Northwood University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Misyonu Northwood University küresel, serbest girişim, toplumun gelecekteki liderlerinin geliştirmektir.

Temel Değerler Bildirimi

Biz inanıyoruz:

Bir girişimci, serbest girişim, toplumun avantajları. bireysel özgürlük ve bireysel sorumluluk. etik ve dürüstlük bir vakıftan işleyen. teşvik ve kurumsal, küresel çeşitli ve çok kültürlü yapısını yararlanarak.

Çekirdek Amaç Bildirimi

Çekirdek amacı, kişisel organizasyon ve toplumsal başarıya götürmek için karakter ve becerilere sahip liderleri, yöneticileri ve girişimcileri geliştirmektir.

Çıktıları ve Nitelikler

Etik kuralları

Öğrencileri, öğretim üyeleri ve Northwood Üniversitesi personelinin toplum paylaşılan değerler peşin davranışlar olarak etik bu kodu doğruluyor.

Özgürlük: Sonuçları için sorumluluk sadece kısıtlı olacağı özgürlüğü sigortalanması, diğerleri durum veya durum nedeniyle keyfi müdahaleye karşı bağışık olması sigortalanması ederken kişisel özgürlüklerini olacaktır.

Saygı: Biz onların şartlar ve insan olarak kendi değeri için düşünceli ilgili göz önünde diğerlerini ele alacağız.

Empati: Biz eylemlerin merhamet ve adalet neden olabilir bu sırayla başkalarının duygu, düşünce ve kavramları anlamaya çalışacağız.

Maneviyat: Bizim mutluluk ve büyüme için gerekli manevi kalkınma aramak ve tüm bu büyümeyi destekleyen bir ortam teşvik edecektir.

Dürüstlük: Biz doğruluk, adalet, Namus kucaklamak ve harekete kiminle kendimize ve başkalarına dolandırıcılık veya hile yokluğunu talep edecek.

Başarı: Biz yüksek başarı oluşturmak için beceri egzersiz ve diğerlerinin yüksek başarı alkışlamak olacaktır.

Dürüstlük: Tüm eylemler, biz duruma, kişisel kazanç, kamu baskısı ya da özel günaha tarafından engellenmemiş değerlerimizi yansıtan bir davranış kodu, rehberlik edilir.

Sorumluluk: Biz başkalarının bakım ve refahı için sorumlu ve eylemlerimizin amacı ve istenmeyen sonuçlarından sorumlu olacaktır.

Bir üniversite eğitimi sunulan dersler ve hazır deneyimleri daha fazladır. Bu tanımlı sonuçlar yaratmak için tasarlanmış bu unsurların mimarisidir. Bir öğrenme topluluğu olarak, aşağıdaki sonuçları ve niteliklerin başarı bizim uğraşacağını.

Mezunlarımız:

1.. Özgürlük geleneği anlayın.

 1. Seçtikleri alanda geniş bir pratik anlayışa sahip.

 2. Kurumsal liderleri sürüş fikirleri aşinadır.

 3. Konuşma ve yazma etkili iletişim.

 4. Karmaşık küresel sorunları anlamak.

 5. Yeni fikirlere sürekli cazibe var.

 6. Kendi kişisel değerlerini açıklayabilir.

 7. Yaşam, estetik, yaratıcı ve manevi unsurları anlamak.

 8. Etkili kendini analizcileri.

 9. Eylem odaklı.

 10. Tespit ve sorunların çözümünde de yetenekli.

 11. Yaşam boyu eğitim alın.

Northwood Fikir

Biz geleceğe yapılan bir yatırım olarak bir Northwood Üniversitesi eğitim görüntüleyin. Bir Northwood eğitime ayırdığı zamanı herhangi bir kişi o ya da o süre içinde meşgul olabilecek tüm diğer takipçiliği o zaman ayırmaya fırsat verir.

Fikir Değeri

Biz rekabetçi, verimli bir çaba, engelleri aşmak sorunları çözmek ve hedeflere ulaşmak inanıyoruz; insanoğlu yaşadıkları dünyada bir fark yaratabilir; Bu siyasi ve ekonomik özgürlük yaratıcılığı ve verimliliği serbest bırakılmasında büyük önem taşımaktadır; Bu fedakarlık - tasarruf - ilerleme için gerekli bir ön koşuldur; katkı ve ödül eşitsizliği aynı kriterleri kullanarak dayalı fırsat eşitliğin gerekli koşullar sadece uygun, ama; Bir sistemdeki bazı master planı ile uyumlu hale zorunda değildir; birbirine bize ilginç ve kullanışlı hale aramızda farklılıklar olduğunu; özgürlük içinde başarısız. Biz eylemlerimizin olumlu ve olumsuz sonuçlarına katlanmak için serbest olmalıdır; rekabetçi bir sistemde o, ondan fayda katılmak herkese; Biz tüm insanlar için eşit fırsat yapay engellerin ortadan kaldırılması için kendimizi adamak. Irk, din ve cinsel engeller bizi aforoz vardır; sanat ve beşeri bir anlayış ve takdir üretken insan yaşamında insan zenginleştirme birincil kaynağı olduğunu; eğitimin bir kişi başka yapabileceğiniz bir şey olmadı. Oldukça şey iki kişi bir araya yapmak olduğunu. Bu bir eğitim kurumu, öncelikle bilginin bir kolaylaştırıcı olduğu anlamına gelir.

Biz tarih açıkça bu tür yapılar insanlar üzerinde olma yolunda insanların olmaktan hızla hareket ve özgürlük dengesinde kayıp olduğunu göstermiştir düşünüyorum çünkü biz büyük ve güçlü hükümetin sağlıklı bir şüphecilik uygulama. Monolitik iktidar Bizim hoşgörüsüzlük iş, emek, ve hükümet yelpazede tutarlıdır. Biz toplum olarak çok az ve kısıtlı koşullar dışında yasal tekellerin kurulmasıyla kazanç olamaz, ayrıca, şüpheli.

Bu Northwood Fikir olduğunu.

tarih

23 Mart 1959 tarihinde, bir fikir, bir hedef ve hepsini kapsayacak şekilde bir pragmatik felsefe ile iki genç erkek, eğitimde yeni bir konsept oluşturmak için geleneksel bir üniversite yapısı içinde uzak kariyerlerinde koptu.

Onların vizyoner bir fikir ne zaman bir gerçeklik Dr. oldu Arthur E. Turner ve Dr R. Gary Stauffer bir okul binası, işletme giderleri için ödünç para küçük bir miktar, ve kararlılıkla büyük bir tutar olarak, Alma, Michigan bir 19. yüzyıl konağı kullanarak, Northwood Enstitüsü'nde 100 öğrenci alındı.

Dünya değişiyor gibi Northwood oluşturuldu. Ruslar Sputnik başlattı vardı ve Amerika'nın takip etmek yakında oldu. Stauffer ve Turner uzaya yarışı izledi. Bunlar yönetim öğretim öncülük üniversite-one yeni bir türü önermişti. Teknik, üretim, pazarlama, perakende, iş her türü - - state-of-the-art gerekli etik odaklı yönetim alanı sınırları onların sırlarını ifşa ederken, Stauffer ve Turner tüm çabaları gösterdiğimizi anladım.

Üniversite sınıfa Amerikan serbest girişim toplumun dersleri içeren - Zaman bu iki genç eğitimciler "Northwood Fikir" dediği başarısını teyit edilmiştir.

Dr David E. Fry sonra 1982 ve Dr. içinde dümen aldı Keith A. Pretty 2006 yılında, her biri asla temel değerlerden kararsız, Stauffer ve Turner aynı idealleri devam Üniversitesi büyüdü ve olgunlaştı. Akademik müfredat genişletilmiş; Northwood, Yönetim DeVos Enstitüsü oluşturulan ve daha sonra genişletildi akredite Üniversitesi'nde bir Enstitüsü olmaktan çıktı; Yetişkin Lisans Programı ve programın merkezleri sekiz eyalette 20 fazla yerle genişletilmiş; uluslararası program merkezleri Malezya, Çin, Sri Lanka, İsviçre ve Halk Cumhuriyeti kuruldu; ve kampüs Öğrenci Yaşamı Merkezleri gibi önemli inşaat Northwood öğrencilerin deneyimine katma değer. Böyle Aftermarket Çalışmaları, eğlence ve spor yönetimi ve Montrö, İsviçre'de bir kampüs ortaklığı ile birlikte merchandising moda gibi yeni çabaları, tüm öğrenciler için zengin bir deneyim göstermektedir.

Küresel, serbest girişim toplumun gelecekteki liderlerini geliştirmek için net bir şekilde ifade misyonu ile Northwood Üniversitesi, ulusal ve uluslararası mekânlarda varlığını genişletiyor. Profesörler, ekonomik ve politik diyalog başlattık; Öğrenciler, bölgesel ve ulusal akademik yarışmalarda şampiyon olarak ortaya çıkmaktadır. Tüm kampüslerinde ve tüm bölümlerinde, Northwood Üniversitesi enerji ve aktif dinamik programlama ve artan nüfuzunu devam etmektedir.

Çok yetenekli ve etik liderler - Northwood Üniversitesi yöneticileri ve girişimcileri eğitir. 35.000 üzerinde mezunlar ve önümüzdeki canlı bir geleceği olan, Northwood Fikir hayatta ve iyi.

Konumlar

ülkenin iç kısmı

Address
4000 Whiting Dr

48640 ülkenin iç kısmı, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin