New Mexico State University College of Engineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

New Mexico Eyalet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, 500'den fazla uygun mühendislik okulu toplam havuzunda 2019 için En İyi 50 Mühendislik Okulu arasında 12. sırada yer aldı. NMSU'nun sıralaması, rekabet halindeki mühendislik okullarının yakın sırasının üzerinde: New Mexico Üniversitesi, 18'de; ve El Paso'daki Texas Üniversitesi 27. sırada yer alıyor. NMSU ayrıca benzer büyüklük ve kompozisyona sahip mühendislik kolejleri ile 15 akran kurum arasında üçüncü sırada yer alıyor.

Best Value Schools, bir derece programının net maliyetine ve değerine göre üniversite derece sıralaması yayınlar.

Bir programın maliyeti veya net fiyatı, eğitim ve ücretler, ders kitapları ve malzemeleri içerir. Bu, National Center for Educational Statistics 'College Navigator ve NCES Integrated Postse Secondary Education Data System tarafından sağlanan veriler kullanılarak hesaplanır. NMSU Mühendislik Fakültesi net fiyatı yıllık 10,299 $ 'dır.

Bir derece programının değeri, kısa vadeli ve uzun vadeli faktörleri içerir. Kısa vadeli değer, üniversite aracılığıyla sağlanan tüm destek veya hizmetleri içerir. İstihdam fırsatları ve başlangıç maaşları gibi mezuniyet sonrası beklentiler, uzun vadeli değeri belirler.

Konumlar

Las Cruces

Address
East University Avenue,1780
88003 Las Cruces, Yeni Meksika, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin