Rice University School of Humanities

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Gerçek bir küresel uzmanlığa, eski zamanlardan geleceğe uzanan bağlılığa ve bilimsel araştırma ve gerçek adalete bağlılığa sahip bir okul olarak Rice'ta ayrı bir yere sahibiz.

Beşeri bilimler genellikle insan deneyimini - bireylerin ve tüm kültürlerin deneyimini - incelemeye ve yorumlamaya çalışan bir dizi akademik disiplin olarak anlaşılır. Rice'daki Beşeri Bilimler, yeni bir geleceğin hayal gücünü geliştirirken çağdaş toplumu daha derinlemesine anlamak için geçmişin ve günümüzün keşfi, korunması ve iletişimiyle ilgilenir. Yine de, daha tam entegre ve genişlemeye çalıştığımız "bağlantılı beşeri bilimlerin" temelini oluşturan işbirlikçi ve disiplinler arası merkezlerimizde, programlarımızda ve küçüklerimizde disiplinlerin ötesinde yeni alanlarda yaşıyor ve gelişiyoruz.

Bu bağlantılı hırs, en son araştırmaları desteklemeyi, Beşeri Bilimler lisans sınıfını yenilemeyi ve dönüştürmeyi ve disiplinler arası işe alma girişimleri, ortak fakülte atamaları, disiplinleri birleştiren ortak öğretilen kurslar aracılığıyla doktora programlarımızı ulusal üstünlüğe ilerletmeyi amaçlamaktadır. ve işbirliğine dayalı araştırma için yeni bir destek altyapısı. Bu bağlantılı hırs, sınıflarımızın ötesine, Rice'ın Houston'daki konumuna ve Texas Medical Center, Menil Collection, Museum of Fine Arts Houston ve diğer kültürel kurumlara ve Houston'ın etnik ve dini toplulukların geniş manzarası.

Sizi, zamanımızın en önemli sorularından bazılarını keşfetmeye davet ediyoruz - tıp araştırmalarının merkezinde kimin olduğu; afet karşısında etik ve ahlak; demokrasinin geleceğinde hukukun ve siyasetin yerine; sanat ve mühendisliği birbirine bağlayan dijital sanatlar; gerçek adaletin özüne; ve iyi yaşanmış bir hayatın şekli ve sonucu üzerine.

Konumlar

Houston

Address
South Main Street,6100
77005 Houston, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: