Presidio Graduate School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Misyonumuz

İş dünyası ve kamu politikalarını dönüştürmek ve daha adil, müreffeh ve sürdürülebilir bir dünya yaratmak için yeni nesil nitelikli, vizyonlu ve girişimci liderleri eğitin ve ilham verir.

Vizyonumuz

Değişik beceri ve ilgi alanlarına sahip çeşitli insanlardaki doğuştan gelen liderlik becerilerini geliştirerek ve aralarında destekleyici bir ağı teşvik ederek, dünya çapında binlerce profesyoneli harekete geçirip onları zenginleştirecek, müreffeh teşebbüsleri tasarlayacak, yönlendirecek, etkileyecek ve geliştirecek liderler haline getireceğiz. sürdürülebilir gelecek.

Değerlerimiz

Bu değerler, sınıf içinde ve dışında yaptığımız her şeyde görülür.

TOPLULUK

PGS'deki öğrenciler sınıfta ve ötesinde birbirlerini eğitirler. Birbirlerinin varsayımlarına meydan okuyor, birbirlerinin deneyimlerini genişletiyor ve birbirlerini dünyayı çeşitli perspektiflerden görmek için öğretiyorlar. Bu canlı ömür boyu ağ, mezunlarını kariyerlerinde ve ötesinde yönlendirir.

Yenicilik

PGS, yenilikçi ve tahrik edilen bir ruh sağlıyor. Fakülte olarak anahtar endüstri liderleriyle devam eden ve Değişim Ajanları, konuk öğretim görevlileri ve mütevelli heyeti, ortak yararlar için yenilik yaratma konusundaki daha derin bir bakış açısı sağlar ve öğrencileri öncü işletmeler, işletmeler ve kuruluşlar için tasarım ve kurmaya hazırlar.

Bütünlük

Daha iyi bir dünya oluşturmak, azami bütünlük, cesaret ve dürüstlüğü gerektirir. Bu, akademisyenlerimiz, operasyonlar ve öğrenciler, mezunlar, fakülte üyeleri, akreditörler, yönetim kurulu üyeleri ve daha geniş topluluklarla olan ilişkilerimiz içerisindedir.

Sosyal adalet

Topluluğumuz kapsayıcıdır. Toplumsal adalet ve ortak iyilik peşinde kolektif olarak çalışırız. Öğrencilerimiz, personelimiz, fakülte ve Mütevelli Heyetimizde her çeşit çeşitliliği benimsiyoruz. Öğrenci odaklı Çeşitlilik ve Sosyal Adalet Komitesi sürekli olarak bizi daha da dahil etmeye yönlendiriyor.

sürdürülebilirlik

PGS, pedagoji, müfredat ve toplumu güçlendiren ekolojik ve sosyal sürdürülebilirliğe kararlılıkla bağlıdır. Öğrencilerimizi işletmeler ve organizasyonlarda sürdürülebilirlik için hazırlıyoruz. Yüksek öğretimin lideri olarak, sürdürülebilirliği program tasarımına entegre etmek için diğer üniversiteleri etkilemeye çalışıyoruz.

Kişisel Gelişim

PGS'de iken, öğrenciler dönüşümlü liderlik gelişimi ve kişisel büyüme ile paralel bir yolculuk yaşarlar. Öğrenciler teoriyi anlar, beceriler geliştirirler ve dünyada görmek istedikleri değişimin araçları olmak için ihtiyaç duyulan kişisel ustalık kazanırlar.

Neden Presidio Enstitüsü?

Her dersin sürdürülebilirliği.

Sürdürülebilirliği yalnızca seçmen olarak değil, çünkü bugünün dünyasında bir seçenek değil. Her ders, öğrencileri sadece kelimeleri ve sayıları değil, sistemlerde görmek için eğiten bir sürdürülebilirlik mercekiyle öğretilir. Her şeyin nasıl birleştiğine dair bir anlayış, Başkanlık süper bir güçtür.

Üstünüze iş birliği yapın!

Gerçek bir öğrenme topluluğu oluşturmak için çok çalışıyoruz. Fakülte ve öğrenci bünyemiz, dayanılmaz sorunların sadece akıl paylaşımı yoluyla çözüleceğine inanıyor. Ders saati, atölye çalışmaları, diyaloglar, hızlı ateş toplantıları, diyalog ve dersleri içerir.

İş deneyimi eğitimdir.

Çoğu insan dersleri dinlemekten veya kitap okumaktan (yalnızca kitap değil) değil, öğretilenleri uygulamak suretiyle en iyi öğrenirler. Deneyimsel Öğrenme programımız öğrencilerimize gerçek anlamda etki yapan gerçek şirketler için gerçek dünya planlama projeleri üzerinde çalışmaktadır. Bu, 360 derece akademisyenlerin bir parçasıdır, bütünsel öğrenme deneyimi.

Konumlar

Seattle

Address
4450 Blakely Avenue NE
Bainbridge Island, Seattle

98110 Seattle, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri

San Francisco

Address
San Francisco, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri