New England College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

60610_ScreenShot2017-11-14at11.19.40.png

New England College , New Hampshire'ın tam merkezli Henniker kasabasında, dünyanın dört bir yanındaki lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine istisnai bir eğitim vermek için kullanılan kar amacı gütmeyen, özel, kar amacı gütmeyen bir üniversitedir.

Kuzeydeki bakalorya üniversitelerinin en üst düzeyindeki ABD Haberleri ve Dünya Raporu'na göre New England College, öğrencileri sağlam, kapsamlı ve etkileyici bir şekilde hazırlar. Buna "deneyimsel öğrenme" ya da yaparak öğreniriz. İster işte veya felsefe dersinde olsun, NEC profesörleri, öğrencilerin yalnızca bir dereceden daha fazla mezun olabilmesi için müfredata uygulamalı deneyimleri içermektedir.

New England College'a, entrikacı olabilmeniz için benzersiz bir eğitim felsefesi, pitoresk bir kampüs ortamı veya kişisel dönüşümünüze katkıda bulunabilecek tüm etkinlikler birçok öğe vardır - bunun sizin için doğru yer olduğunu keşfedebilirsiniz. Hoşgeldiniz!

Eşit Eğitim Fırsatları

New England College'ın tüm eğitim programlarını ve ilgili destekleyici hizmetleri ve kazancı bir öğrencinin veya gelecekteki öğrencinin ırk, renk, din, cinsiyet, cinsel tercih, yaş, ulusal köken, fiziksel veya zihinsel olarak ayrımcılık yapmayacak şekilde uygulamak politikasıdır handikap veya bu gibi programların veya hizmetlerin verilmesinin yasal dayanağı olamayacak diğer özellikler. Ayrıca, kurum içindeki her alan azınlık ve kadın öğrencilerin eğitim ve ilgili hizmetlerin hükümlerinde geçmiş ayrımcılığın etkilerini ortadan kaldırmaya ve eşit muamele ve tesislere ve eğitim olanaklarına eşit erişime sahip olmasını sağlayacak usulleri teşvik edecektir Yasanın gerektirdiği gibi tüm öğrencilere.

60611_ScreenShot2017-11-14at11.20.09.png

Bir Bakışta NEC

Kampüs : Henniker, New Hampshire, eyaletin başkentinden (Concord, NH) 15 dakika uzaklıktadır. En büyük şehir olan Manchester, NH'den 30 dakika ve Boston'dan 90 dakika uzaklıktadır. Sınıflar, toplantı alanları ve konut salonları 220 dönümlük kampüsümüzün ve Contoocook Nehri'nin güzelliği.

Programlar : 37 lisans eğitimi, 12 yüksek lisans programı ve bir doktora programı, liberal sanat geleneklerinde ve tecrübeli öğrenime ağırlık vererek, adanmış ve başarılı bir öğretim üyesi tarafından verilir.

Öğrenciler : Yaklaşık 1.000 öğrenci ve 900 çevrimiçi lisans öğrencisi ve dünyanın dört bir yanından 900 lisansüstü öğrencisi New England College'a devam ediyor. NEC deneyimi işbirliği ve destek vericidir. Çok çeşitli, NEC öğrencilerinin üçte birinden fazlası kendilerini renk öğrencisi olarak tanımlıyor.

Etkinlikler : 18 üniversite sporu, çok sayıda şehiriçi spor, 40'tan fazla kulüp ve her türlü organizasyon ve eğlenceli aktivite ve etkinliklerle NEC'e ait olduğunuzu hissetmek kolay. Hacılar Milletinin bir parçası ol!

Stajlar : NEC öğrencileri, 1.000'in üzerinde staj olanağından, gerçek dünyadaki deneyimlere devam eden erişimden ve endüstri ortaklarıyla aktif işbirliği ve kariyer danışmanlığı hizmetleri yoluyla elde ettikleri eğitimden faydalandılar.

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz

New England College, bireyleri kendilerini ve dünyalarını dönüştürmeye zorlayan yaratıcı ve destekleyici bir öğrenme topluluğudur.

Vizyon Bildirimi

New England College, yenilikçi akademik programlarıyla ve deneyimsel eğitimde lider olarak bilinen New Hampshire'daki en saygın ve aranan küçük özel kolej olacaktır.

60612_ScreenShot2017-11-14at11.21.31.png

Konumlar

Henniker

Address
98 Bridge Street
03242 Henniker, New Hampshire, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
603.428.2000

ABD Çevrimiçi

Address
ABD Çevrimiçi, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin