Park University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Park Üniversitesi 1875 yılında kurulmuştur ve tam Yüksek Öğrenim Komisyonu, Kolejler ve Okullar North Central Association üyesi tarafından akredite edilmiştir lisans programları ile dört yıllık özel, kar amacı gütmeyen, karma eğitim veren, liberal sanat kurumudur oldu. Park Ebeveynler ve Kolejler, kolej bağlı öğrenci velilerine yönelik bir online kaynak tarafından özel kolejler ve üniversiteler arasında ülke çapında üst sıradaki değer olarak adlandırılan ve devlet öğrenim hiçbir out sahiptir. Park Üniversitesi'nde okuyan Özel kurum olarak Park 'ın sınıfları küçük ve ilgi çekici. Profesörler kişisel ilgi sağlamak ve yaşam boyu öğrenme için öğrencileri hazırlamak. 120'den fazla ülkeden gelen öğrenciler ile, Park yeni kültürler hakkında bilgi edinmek ve bir küresel pazarda başarılı olmak için bilgi sahibi fırsatlar sunar. Park Üniversitesi'nde kayıt yaptıran öğrenciler çevrimiçi sınıflar, ya onların ihtiyaçlarına uygun ve onların eğitim deneyimlerini artıran bir şekilde geleneksel ve çevrimiçi sınıflar birleştirerek, geleneksel sınıfların kendi derece tamamlayabilirsiniz. Bizim online kurslar interaktif, öğrenci merkezli ve yüksek nitelikli, deneyimli öğretim üyeleri tarafından verilmektedir. Amacımız ileri derecede kazanmak ve başarı inşa etmek için mümkün olduğunca uygun hale getirmektir. Akademik Destek Merkezi akademik ilerleme ve Kariyer Geliştirme cente r kariyer gelişiminin tüm aşamalarında hizmet vermektedir ile öğrencilere yardımcı olmak için çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. ÇALIŞMA ALANLARI Park Üniversitesi çalışma alanları aşağıdaki lisans ve lisansüstü programları sunmaktadır:

Sanat, Müzik ve Tiyatro iş İletişim çalışmaları eğitim Beşeri Bilimler Bilgi ve Bilgisayar Bilimleri / Matematik DİLLER Liderlik ve Yönetim Doğa Bilimleri Prelaw Premed / Tıbbi Sosyal Bilimler ve Psikoloji

Akreditasyon Park Üniversitesi'nin lisans programları Yüksek Öğrenim Komisyonu, Kolejler ve Okullar North Central Association üyesi tarafından akredite edilmiştir.

Konumlar

Parkville

Park University

Address
Park University, 8700 NW River Park Drive
64152 Parkville, Missouri, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 816-741-2000

Akreditasyonlar