PATTEN UNIVERSITY

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Patten Üniversitesi'nde, herkesin kaliteli bir üniversite eğitimi almak mümkün olması gerektiğine inanıyoruz. Biz ne olursa olsun, tüm yükseköğretim erişilebilir ve uygun fiyatlı yaşlarına, konumu, etnik köken ya da mali durumu yapmaya kararlıyız.

1944 yılından bu yana, Patten Üniversitesi dikkatle öğrencileri rehberlik ve bizim toplumda fark yaratmak için bir ün kazanmıştır. dünyayı zenginleştiren ve öğrencilere yakın kişisel ilgi veren bağlılığımızı koruyarak Bugün online eğitim yoluyla ulaşmak genişlettik. Patten, sen sadece bir sayı asla.

Sen Thrive yardım

Bizim online programlar ile, çalışma yetişkinler ilerlemek ya da kariyer değiştirmek için gereken bilgi ve becerileri kazanmalarına yardımcı odaklanmak. Bizim esnek çevrimiçi öğrenme platformu size hala ilgi çekici bir öğrenme ortamında öğretim üyeleri ve öğrenciler ile yakın etkileşim tadını çıkarırken şartlarda derece kazanmak için özgürlük verir.

Biz aynı zamanda öğrencilerin borç yükü almadan bir derece kazanmak böylece uygun fiyatlı bir eğitim yapmaya kararlıyız. Yenilikçi eğitim modeli ve bürokratik yükü stratejik azaltma maliyetlerini düşürmek ve size tasarruf geçmek için bize izin verir.

Akreditasyon Patten Üniversitesi WASC Kıdemli Lise ve Üniversite Komisyonu ( "WSCUC") tarafından akredite edilmiştir. WSCUC tarafından kabul standartlara dayalı California, Hawaii ve Pasifik boyunca kamu ve özel yükseköğretim kurumlarının çeşitli bir grup yanı sıra emsal inceleme kendi çalışmaları sayesinde ABD dışında kurumların sınırlı sayıda hizmet veren bir bölgesel akreditasyon ajansı üyelik WSCUC akredite kurumları öğrencilerine hizmet ve kamu yararı misyonlarını yerine ki, sürekli kurumsal iyileştirme teşvik ve üyelik ve kamuoyu da dahil olmak üzere seçmenler, sağlar.

Konumlar

Oakland

Address
2433 Coolidge Ave.
94601 Oakland, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

ABD Çevrimiçi

Address
ABD Çevrimiçi, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin