Oklahoma State University College of Human Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yedi akademik birimimiz hem lisans hem de yüksek lisans öğrencilerine çeşitli derece teklifleri sunmaktadır. Kişisel ve mesleki gelişimi destekleyen 100'den fazla derece program arasından seçim yapın . Programlar arasında disiplinler arası ve işbirliğine dayalı bir yaklaşımla, mezunları gerçek dünyadaki başarıya hazırlıyoruz.

Yeni kurulan kolejimiz, eski Eğitim, Sağlık ve Havacılık Koleji ile İnsan Bilimleri Koleji'nden programları bir araya getiriyor. Yaşamları iyileştirmek ve iyileştirmek için yaptığımız her şeyin merkezinde insanlar var.

Eğitim ve Beşeri Bilimler Fakültesi, yenilikçi araştırma, öğretim ve katılım yoluyla hayatları iyileştiren hizmet odaklı bir fakülte, personel, öğrenci ve ortaklar grubudur.

Çeşitlilik ve kapsayıcılık taahhüdü ile, bireylerin, ailelerin ve toplulukların eğitimini, sağlığını ve refahını geliştirmek için başkalarına hizmet eden sosyal açıdan sorumlu yaşam boyu öğrenenler ve akademisyenler geliştirerek arazi hibe misyonunu ilerletiyoruz.

Eğitim, sağlık, havacılık, insani gelişme ve daha pek çok alanda yeni nesil liderleri hazırlarken mükemmellik için çalışıyoruz. 172 fakülte üyemiz ve yaklaşık 200 tam zamanlı çalışanımız, farklı insanların yaşam boyu refahına ve gelişimine olan bağlılığını paylaşmaktadır.

Konumlar

Durgun su

Address
122 N Monroe St, Stillwater, OK 74075, United States
74075 Durgun su, Oklahoma, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: