Nova Southeastern University, Shepard Broad College of Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

NSU Hukukunda Hukuk Topluluğunun Bir Parçası Olun

Hukuk öğrencileri, yasa dışı kişiler, hukukçular ve hukukçu bilgilerini genişleten profesyoneller için derece ve sertifika programları ile Nova Southeastern Üniversitesi (NSU) Kanunu, tüm öğrencilere bugün, yarın ve gelecek yıllarda profesyonel başarı için gerekli becerileri kazandırmaktadır.

NSU, ABD'nin Florida eyaletindeki Fort Lauderdale'de, uluslararası hukuk firmaları, şirket merkezi, hükümet ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar, ticaret ve girişimci fırsatlarına açılan bir kapıdır. NSU edge, sizi kariyerinizde, topluluğunuzda ve yaşamınızda başarılı olmaya hazırlamak için tutkunuzu odaklamanıza yardımcı olacaktır.

130530_LAW_Exterior_retouched-2018small.jpg

NSU Online altı farklı yüksek lisans programı sunmaktadır

Avukatlar için Master of Laws (LL.M.)

Hukuk Eğitim Hukuku Bilim Ustası
Hukuk İş Hukuku Bilim Ustası
Sağlık Hukukunda Bilim Ustası
Hukuk Hukukunda Bilim Ustası

Paralegal Sertifika Programı

Çevrimiçi Eğitimde 18 Yıllık Deneyim.

Çevrimiçi eğitimde 18 yıllık deneyime sahip olan NSU Hukuk Fakültesi, size meydan okuyan ve ilham veren gerçek mentorlar ve rol modelleridir. Yerleşik ve gelişmekte olan hukuk alanlarındaki uzmanlıkları ve yetkinlikleri, hukuk mesleğinde gelenek ve evrim arasındaki köprüyü sağlar. NSU Hukuk fakültesi ve deneyimli avukatlar tüm NSU LL.M., Hukuk Yüksek Lisans ve Yasadışı Sertifika Programı derslerini vermektedir.

Programınıza Göre Hedeflerinize Ulaşın

NSU Personeli, çevrimiçi öğrenciye geçişinizin sorunsuz olmasını sağlamak için burada. Amaç, seçtiğiniz disiplinde kapsamlı bir çalışma ile hedeflerinize ulaşmanızı mümkün olduğunca kolaylaştırmaktır. Bu nedenle Nova Southeastern Üniversitesi'nin Shepard Geniş Hukuk Fakültesi, çevrimiçi Yüksek Lisans programlarına kabul için GRE veya LSAT sınavlarına gerek duymamayı seçti.

Müfredatımız, ev ve aile sorumlulukları olan meşgul profesyoneller için oluşturulmuştur. Hedeflenen çevrimiçi kurslar, kendi programınıza uygun olarak, evinizin veya ofisinizin gizliliğinden iki yıl gibi kısa bir sürede Hukuk Yüksek Lisansınızı kazanmanıza yardımcı olacaktır. LL.M. ve Yasadışı Sertifika programları tam zamanlı çalışma ile bir yıl içinde tamamlanabilir.

NSU Shepard Broad College of Law ayrıca Fort Lauderdale, Florida, ABD kampüsünde aşağıdakiler de dahil olmak üzere lisans programları sunmaktadır:

Yabancı avukatlar için Hızlandırılmış Juris Doktor - 2 Yıl

Juris Doctor Tam Zamanlı - 3 yıl

Juris Doctor Yarı Zamanlı - 4 yıl (akşam dersleri)

Bachelor of Science Yasadışı Çalışmalar - 4 yıl

Hukuk Bilimi ve Teknolojisi lisans minör

Konumlar

Fort Lauderdale

Address
3305 College Ave, Davie, FL, United States
33314 Fort Lauderdale, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin