Rennert English Language School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Rennert, İngilizce dil hedeflerine ulaşmak için okullarda en iyi seçenek hoş geldiniz. Eğer profesyonel amaçlar için İngilizce iletişim becerilerini geliştirmek için seyahat için, bir Amerikan üniversiteye, veya uluslararası arkadaşlarınızla sohbet etmek isteyip, Rennert bir program ve gereken uzmanlığa sahiptir.

Rennert fark nedir? Deneyim, küçük sınıflar ve kişisel dokunuş. 1973 yılından bu yana Rennert dil öğretimi ve 10 öğrenci maksimum New York'ta küçük sınıf büyüklüğü sahiptir olmuştur. New York ve Miami: Nitelikli, özel öğretmenler dil öğrenmenin iletişimsel yöntemini kullanarak ve en heyecan verici Amerikan şehirlerinden iki gerçek dünyada çeker hayata İngilizce dilini getirmek!

Yenilikçi Sanat artı İngilizce programı, Make-Up Sanatını, Fotoğrafçılık, New York Oyunculuk ve Filmcilik Dans, Moda, Müzik bireyselleştirilmiş dersler içerir. Miami'nin Sanatlar artı İngilizce kursları South Beach güneşli kıyılarında Salsa, Latin Dans ve Fotoğrafçılık bulunur.

Çalışan profesyoneller için TOEFL ve Cambridge Sınavlarına hazırlık kursları, Üniversiteye Giriş Programı ve Mesleki İngilizce Programı Rennert'ın uzmanlığı dünya çapında saygı duyulur. Hatta öğretmenler kendi ülkelerinde bir rekabet avantajı kazanmak için bizim TESOL öğretmen eğitim kursları için dünyanın dört bir yanından geliyor.

Rennert New York ve Rennert Miami South Beach zevkini artırmak ve eyleme İngilizce iletişim becerilerini koymak için öğretmen liderliğinde etkinlikler, ücretsiz sınıflar ve geziler tam bir zamanlama sunuyoruz. Biz programlarımızı keşfetmeye ve sizin için en iyi bir seçim davet ediyoruz. New York ya da Miami'de yakında görmeyi umuyoruz!

Konumlar

New York

Address
Rennert New York City
216 East 45th Street

NY 10017 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Miami sahili

Address
Rennert South Beach
560 Lincoln Road

FL 33139 Miami sahili, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: