University of Maryland College Park

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Inspired İşletme Eğitimi

Küresel ekonomide, iş başarısı, ilham almayan hiçbir şey olmayan bilgi ve beceri gerektirir.

Maryland Üniversitesi'nde Robert H. Smith School of Business , ilham verici iş eğitimi bizim işimizdir. Fakültemiz dünya sınıfıdır. Araştırmamız son nokta. Bizim öğrenimimiz deneyimlidir ve gerçek dünyada kök salmıştır. Ve öğrencilerimiz girişimciler gibi düşünmeyi öğreniyorlar.

College Park'ta Maryland Üniversitesi'nde bulunan 12 kolejden ve okuldan biri olan Smith School, Washington DC'nin metroplex'in iş, hükümet, kar amacı gütmeyen ve profesyonel ağlarına bağlanır.

Akademisyenler ve uygulayıcılar topluluğumuz, öğrencileri sık sık tartışmalı bir pazarda başarılı olmak için donatırken öğrenmeyi derinden destekliyor.

Geniş program yelpazemiz, sertifikalarımız ve derecelerimiz, çalışan profesyonelleri, değişim ve hız ile hızlanan dünya ekonomisinde, akıcı bir dünya ekonomisinde çalışan yere ulaştırmak için tasarlanmıştır.

Bunu yapmak için, bir lisans, uzmanlık yüksek lisans, doktora ve tam zamanlı, yarı zamanlı, çevrimiçi ve yönetici MBA programları sunuyoruz.

Dünya ekonomisi akıdır. Teknoloji ve küresel rekabet, değişim hızını hızlandırıyor. Girişimciler bir sonraki büyük fikirleri bulmak ve pazarlamak ve ölçeklendirmek için durmaksızın çalışıyorlar. Gelecek belirsizdir ancak sınırsız fırsatla doldurulur.

sıralamalar

  • 2 numaralı finans programı ustası (Financial Times, 2018)
  • 7 numaralı MBA programı, ABD (The Economist, 2018)
  • 9 numaralı çevrimiçi MBA programı (USNews)
  • 9 tam zamanlı MBA öğrenci memnuniyeti, ABD (Bloomberg Businessweek, 2016)
  • 11 PhD programı, dünya (Financial Times, 2014)
  • 15 yarı zamanlı MBA programı, ABD (USNews)
  • 21 lisans programı, ABD (USNews)
  • 27 tam zamanlı MBA programı, ABD (Financial Times, 2018)
  • 16 araştırma, dünya (Financial Times, 2018)

Akademik dürüstlük

Smith'de, “doğru şeyleri doğru şekilde yapma” konusunda ortak bir taahhüdümüz var. Öğrencilerimizin özellikle akademik performanslarıyla ilgili olarak dürüst davranmalarını ve ihlallerden sorumlu tutmayı beklediklerini umuyoruz. Bu sadece öğrencilerimize fayda sağlamaz - bir gün kariyerlerine, kurumlarına ve topluluklarına fayda sağlar.

Dekanlık Ofisi, Smith'de bir dürüstlük kültürünün yaratılmasını ve teşvik edilmesini taahhüt eder. Maryland Üniversitesi Öğrenci Davranışları Ofisi tarafından öngörülen akademik bütünlük ilkelerini destekliyor ve uyguluyoruz. Smith öğrencileri Maryland Üniversitesi Onur Rehin Üniversitesi'ne bağlı:

“Bu ödev / sınavda yetkisiz bir yardım almadığımı veya almadığımı onurlandırıyorum.”

Konumlar

Üniversite Parkı

University of Maryland, Robert H. Smith School of Business

Address
Robert H. Smith School of Business, University of Maryland, College Park,
Üniversite Parkı, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 301-405-2189

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin