Resmi açıklamayı okuyun

60610_ScreenShot2017-11-14at11.19.40.png

New England College , New Hampshire'ın tam merkezli Henniker kasabasında, dünyanın dört bir yanındaki lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine istisnai bir eğitim vermek için kullanılan kar amacı gütmeyen, özel, kar amacı gütmeyen bir üniversitedir.

Kuzeydeki bakalorya üniversitelerinin en üst düzeyindeki ABD Haberleri ve Dünya Raporu'na göre New England College, öğrencileri sağlam, kapsamlı ve etkileyici bir şekilde hazırlar. Buna "deneyimsel öğrenme" ya da yaparak öğreniriz. İster işte veya felsefe dersinde olsun, NEC profesörleri, öğrencilerin yalnızca bir dereceden daha fazla mezun olabilmesi için müfredata uygulamalı deneyimleri içermektedir.

New England College'a, entrikacı olabilmeniz için benzersiz bir eğitim felsefesi, pitoresk bir kampüs ortamı veya kişisel dönüşümünüze katkıda bulunabilecek tüm etkinlikler birçok öğe vardır - bunun sizin için doğru yer olduğunu keşfedebilirsiniz. Hoşgeldiniz!

Eşit Eğitim Fırsatları

New England College'ın tüm eğitim programlarını ve ilgili destekleyici hizmetleri ve kazancı bir öğrencinin veya gelecekteki öğrencinin ırk, renk, din, cinsiyet, cinsel tercih, yaş, ulusal köken, fiziksel veya zihinsel olarak ayrımcılık yapmayacak şekilde uygulamak politikasıdır handikap veya bu gibi programların veya hizmetlerin verilmesinin yasal dayanağı olamayacak diğer özellikler. Ayrıca, kurum içindeki her alan azınlık ve kadın öğrencilerin eğitim ve ilgili hizmetlerin hükümlerinde geçmiş ayrımcılığın etkilerini ortadan kaldırmaya ve eşit muamele ve tesislere ve eğitim olanaklarına eşit erişime sahip olmasını sağlayacak usulleri teşvik edecektir Yasanın gerektirdiği gibi tüm öğrencilere.

60611_ScreenShot2017-11-14at11.20.09.png

Bir Bakışta NEC

Kampüs : Henniker, New Hampshire, eyaletin başkentinden (Concord, NH) 15 dakika uzaklıktadır. En büyük şehir olan Manchester, NH'den 30 dakika ve Boston'dan 90 dakika uzaklıktadır. Sınıflar, toplantı alanları ve konut salonları 220 dönümlük kampüsümüzün ve Contoocook Nehri'nin güzelliği.

Programlar : 37 lisans eğitimi, 12 yüksek lisans programı ve bir doktora programı, liberal sanat geleneklerinde ve tecrübeli öğrenime ağırlık vererek, adanmış ve başarılı bir öğretim üyesi tarafından verilir.

Öğrenciler : Yaklaşık 1.000 öğrenci ve 900 çevrimiçi lisans öğrencisi ve dünyanın dört bir yanından 900 lisansüstü öğrencisi New England College'a devam ediyor. NEC deneyimi işbirliği ve destek vericidir. Çok çeşitli, NEC öğrencilerinin üçte birinden fazlası kendilerini renk öğrencisi olarak tanımlıyor.

Etkinlikler : 18 üniversite sporu, çok sayıda şehiriçi spor, 40'tan fazla kulüp ve her türlü organizasyon ve eğlenceli aktivite ve etkinliklerle NEC'e ait olduğunuzu hissetmek kolay. Hacılar Milletinin bir parçası ol!

Stajlar : NEC öğrencileri, 1.000'in üzerinde staj olanağından, gerçek dünyadaki deneyimlere devam eden erişimden ve endüstri ortaklarıyla aktif işbirliği ve kariyer danışmanlığı hizmetleri yoluyla elde ettikleri eğitimden faydalandılar.

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz

New England College, bireyleri kendilerini ve dünyalarını dönüştürmeye zorlayan yaratıcı ve destekleyici bir öğrenme topluluğudur.

Vizyon Bildirimi

New England College, yenilikçi akademik programlarıyla ve deneyimsel eğitimde lider olarak bilinen New Hampshire'daki en saygın ve aranan küçük özel kolej olacaktır.

60612_ScreenShot2017-11-14at11.21.31.png

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

New England College

Bilgisayar Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans Bilimi, bilgi sistemlerinde teknik yeterlilik gelişimini yönetimsel ve organizasyonel alanlarda bilgi ve ileri beceriler kazan ... [+]

Bilgisayar Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans Bilimi, bilgi sistemlerinde teknik yeterlilik gelişimini yönetimsel ve organizasyonel alanlarda bilgi ve ileri beceriler kazanarak birleştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu programın mezunları, kurumsal başarıyı teşvik etmek için sanat bilgi sistemi araçlarını ve tekniklerini en üst düzeye çıkarmak için çeşitli alanlarda çalışabileceklerdir.

Uzmanlık / Konsantrasyonları

Bilgisayar Bilişim Sistemleri (CIS) Bilim Masters, öğrencilerin bilgi teknolojisi ve bilgisayar bilimleri ile ilgili konuların geniş bir bakış sağlar çekirdek bir çalışma parçasını tamamlamak gerektirir. Bu çekirdek pistin ötesinde, program, öğrencilere bilgisayar teknolojisinin genel bir alanının ayrıntılı ve derinlikli yönlerini keşfetme fırsatı veren özel konsantrasyonlar sunar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Henniker USA Online
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
New England College

Insan Hizmetleri programlarında New England College'ın Yüksek Lisans (MS) öğrencilerine, yoğun staj bileşenleri olmadan 60 kredilik Rst / Ruh Sağlığı Danışmanlığı dersler ... [+]

Insan Hizmetleri programlarında New England College'ın Yüksek Lisans (MS) öğrencilerine, yoğun staj bileşenleri olmadan 60 kredilik Rst / Ruh Sağlığı Danışmanlığı derslerini de içeren 36 kredilik bir program sunmaktadır. Bu programın mezunları, sosyal hizmetler, eğitim, davranışsal sağlık yönetimi, ilgili organizasyonlara danışmanlık ve sağlık konularında liderlik pozisyonları için hazırlanmıştır. Mezunların takip edebileceği belirli kariyer pistleri vaka yönetimi, günlük tedavi uzmanları, psikolojik destekçiler ve mesleki değerlendiricilerdir.

Insan Hizmetlerindeki 36 kredi MS, danışma meslekleri için lisans gerekliliklerini karşılamak üzere tasarlanmamıştır. Bu program, özel ya da toplumsal insani hizmetler veya danışmanlık ortamlarında kariyerlere devam etmek isteyen danışmanlık, psikoloji ya da ilgili insan hizmetleri alanlarındaki öğrenciler için tasarlanmıştır. Seçmeli dersler öğrencinin, insan kaynakları hizmet popülasyonları ve / veya destekleyici danışmanlık ve liderlik / yönetim alanlarında ilgi alanlarına odaklanmasına izin veren çağdaş konuların incelenmesini sağlarken, temel dersler disiplin içinde bilgi sağlar. Öğrenciler, mezuniyet için bir gereklilik olarak, temel mesleki becerilerin yeterliliğini göstermek için, bir kaptanlık projesini başarıyla tamamlamak zorundadırlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Henniker USA Online
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
New England College

Taktik ve stratejik kararların desteklenmesinde mali ve muhasebe bilgilerini kullanabilecektir. Karmaşık projeleri başarılı sonuçlarla yönetmek için gereken yönetim becer ... [+]

Taktik ve stratejik kararların desteklenmesinde mali ve muhasebe bilgilerini kullanabilecektir. Karmaşık projeleri başarılı sonuçlarla yönetmek için gereken yönetim becerilerini anlayın. [-]
Amerika Birleşik Devletleri Henniker USA Online
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
New England College

... [+]

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Henniker USA Online
Açık Kayıt
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
98 Bridge Street
03242 Henniker, New Hampshire, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
603.428.2000
Address
USA Online, Amerika Birleşik Devletleri