Rocky Mountain College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

RMC hakkında

Rocky Mountain College , eyaletin en büyük ve ekonomik açıdan en hareketli şehri Billings'in park benzeri bir banliyö semtindeki kumtaşı “rim kayaları” nın altında yer alan bir yerleşim, kapsamlı bir liberal sanat kolejidir. Rocky Mountain College , tarihsel olarak Birleşik Krallık Mesih Kilisesi, Birleşik Metodist Kilisesi ve Presbiteryen Kilisesi (ABD) - geleneksel olarak bilgi, dini hoşgörü ve ücretsiz sorgulama ve hizmet, topluluk gibi değerlerin peşinde koşulan mezheplerle ilgilidir. ve karakter

Bu mezhepsel ilişkiler Kolej'in misyonunu ve çekirdek temalarını bilgilendirmeye yardımcı oldu ve Kolej'in gelecekteki liderleri, eleştirel düşünme, yaratıcı ifade, etik karar verme, bilgili vatandaşlık ve profesyonel olarak yetiştiren profesyonel programlar ve profesyonel programlar aracılığıyla eğitme misyonunda açıkça görülüyor. mükemmellik. Ayrıca, Kolej, tüm kişinin gelişimini teşvik eder ve hem kampüste hem de yerel ve küresel toplumdaki bağlantılar yoluyla öğrencilerin entelektüel, duygusal, fiziksel ve ruhsal gelişimlerini arttırmak için fırsatlar sunar.

Genel olarak mükemmelliği için bölgesel olarak kabul edilen Kolej, misyonunu akademik mükemmelliğin, dönüşümsel öğrenmenin ve paylaşılan sorumluluğun ve yönetimin ana temaları aracılığıyla ifade eder. Kolej'in fakültesi, Uluslararası Uzay İstasyonu ve ülkenin ilk insansız uçak sertifikasyon müfredatı üzerinde devam eden bir deneyi içeren öğrenci merkezli öğrenmeye ve liderlik programlarına ayrılmıştır.

Rocky Mountain College , düşük öğrenci-fakülte oranı (12: 1) ve mali yardım için cömert bir programın sağladığı bir başarı rekoruna sahiptir. Öğrencilerin% 99'u, öğrenci başına ortalama 24.000 dolar ödül paketi alır; ayrıca, öğrencilerin% 97'si istedikleri alanda lisansüstü programlara veya kariyerlere devam etmektedir. Ülkenin en büyük havacılık programlarından biri de dahil olmak üzere 52 lisans mezunu ve doktor asistanlığı, muhasebe ve eğitim liderliği alanlarında yüksek lisans dereceleri, 41 eyaletten ve 16 ülkeden öğrencileri yetiştirmektedir.

Kolej, son zamanlarda 2018'de tamamlanması planlanan yeni bir modern bilim binası için zemin hazırladı. Mevcut stratejik girişimler, katılımlı ve deneyimsel öğrenme programlarının daha da geliştirilmesi, gelişmiş bir birinci yıllık deneyim, genişletilmiş lisans araştırma fırsatları, Tıp bilimi eğitimi için Pathways programı ve geliştirilmiş akademik destek hizmetleri. Rocky Mountain College , en yüksek mükemmellik beklentilerini takip eden 139 yıllık evriminin bir sonraki aşamasını tamamlamak için iyi bir konuma sahiptir.

RMC'nin Tarihçesi

Rocky Mountain College hikayesi gerçekten üç kolejden oluşan bir hikaye. Bunlardan ilki 1878'de ilk sınıfını alan Deer Lodge'daki Montana Collegiate Enstitüsü'dür. Kısa süre sonra Deer Lodge, Mont. Sınıflarında başladıktan sonra, Wesleyan College kapılarını Helena'da açtı. Billings'te, Billings Polytechnic Institute (BPI), Rocky Mountain College şu andaki yerini, yüzyılın başında ülke çapındaki öğrencileri işe almaya başladı. 1947 yılında üç okul bir kurum haline geldi - Billings Politeknik Enstitüsü, Rocky Mountain College - Montana'nın ilk ve en iyi.

1878'deki kuruluşundan itibaren Rocky Mountain College öğrencileri lider olmuştur. 1947'de, öğrenciler BPI'yi Rocky Mountain College yeniden adlandırmaya karar verdiler. Ayrıca, Kolej'in genişlemesini hızlandırmak için kendileri de üstlendiler ve hatta yeni binaları, harçları için bir ödeme yolu olarak inşa ettiler. Kumtaşı kayaları Rimrocks'tan çıkmıştı ve kampüs çevredeki tarım arazisinden kalkarak Batı'daki en iyi kolejlerden biri haline geldi.

Bugün, RMC öğrencileri geçmişin hepsinden farklı değiller. Rocky Mountain College hala Kolej ve topluluklarında fark yaratan liderleri çekiyor ve üretiyor.

Barış Çalışmaları Enstitüsü

IPS logo

Billings, Mont., Rocky Mountain College Studies Rocky Mountain College kampüsünde yer alan Barış Araştırmaları Enstitüsü, bireylerin, grupların, örgütlerin, toplulukların ve milletlerin davranışlarında şiddete alternatifleri araştırmak ve teşvik etmek için eğitim yoluyla aramaktadır. Bu görev bildirisi, üçüncü on yılımımıza girerken bizi çok ilginç yollara yönlendiriyor.

RMC ile İletişim

Kampüs Adresi

Rocky Mountain College
1511 Poli Sürücü
Faturalar, MT
59102-1796

Konumlar

Billings

Rocky Mountain College