New York University, Leonard N. Stern School of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İlk günden itibaren, NYU Stern (New York Üniversitesi, İşletme Leonard N. Stern School) tarihi kent o ki bu kadar yakından bağlı olduğu yansıtılmış oldu. NYU iş okul oğulları ve göçmen kızlarına iş eğitimi sağlamak biraz üzerinde 100 yıl önce kuruldu. Bugün, İşletme Leonard N. Stern School iş Amerika'da eğitim ve dünyanın ön planda yer almaktadır. NYU Stern Değerleri NYU Stern, biz ileri görüşlü liderleri besleyen bir ortam şekillendirmiştir. Biz 4 değerlere bağlılığımızı ülkedeki iş öğrenme için zengin bir ortam yarattık.

  • Akademik Mükemmellik Biz mükemmellik doğru cevaplar bilen ama doğru soruları sorarak değil gelir inanıyoruz. Dünyanın en büyük ve en iyi fakültelerinden biri olan öğrencilerimiz becerileri daha derin bir set ama dünyadaki iş rolü daha geniş bir perspektif sadece gelişir.
  • IQ + EQ İkimiz de IQ ve EQ değer hem entelektüel ve kişilerarası güçlü olan kişilerle bir topluluk şekil.
  • Ortak Topluluk Bizim benzersiz işbirlikçi topluluk değerine inanıyoruz ve işbirlikli öğrenme ve yapma kültürünü teşvik liderlik fırsatları, takım rolleri, kulüpleri ve kohort bir bereket sağlar.
  • Küresel Hub Of Enerji Biz akademik kültürün içine New York enerjisini entegre inanıyorum. Biz iş yakınlığı ve yaratıcı ve yenilikçi yollarla NYC kültürel zenginliklerini kaldıraç.

Konumlar

New York

Address
NYU Stern
Henry Kaufman Management Center
44 West Fourth Street

10012 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: