Radford University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biz Kimiz

Radford University , birçok lisans ve lisansüstü akademik programlarının yanı sıra sürdürülebilirlik girişimleri için ulusal düzeyde tanınan 11.870 öğrenciden oluşan kapsamlı bir devlet üniversitesidir. Radford University , çok çeşitli akademik, kültürel, insani hizmet ve araştırma programları aracılığıyla Virginia Eyaleti ve millete hizmet vermektedir. Güçlü öğretim üyesi / öğrenci bağları, öğrenme ortamında yenilikçi teknoloji kullanımı ve 204 dönümlük güzel bir Amerikan klasik kampüsünde canlı öğrenci yaşamıyla tanınan Radford University , öğrencilere sınıfta ve sınıf dışında dahil olmak ve başarılı olmak için birçok fırsat sunuyor. Üniversite, 47 disiplinde 76 lisans derecesi programı, üç ön lisans derecesi ve lisans düzeyinde altı sertifika sunmaktadır; 23 disiplinde 28 yüksek lisans programı ve lisansüstü düzeyde altı doktora programı; ve 14 bakalorya sonrası sertifika ve bir yüksek lisans sonrası sertifikası. NCAA ve Big South Konferansı'nın bir Bölüm I üyesi olan Radford University , 16 erkek ve kadın üniversite atletizminde yarışmaktadır. Radford University , 300'den fazla kulüp ve organizasyonla öğrenci katılımı, liderlik gelişimi ve toplum hizmeti için birçok fırsat sunar. Radford, Virginia'da bulunan ana kampüste sağlam akademik tekliflere ve ilgi çekici öğrenci deneyimlerine ek olarak, Radford University , Radford University Carilion'un bir parçası olarak Roanoke, Virginia'da yaşayan ve öğrenen 1000'den fazla öğrenci için klinik tabanlı bir eğitim deneyimi sunmaktadır. kamu-özel ortaklığı, sağlık bilimleri programlamasının, sosyal yardımın ve hizmetin en ileri düzeyde sağlanmasına odaklanmıştır.

İngiliz Milletler Topluluğu'na ve Ötesine Hizmet

Radford University , çok çeşitli akademik, kültürel, insani hizmet ve araştırma programları aracılığıyla Virginia Eyaletleri'ne ve millete hizmet vermektedir. Her şeyden önce, üniversite olgun, sorumlu, iyi eğitimli vatandaşların gelişimine olan bağlılığında öğretme ve öğrenmeyi ve öğrenme sürecini vurgulamaktadır. Radford University , öğrencilerin yaratıcı ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirir, öğrencilere sorunları analiz etmeyi ve çözümleri uygulamayı öğretir, öğrencilerin liderlik tarzlarını keşfetmelerine yardımcı olur ve lider olarak büyümelerini teşvik eder. Bu amaçlara doğru, üniversite öğrenci odaklıdır ve Üniversite topluluğunun tüm üyeleri arasında ilgi ve anlamlı etkileşim duygusunu teşvik eder. Araştırma, etkili bir şekilde öğretme yeteneğini sürdürdüğü ve geliştirdiği için öğretme ve öğrenme işleminin hayati bir sonucu olarak görülmektedir. Radford University , değişim dinamiklerine inanır ve toplumun değişen ihtiyaçlarını karşılamak için müfredatta ve üniversitenin tüm yönlerinde sürekli gözden geçirme, değerlendirme ve iyileştirmeye güçlü bir bağlılığa sahiptir.

Akreditasyon

Radford University , önlisans, bakalorya, yüksek lisans, uzman ve doktora dereceleri vermek için Güney Kolejler ve Okullar Komisyonu (SACSCOC) tarafından akredite edilmiştir. Radford University akreditasyonu ile ilgili sorular için 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 adresinde Kolejler Komisyonu ile iletişime geçin veya 404-679-4500 numaralı telefonu arayın.

Konumlar

Radford

Address
East Main Street,801
24141 Radford, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin