Old Dominion University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Giriş

heyecan verici öğrenme fırsatlarına ve bilgi ve dünya standartlarında deneyimi sağlayarak, ödüllü fakülte, Old Dominion Üniversitesi online programları bugünün öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için idealdir.

Eğitim Kalitesi

o William ve Mary Koleji bir bölümü olarak, Norfolk, VA içinde kapılarını açtığında kaliteli eğitim için Old Dominion ünü 1930 geri uzanır. ": Yüksek Araştırma Aktivite Doktora Üniversiteler" ayrım Bugün ODU Carnegie Vakfı ile birkaç devlet üniversitesinden biridir. Bizim profesörler bilgiyi oluşturmak, hem de paylaşabilirsiniz. programlarının kalitesi doğrulayan, Old Dominion University akredite ama ödül lisans, master, eğitim uzmanı ve doktora derecelerine Kolejler ve Okullar Güney Derneği Kolejler Komisyonu. Buna ek olarak, Üniversite'de sayısız programları ayrı ayrı Yükseköğretim Akreditasyon Konseyi tarafından tanınan uzman kuruluşları tarafından akredite edilmiştir.

Kullanışlı Kurslar senkron ve asenkron online dersler sunan ODU öğrenimlerine devam ve hala aile ve iş taleplerini karşılamak için öğrencilere olanak sağlar. Online öğrenme ortamı hakkında daha fazla bilgi burada.

Destek Hizmetleri Old Dominion Üniversitesi Kampüs İçi öğrencileri için online olarak öğrenciler için aynı akademik destek ve kaynakları sağlar. Online akademik kaynakları keşfedin burada. Teknik destek tüm gün ve tüm gece, yılın her günü kullanılabilir.

Konumlar

Norfolk

Address
Old Dominion University, Office of Distance Learning, Gornto Hall #401
VA 23529 Norfolk, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri