Resmi açıklamayı okuyun

Okul Sürekli Eğitim (SCE) iş öğrencilerinin yüksek kalitede onun Lisans, Yüksek Lisans için öğretim ve Okula kararlıdır. Providence College School of Business, güçlü bir liberal sanat eğitimi ve Dominik geleneği ifade olarak Yahudi-Hıristiyan değerler topraklı College misyonu ile tutarlı bir öğrenme ortamı oluşturmak için çaba göstermektedir. Ses etik standartlar üzerine inşa edilmiş olan bu ortam yakın etkileşim, mükemmel pedagoji ve kaliteli burs aracılığıyla öğrenci ve öğretim, kişisel, toplumsal, ve mesleki gelişim yetiştiriyor. Biz yaşam boyu öğrenenler, etik uzmanları ve değişim etkili ajanlar olmak için hazırlar bir eğitim sağlamak. Çalışmanın Programlarımız zorlukları ve çeşitlilik ve küreselleşme fırsatlar için bir takdir ile çok yönlü, sosyal sorumluluk taşıyan geliştirmek. Müfredat onları seçtikleri çalışma alanlarında yanı sıra eleştirel düşünme, liderlik, takım çalışması, iletişim ve bilgi teknolojileri gibi temel alanlarda yetkinlikleri ile öğrencilere vermeyi amaçlamaktadır. Okul bu kurumsal destek olduğu gibi Fakültemiz tamamen öğretim ve araştırma mükemmellik kararlıyız. Biz aktif öğretim ve hizmet canlandırmak istiyorsunuz bu entelektüel ve profesyonel katkıları teşvik ediyoruz. Neden Providence College çalışma İş?

Küçük bir sınıf ortamında belirlenen fakülte-öğrenci etkileşimi vurgulayan bir PC işletme eğitimi tecrübesi, kendinizi ayırt. Dominik geleneği Liberal Sanatlar ve Judeo-Hıristiyan değerler topraklı bir iş eğitimle diğerlerinden kendinizi ayırmak Eğer iş liberal sanat ve bilim için temel derslerin çeşitli kim anlayış zenginleştirin. Etik karar verme becerileri ile bir iş profesyonel olmak için bir etik, ahlaki ve ruhsal değer bazlı eğitime yatırım. Gerçeği için bir tutku, sorgulanmak üzere bir zihin ve yaratıcı iş konularını işlemek için PC işletme eğitimi bütünleştirmek yeteneğini geliştirmek.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Providence College, School of Business

İşletme derece Master giden çalışmaların program iş kullanılabilen pratik derslerden oluşmaktadır. Her ders onun kariyerinde bireysel yarar sağlayacak anlamlı bir öğrenme ... [+]

Providence College) (MBA İdaresi İşletme Yüksek Lisans derecesi için programı sunan bir lisansüstü çalışma lider

İşletme derece Master giden çalışmaların program iş kullanılabilen pratik derslerden oluşmaktadır. Her ders onun kariyerinde bireysel yarar sağlayacak anlamlı bir öğrenme deneyimi olacak şekilde planlanmaktadır. derslerin çoğu bilgisayar uygulamaları ile kantitatif bir vurgu var.

Ancak, tipik bir MBA programı sık usta tekniği değil, madde, Providence College program sosyal amaç ve sorumlulukların yanı sıra iş ve teknik yönlerini dikkate alınarak verir mezunları üretmek için eleştirdi iken. Kısacası, "insanileştirmek" için çaba İşletme Programı Yüksek Lisans. Bu, hissettiğimiz, çok önemli bir uzun vadeli unsurlardan biridir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Providence
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku