NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

NYU Steinhardt hakkında

NYU Steinhardt'ın eğitim, sağlık, sanat ve medya çalışmalarının eşsiz bir entegrasyonu bizi bir hareketin kalbine getiriyor: sosyal değişim için eğitim.

Steinhardt öğrencileri başkalarına yardım etme konusunda tutkulu.

Misyonumuz kültür, eğitim ve insani gelişim kavşağında bilgi, yaratıcılık ve yenilikçiliği ilerletmektir. NYU’nun kamu hizmeti olma taahhüdünü örnek olarak veriyoruz.

Akademik programlarımız ülkenin en iyileri arasındadır.

NYU Steinhardt'ın uygulamalı psikoloji, eğitim, sağlık, medya, müzik ve sahne sanatları meslekleri alanındaki yüksek lisans programları ve sanat ve sanat meslekleri son üniversite mezunlarını, lisans veya sertifika almak isteyen profesyonelleri ve kariyer değiştiricilerini çekiyor. Müfredatımız, öğrencilerimize yurtdışında eğitim alma ve uygulamalı öğrenmeyi deneyimleme fırsatı verir.

Gelişmiş sertifika programları uygulamalı psikoloji, eğitim, müzik ve sahne sanatları ve fizik tedavi alanlarında uzmanlaşmaya devam etmenizi sağlar.

Ayrıca akademik araştırma ve öğretim alanında kariyer için mezunlar hazırlayan doktora programları ile eğitim alanları, sanat, meslek terapisi ve fizik tedavi alanlarında ileri düzey uygulamalar için profesyonel doktora programları sunmaktayız.

Bütünsel eğitimi yeniden tanımlıyoruz.

Öğrencilerimiz güçlü ve destekleyici bir alimler topluluğuna mensuptur - yeni fikirlerin keşfedilmesini teşvik eden sıcak, besleyici bir ortam. Öğretim üyelerimiz profesyonel alanlarda liderlik eder ve akademik disiplinlerde işbirliği yapar: psikologlarla ve sağlık profesyonelleriyle çalışan öğretmenler, konuşma patologlarıyla müzisyenler, görsel sanatçılarla eğitimciler. Göçün öğrenme, çocuklukta beslenme ve obezite üzerindeki etkileri ve dijital medyanın sosyal ilişkileri nasıl dönüştürdüğü gibi konuları araştırmak için öğrencilerle birlikte çalışırlar. Araştırma enstitülerimiz dünyadaki burs ve politikaları etkilemektedir.

Steinhardt'da öğrenme sınıf içinde ve dışında gerçekleşir.

Bir asırdan fazla süredir toplumumuzda ortaklıklar kuruyoruz: yerel okullar, aileler, toplum kuruluşları, sanat kuruluşları, kültürel kurumlar ve sağlık tesisleri. Steinhardt eğitimi, New York City'nin en büyük medya şirketlerinde stajyerlik yapmanın yanı sıra, ünlü hastanelerde klinik yerleşimler veya dünyanın en çeşitli okul sistemlerinden birinde öğrenci öğretimi gibi sıkı bir sınıf çalışmasından oluşur. Mesleki eğitim ve kariyer gelişimi için rakipsiz fırsatlar demektir.

Sizi küresel bir toplumda liderlik etmeye hazırlıyoruz.

Şehir gibi biz ev diyoruz, öğretim üyelerimiz, öğrencilerimiz ve personelimiz çok çeşitli geçmişleri, bakış açıları ve bakış açılarını temsil ediyor. Ve New York'ta köklerimiz derinleşse de, evdeki çalışmalarımız yurtdışındaki bağlantılarımızı etkiliyor - ve etkiliyor -. Her gün Steinhardt mezunları dünyayı değiştirmeye devam ediyor.

NYU Uluslararası Sıralaması

  • # 7 - ABD Haberleri
  • # 27 - Times Higher Education Dünya Üniversite Sıralaması
  • # 29 - Dünya Üniversitelerinin Akademik Sıralaması
  • # 52 - QS Dünya Üniversitesi Sıralaması

Okul Zaman Çizelgesi

1890 yılında Pedagoji Okulu olarak kurulan NYU Steinhardt, bir Amerikan üniversitesinde kurulacak olan öğretmen eğitimine adanmış ilk profesyonel okuldu. Okulun ilk misyonu, okul yöneticilerini eğitmek ve öğretmen eğitimi kolejlerinde çalışmaya kadın ve erkek hazırlamaktı. 1921 yılına kadar, okul, öğretmenleri lisans ve doktora dereceleriyle sunan, sanat ve sağlık dahil tüm alanlarda ve her alanda eğitiyordu. Eğitim alanı genişledikçe, Okul yeni bilgileri ve bilimsel gelişmeleri birleştirmek için odağını genişletti ve yeni programlar ortaya çıktı.

Bugün, NYU Steinhardt, 11 akademik departmanı aracılığıyla 100'den fazla lisans ve yüksek lisans programı sunmaktadır. Öğrenciler eğitim, medya, müzik ve sahne sanatları, beslenme, fiziksel ve mesleki terapi, psikoloji, konuşma patolojisi ve görsel sanatlar alanındaki kariyerlere hazırlanırlar. Steinhardt, tarihi boyunca toplumsal değişime cevap veren canlı bir kurum olmuştur.

Konumlar

New York

Address
82 Washington Square East
10003 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin