New York Institute of Technology (NYIT)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

New York Teknoloji Enstitüsü - Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi

Yeni nesil liderleri eğitmeye ve yenilikçiliği teşvik etmek ve girişimciliği teşvik etmeye kararlı, dinamik, üst düzey ve akredite edilmiş kar amacı gütmeyen bir üniversite olan New York Teknoloji Enstitüsü'nü keşfedin.

111909_Picture1.png

New York Teknoloji Enstitüsü Hakkında:

New York Teknoloji Enstitüsü, bilgisayar bilimi, veri ve siber güvenlik dahil olmak üzere 50'den fazla çalışma alanında lisans, yüksek lisans ve profesyonel derece programları sunar; biyoloji ve biyomedikal çalışmalar; mimarlık ve tasarım; mühendislik; sağlık meslekleri ve tıp; BT ve dijital teknolojiler; yönetimi; iletişim ve pazarlama; eğitim ve danışmanlık; ve enerji ve sürdürülebilirlik. Kâr amacı gütmeyen, bağımsız, özel ve noter olmayan bir yüksek öğretim enstitüsü olan üniversite, dünya çapında 9000'den fazla öğrenciyi ağırlamaktadır. Üniversitenin New York ve Long Island'da (New York), Jonesboro (Arkansas) ve Vancouver'da (Britanya Kolombiyası) kampüsleri ve dünyadaki programları vardır. 100.000'den fazla mezun, dünyayı değiştirmeye, 21. yüzyılın zorluklarını çözmeye ve geleceği yeniden icat etmeye hazırlanan, meşgul bir doers, maker ve yenilikçi ağı oluşturuyor.

1955’ten bu yana, NYIT’in amacı;

 • Kariyer odaklı mesleki eğitim sağlamak
 • Tüm nitelikli öğrencilere fırsata erişim izni verin
 • Daha büyük dünyaya yarar sağlayan araştırma ve bursları desteklemek

Biz Kimiz:

New York Teknoloji Enstitüsü'nde çeşitlilik, her biri zengin, canlı bir kampüs topluluğuna benzersiz entelektüel, kültürel ve yaratıcı hediyeler sunan katkıda bulunan bir öğrenci mozaiği ile temsil edilir. Üniversitenin fakültesi ve öğrencileri, 21. yüzyılda teşvik edici, besleyici ve gerçekten kozmopolit bir eğitim sağlayan çeşitli bakış açılarını, değerleri, fikirleri, arka planları, stilleri, yaklaşımları, deneyimleri ve inançları temsil eder ve benimser. Burada bir Bakışta NYIT'i görüntüleyin.

111914_Picture1.png

Neredeyiz:

 • Long Island, NY (Eski Westbury)
 • New York, NY
 • Jonesboro, Ark.
 • Vancouver, Kanada

Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi Hakkında:

111915_Picture1.png

New York Teknoloji Enstitüsü, US News tarafından listelenen onaylanmış mühendislik programlarının ilk üçte sırada yer almaktadır.

Gerçekleşmesi imkansız görünen fikirler, öğrencilerin problemleri çözmeyi öğrendikleri, çözümleri katkıda bulundukları ve dünyayı doğrudan etkileyen 21. yüzyıl zorlukları üzerinde çalıştıkları New York Teknoloji Enstitüsü'nde şekillenmektedir. NYIT öğrencileri eğitimlerinde kayda değer bir yatırım geri dönüşü yaşıyor: mesleğe hazır, mezun olan dünya çapındaki en iyi işverenler, lisansüstü programlar ve araştırma kurumları tarafından aranan beceriler ve deneyimlerle donatılmış. PayScale's College Maaş raporu, mühendislik ve bilgisayar bilimleri fakültesini, maaş potansiyeline dayanarak mühendislik okullarının ilk% 28'ine yerleştirmektedir.

Akademik Programlar

 • Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği, MS
 • Biyomühendislik, MS
 • Makine Mühendisliği, MS
 • Bilgisayar Bilimleri, MS
 • Bilgi, Ağ ve Bilgisayar Güvenliği, MS
 • Veri Bilimi, MS

Girişimcilik ve Teknoloji İnovasyon Merkezi (ETIC)

Girişimcilik ve Teknoloji İnovasyon Merkezi (ETIC), New York Teknoloji Enstitüsü'nün keşfi teşvik etme, yeni işletmeler ve ürünler yetiştirme ve teknoloji, mühendislik ve uygulamalı bilim alanlarında yeni fikirler üretme merkezidir. ETIC, endüstri, akademik topluluk ve meslek kuruluşları arasındaki ortaklıkları genişleterek, BT ve siber güvenlik, biyo-mühendislik ve tıbbi cihazlar ile enerji ve yeşil teknolojilerin kritik alanlarında bir fark yaratmaya çalışıyor.

ETIC'in 8.000 metrekarelik modern laboratuar ve tesislerinde çalışan öğrenciler, ortak şirketler ve yatırımcı ağları ile birlikte çalışarak bu alanda dönüştürücü lider olmalarına yardımcı olur.

Uygulamalı Araştırma ve Burs:

New York Teknoloji Enstitüsü'nün araştırma çalışmaları, ulusal ajanslardan ve iç finansman çalışmalarından benzeri görülmemiş bir fon alıyor. Üniversitenin siber güvenlik, robotik, implante edilebilir / giyilebilir teknolojiler, tıp, sağlık bakımı, sürdürülebilirlik ve daha fazlası gibi alanlardaki uzmanlığı, NYIT'in gerçek dünyadaki sorunlara yenilikçi teknoloji çözümleri sağlama konusundaki itibarını artırıyor.

Akreditasyon: New York Teknoloji Enstitüsü, Ortaöğretim Yüksek Öğretim Komisyonu tarafından onaylanmış ve New York Eyalet Üniversitesi Rektörler Kurulu tarafından kiralanmıştır; bireysel programlarımız ve okullarımızın yanı sıra küresel kampüslerimiz de prestijli akreditasyonlara sahiptir. Akreditasyon kurumlarının tam listesine bakın.

Konumlar

New York

New York City (Manhattan)

Address
1855 Broadway
10023 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Eski Westbury

Long Island (Old Westbury)

Address
Northern Boulevard
P.O. Box 8000

11568-8000 Eski Westbury, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Vancouver

Vancouver

Address
701 West Georgia Street, 17th floor
Vancouver, BC
Canada

V7Y 1K8 Vancouver, Britanya Kolumbiyası, Kanada

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin