Rice University School of Architecture

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden Pirinç

En iyi araştırma üniversitelerinden birinde yer alan en küçük profesyonel derece programıyız ve büyük bir üniversitenin sağladığı çalışma genişliğiyle bireysel ilgiye izin veriyoruz.

Ülkenin en büyük dördüncü şehrinde bulunan Rice Üniversitesi, gelecek nesil liderler ve düşünürler için güçlü bir entelektüel ortamı teşvik etmeye kendini adamış lider bir araştırma kurumudur. Rice Architecture'ın küçük, 5'e 1 öğrenci-öğretim üyesi oranı, hem lisans hem de mezunlara özellikle stüdyo ortamında düşünceli eğitim sağlayan sıkı sıkıya bağlı bir topluluğu teşvik ediyor.

Okulun en üst düzey bir üniversite içindeki konumu, fakültemizin Rice'ın çevre çalışmaları disiplinler arası yan daldaki liderlik rolünün gösterdiği gibi, yeni spekülatif uygulama bölgeleri oluşturmak için diğer disiplinlerden kapsamlı bir şekilde yararlanmamızı sağlar; diğer okullar ve bölümlerle, özellikle beşeri bilimler, işletme ve mühendislik ile çapraz listelenmiş kurslarımız; kampüste ve şehirdeki diğer sanat gruplarıyla yaptığımız işbirlikleri.

Konumlar

Houston

Address
Loop Road
77005 Houston, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin