Nova Southeastern University, H. Wayne Huizenga College of Business & Entrepreneurship

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Florida'daki önde gelen işletme okullarından biri olan NSU'daki H. Wayne Huizenga İşletme ve Girişimcilik Koleji, çevrimiçi ve yerinde, uluslararası kabul görmüş lisans ve yüksek lisans programlarıyla dünya çapında öğrencilere ulaşmaktadır.

Girişimcilik adına ulusun az sayıdaki okulundan birini ve nerede olduğunu öğrenin:

 • Gerçek dünyadaki öğretim üyeleri, işyerinde yenilikçi düşünme ruhunu geliştiren güncel bir müfredat sunar.
 • 3.000'den fazla öğrenci çeşitli lisans ve yüksek lisans programlarına devam etmektedir.
 • Çevrimiçi ya da yarı zamanlı olarak nasıl çalışacağınızı siz seçersiniz.
 • Florida Fort Lauderdale-Davie'de dinamik bir ana kampüs.

startup, meeting, brainstorming

Vizyon

H. Wayne Huizenga İşletme ve Girişimcilik Koleji, iş dünyası, akademi, hükümet ve kar amacı gütmeyen kuruluşlardaki bireyler için dünya çapında akademik, profesyonel ve pratik eğitim sağlayıcısıdır. Kalite için tanınmış bir üne sahip olan Huizenga İşletme ve Girişimcilik Koleji'nin kurumsal ilişkileri ve modern teknolojisi, öğrencilere üstün gerçek dünya öğrenme deneyimleri sunar.

Misyon

H. Wayne Huizenga İşletme ve Girişimcilik Koleji'nin misyonu, gelecekteki iş liderlerini ve girişimcilerini, Güneydoğu Florida'nın eşsiz uluslararası ve hizmet ekonomisine en iyi şekilde hizmet etmeleri için hazırlayacak bir avantaj sağlayarak eğitmektir.

writing, pen, man

Felsefe

Bu hızlı tempolu, hızla değişen dünyada, iş dünyası, akademi, hükümet ve kar amacı gütmeyen kuruluşların uygun, erişilebilir, üstün değerli eğitim fırsatlarına ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. Sadece akademik ve mesleki niteliklere sahip fakülteleri kullanarak, öğrencilerle kişisel etkileşim sağlayarak ve teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak öğrencileri başarıya hazırlayabiliriz.

Vizyonumuzu ancak Huizenga İşletme Fakültesi'nin tüm fakülte ve personeli, diğer paydaşlarımızın desteğiyle öğrencilerin ihtiyaçlarına göre kurs, müfredat, teslim yöntemleri ve hizmetlerde yeniliğe adanmışsa gerçekleştirebiliriz. Huizenga İşletme Fakültesi'nin başarısı, öğretim üyelerimizin, çalışanlarımızın ve öğrencilerimizin yeni edinilen bilgileri kendi iş, akademik, hükümet ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarında ve bir bütün olarak toplumda değer yaratmak için uygulama becerisine bağlıdır. .

Prensipler

 • Tüm akademik işlerimizi dürüstçe yürütmek.
 • Huizenga İşletme ve Girişimcilik Koleji'nin vizyonu, misyonu, felsefesi ve ilkelerine bağlı kalın.
 • Fakülte, personel ve öğrencilerin en büyük potansiyellerine ulaşmalarını sağlayan bir bakım ortamı yaratmak için birbirlerine haysiyet, saygı ve hassasiyetle davranın.
 • Öğrencilerimizi sadece "reaktörler" değil, toplumumuzun "şekillendiricileri" olarak hazırlayabilmemiz için odaklanın ve seçmenlerimizin ihtiyaçlarını öngörün.
 • Kendimiz için yüksek beklentiler belirleyin ve inisiyatif, muhakeme, esneklik ve ekip çalışmasını gösterin, böylece misyonumuzu ve vizyonumuzu yerine getirebiliriz.
 • Yaratıcı çözümler geliştirmenin yaşamın ana odağı olması için kuruluşların nasıl işlediğine dair bilgiyi ilerletmek ve uygulamak için zorlayıcı bir istekte bulunun.
 • Statükoya meydan okuyacak, öğrenme ve değişim yaratacak vizyona, yaratıcılığa, açıklığa ve duyarlılığa sahip olmak ve Huizenga İşletme ve Girişimcilik Koleji ve Üniversite'deki rolümüzü bir dizi statik değil dinamik bir sürecin parçası olarak görmek, ilgili görevlerle sabit ilişkiler.
 • Kuruluşun vizyon ve misyonuna yapabileceğimiz katkıları sürekli olarak anlamaya çalışın ve açık, karşılaştırmalı bir avantajın olduğu yerlerde katkıda bulunmaya çalışın.
 • Yaşam boyu öğrenmenin ve bu öğrenmenin uygulanmasının toplumu büyük ölçüde geliştirdiğine inan.
 • Kültürel olarak olgun olun ve çeşitlilik ve hayata ve öğrenmeye getirdiği zenginlik için güçlü bir takdir gösterin.

Konumlar

Fort Lauderdale

Address
3301 College Avenue
33314-7796 Fort Lauderdale, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin