Resmi açıklamayı okuyun

Point Loma Nazarene University ileri görüşlü olduğu için bilinir. PLNU anda, akademisyenler, inanç ve toplum tüm hayati önem taşımaktadır. Öğrenciler eğitim bu dengeli bir yaklaşım yarar ve PLNU, düşünmek hareket ve dünyaya katkıda hazırlanan bırakın.

Çalışmanın 60'dan fazla lisans alanlara ek olarak, PLNU Güney Kaliforniya'da genelinde lisans programı bölgesel merkezler bulunmaktadır. PLNU 3,500 'den fazla öğrenciye hizmet vermektedir.

Biliyor musun?

2004 yılından bu yana, tıp, diş hekimliği, göz muayenesi, eczane ve veteriner okullara giriş için başvuruda bulunmuş PLNU öğrencilerin üzerinden yüzde 90 kabul edilmiştir. mezun yaşlılar yaklaşık yüzde 30'u yurt dışında okumuş - 2008 Açık Kapılar raporunda, PLNU çalışması yurtdışında program katılan lisans yüzdesi için (yüksek lisans-veren kurumlar arasında) ulus 15. sırada yer aldı. PLNU ulusal sürdürülebilirlik alanındaki liderliği için tanınan - son altı yılda arasından Yılın dört San Diego Çevre Hizmetleri Recycler kazanan ve 2010 hem de 2011 Sierra Kulübü tarafından Amerika'nın 100 yeşil okullarından biri adlı ediliyor. PLNU en LoveWorks Kısa vadeli Heyeti Programı aracılığıyla, 2.000 'den fazla öğrenci, öğretim üyeleri, personel ve mezunlar yaklaşık 60 Dünya alanlarında muhtaç insanlara hizmet etmiştir. Uluslararası Kalkınma PLNU en Merkezi küresel yoksulluk sürdürülebilir iş uygulamaları ve çözümleri araştırır. 2005 yılından bu yana, 22 öğrenci filmleri / TV programları ödül kazanmış ya da film festivallerinde çıktı. PLNU en Konuşma ve Tartışma Takım UC Berkeley ve UCLA gibi okullarda rekabet, son yedi yıl üzerinden Ulusal Meclis Tartışma Dernekleri 'bir yıllık piyango yarışmasında dört ulusal şampiyon olmuştur.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Point Loma Nazarene University

Bu program gibi, Çeşitli Toplulukları Öncü Çatışma ve Değişim, Örgütsel Sistemleri ve Davranış ve daha Yönetme olarak dersler ile, sizin arama yerine getirmek için donatm ... [+]

Sen olmaya çağrılan oldum lideri olmak için, daha fazla bir şey için arzu hissettim.

Sen geleceği üzerine liderlik ve kontrol daha yüksek düzeyde üstlenme, kariyerinizde bir sonraki adımı atmaya hazırız. Örgütsel Liderlik Master of Arts gerçek güven ve denge ile başkalarını kurşun donatmak olacaktır. Bu program size geçerli rolü çalışmaya devam ederken size derecesi kazanmak için gereken esneklik kazandırmak üzere iki teslimat seçenekleri ile çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Güz 2016 yılından itibaren her yerden temin% 100 online biçimi, ya da San Diego bizim Mission Valley kampüsünde haftada bir gece karşılar yüz yüze formatında kayıt edebilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
20 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku