimlerinden sonra modellenmiş bir ortam yaratmaya çalışıyor. Yüksek lisans öğrencisi olarak:

Caz performansının profesyonel alanına girmenizi mümkün kılan bir performans mükemmelliği elde edin - teknik enstrümantal beceriler geliştirecek, caz dilini akıcı bir şekilde konuşmayı öğrenecek ve kendi müzikal sesinizi ve ifadenizi geliştireceksiniz.Müzik estetiği, teori ve edebiyat ve araştırma konularında temel kazanmak.Müzik teknolojisi, film puanlama, müzik tarihi, caz müziği çalışmaları ve müzik endüstrisi gibi kariyer hedeflerinize dayalı seçmeli dersler.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Ses mühendisliği, yazılım geliştirme ve multimedya gibi hızlı gelişen alanlarda çalışmaya hazırlanın. Bu yüksek lisans programında endüstri liderleri ile birlikte çalışac ... [+]

Müziksel ve Teknik Becerilerin Uygulamalı Entegrasyonu

Ses mühendisliği, prodüksiyon ve post prodüksiyon, film ve multimedya için ses düzenleme, ses mastering, sinyal işleme, akustik, müzik bilişimi ve oyun sesi gibi alanlarda başarılı bir kariyer veya doktora çalışmasına hazırlanın. Endüstri liderleriyle çalışacak, müzik endüstrisinin başkentindeki büyük kayıt stüdyolarında ve medya şirketlerinde çalışma fırsatına sahip olacak ve yaratıcı deneylerle öğrenmeyi teşvik eden akademik bir ortamda uzmanlık geliştirme fırsatını bulacaksınız.

Ne ÖğreneceksinMüzikal ve teknik becerilerinizi bütünleştirin.Müzik teknolojisinin tüm alanlarında sağlam bir temel edin ve müzik teknolojisinin odaklanmış bir alanında uzmanlık kazanın.NYU Performans ve Kompozisyon programları ile işbirliği yaparak müziğe deneysel ve geleneksel yaklaşımlar arasındaki yeni ilişkileri deneyiniz.Yaratıcı deneyler yaparak öğrenerek uzmanlığı geliştirin.Sanatsal ve bilimsel çalışmalarının halka sözlü sunumunda yetkinliğini göstermek.Çekirdek ve Seçmeli Dersler... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Bir müzik programı ustası olarak, uluslararası kabul görmüş bestecilerin fakülte ile yakın çalışarak, konservatuvar benzeri bir ortamda müzik bestecisi olarak yetenekleri ... [+]

Konservatuar Benzeri Bir Ortamda Müzik Kompozisyonu ve Performans Fırsatları

Bir müzik programı ustası olarak, uluslararası kabul görmüş bestecilerin fakülte ile yakın çalışarak, konservatuvar benzeri bir ortamda müzik bestecisi olarak yeteneklerinizi geliştirin. Geleneksel kompozisyonda, elektronik kompozisyonda veya film ya da müzik tiyatrosu için beste konusunda uzmanım. NYU'da ve New York'ta besteciler, müzisyenler ve diğer sanatçılar ile işbirliği yaparak çalışmalarınızın performansında aktif olarak yer alacaksınız.

Film ve Multimedya ve Söz Yazımı için Puanlamadaki Konsantrasyonlar da mevcuttur.

Ne ÖğreneceksinKendi tasarımınızın parçaları nasıl oluşturulur?Müzik kompozisyonunda kariyeriniz için gerekli en iyi uygulamaları nasıl seçersiniz.Koreografları, görsel sanatçıları, yazarları, film yapımcılarını ve diğer alanlardaki diğer alimleri kendi çalışmalarınıza nasıl entegre edersiniz?Mesleğe daldırma yoluyla müzikal, teknik ve kişiler arası beceriler - önde gelen profesyonellere, derneklere ve endüstri ortamlarına maruz kalacaksınız.Müzik araştırması.Müzik tarihi ve edebiyatı.Müzik Teorisi.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Take a Virtual Tour of NYU Steinhardt!

NYU Steinhardt: Moving Forward into the Future

Why study education in NYC?

The graduates changing communities around the world

Address
82 Washington Square East
10003 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri