Resmi açıklamayı okuyun

RMC hakkında

Rocky Mountain College , eyaletin en büyük ve ekonomik açıdan en hareketli şehri Billings'in park benzeri bir banliyö semtindeki kumtaşı “rim kayaları” nın altında yer alan bir yerleşim, kapsamlı bir liberal sanat kolejidir. Rocky Mountain College , tarihsel olarak Birleşik Krallık Mesih Kilisesi, Birleşik Metodist Kilisesi ve Presbiteryen Kilisesi (ABD) - geleneksel olarak bilgi, dini hoşgörü ve ücretsiz sorgulama ve hizmet, topluluk gibi değerlerin peşinde koşulan mezheplerle ilgilidir. ve karakter

Bu mezhepsel ilişkiler Kolej'in misyonunu ve çekirdek temalarını bilgilendirmeye yardımcı oldu ve Kolej'in gelecekteki liderleri, eleştirel düşünme, yaratıcı ifade, etik karar verme, bilgili vatandaşlık ve profesyonel olarak yetiştiren profesyonel programlar ve profesyonel programlar aracılığıyla eğitme misyonunda açıkça görülüyor. mükemmellik. Ayrıca, Kolej, tüm kişinin gelişimini teşvik eder ve hem kampüste hem de yerel ve küresel toplumdaki bağlantılar yoluyla öğrencilerin entelektüel, duygusal, fiziksel ve ruhsal gelişimlerini arttırmak için fırsatlar sunar.

Genel olarak mükemmelliği için bölgesel olarak kabul edilen Kolej, misyonunu akademik mükemmelliğin, dönüşümsel öğrenmenin ve paylaşılan sorumluluğun ve yönetimin ana temaları aracılığıyla ifade eder. Kolej'in fakültesi, Uluslararası Uzay İstasyonu ve ülkenin ilk insansız uçak sertifikasyon müfredatı üzerinde devam eden bir deneyi içeren öğrenci merkezli öğrenmeye ve liderlik programlarına ayrılmıştır.

Rocky Mountain College , düşük öğrenci-fakülte oranı (12: 1) ve mali yardım için cömert bir programın sağladığı bir başarı rekoruna sahiptir. Öğrencilerin% 99'u, öğrenci başına ortalama 24.000 dolar ödül paketi alır; ayrıca, öğrencilerin% 97'si istedikleri alanda lisansüstü programlara veya kariyerlere devam etmektedir. Ülkenin en büyük havacılık programlarından biri de dahil olmak üzere 52 lisans mezunu ve doktor asistanlığı, muhasebe ve eğitim liderliği alanlarında yüksek lisans dereceleri, 41 eyaletten ve 16 ülkeden öğrencileri yetiştirmektedir.

Kolej, son zamanlarda 2018'de tamamlanması planlanan yeni bir modern bilim binası için zemin hazırladı. Mevcut stratejik girişimler, katılımlı ve deneyimsel öğrenme programlarının daha da geliştirilmesi, gelişmiş bir birinci yıllık deneyim, genişletilmiş lisans araştırma fırsatları, Tıp bilimi eğitimi için Pathways programı ve geliştirilmiş akademik destek hizmetleri. Rocky Mountain College , en yüksek mükemmellik beklentilerini takip eden 139 yıllık evriminin bir sonraki aşamasını tamamlamak için iyi bir konuma sahiptir.

RMC'nin Tarihçesi

Rocky Mountain College hikayesi gerçekten üç kolejden oluşan bir hikaye. Bunlardan ilki 1878'de ilk sınıfını alan Deer Lodge'daki Montana Collegiate Enstitüsü'dür. Kısa süre sonra Deer Lodge, Mont. Sınıflarında başladıktan sonra, Wesleyan College kapılarını Helena'da açtı. Billings'te, Billings Polytechnic Institute (BPI), Rocky Mountain College şu andaki yerini, yüzyılın başında ülke çapındaki öğrencileri işe almaya başladı. 1947 yılında üç okul bir kurum haline geldi - Billings Politeknik Enstitüsü, Rocky Mountain College - Montana'nın ilk ve en iyi.

1878'deki kuruluşundan itibaren Rocky Mountain College öğrencileri lider olmuştur. 1947'de, öğrenciler BPI'yi Rocky Mountain College yeniden adlandırmaya karar verdiler. Ayrıca, Kolej'in genişlemesini hızlandırmak için kendileri de üstlendiler ve hatta yeni binaları, harçları için bir ödeme yolu olarak inşa ettiler. Kumtaşı kayaları Rimrocks'tan çıkmıştı ve kampüs çevredeki tarım arazisinden kalkarak Batı'daki en iyi kolejlerden biri haline geldi.

Bugün, RMC öğrencileri geçmişin hepsinden farklı değiller. Rocky Mountain College hala Kolej ve topluluklarında fark yaratan liderleri çekiyor ve üretiyor.

Barış Çalışmaları Enstitüsü

IPS logo

Billings, Mont., Rocky Mountain College Studies Rocky Mountain College kampüsünde yer alan Barış Araştırmaları Enstitüsü, bireylerin, grupların, örgütlerin, toplulukların ve milletlerin davranışlarında şiddete alternatifleri araştırmak ve teşvik etmek için eğitim yoluyla aramaktadır. Bu görev bildirisi, üçüncü on yılımımıza girerken bizi çok ilginç yollara yönlendiriyor.

RMC ile İletişim

Kampüs Adresi

Rocky Mountain College
1511 Poli Sürücü
Faturalar, MT
59102-1796

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Rocky Mountain College

Bu hızlandırılmış program Ağustos ayında beş günlük bir yerleşim semineriyle başlıyor ve önümüzdeki haziran ayında beş günlük bir yerleşim semineriyle sona eriyor. Adayla ... [+]

Eğitim Liderliği Ustası

Rocky Mountain College Eğitim Liderliği Programına Hoşgeldiniz.

Bu hızlandırılmış program Ağustos ayında beş günlük bir yerleşim semineriyle başlıyor ve önümüzdeki haziran ayında beş günlük bir yerleşim semineriyle sona eriyor. Adaylar, programdaki iki yarıyılın her birinde yoğun bir staj tamamlayacaktır. Adaylar, Billings'de veya VisionNet aracılığıyla akşamları dersleri alan tam zamanlı öğrenciler olacak. Tüm sınıflar çevrimiçi bileşenlere sahip olacak. Öğrenciler uygunsa, program için federal mali yardım mevcuttur. Program 34 kredidir ve minimum ikamet şartına sahiptir. Etkili Okulların araştırmasına dayanan bu kohort tabanlı program, tüm eyalet ve ulusal standartları karşılamaktadır. Teori ve pratiği, kurs ve yoğun staj yoluyla harmanlayarak, adaylar K-12 ortamında öğretim liderleri olmaya hazır olacaktır. Öğretim üyeleri kendi alanlarında uzmanlar ve ilgili eğitim liderlik deneyimini kohortla paylaşacaklar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Billings
Eylül 2019
Ingilizce
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Rocky Mountain College

Rocky Mountain College muhasebe programı, öğrencileri kamu, devlet, kar amacı gütmeyen veya endüstriyel muhasebede kariyer için hazırlamak üzere tasarlanmıştır. Program ö ... [+]

Muhasebe Ustası

Rocky Mountain College muhasebe programı, öğrencileri kamu, devlet, kar amacı gütmeyen veya endüstriyel muhasebede kariyer için hazırlamak üzere tasarlanmıştır. Program öğrencilerin mezuniyet sonrası yetenekli, giriş seviyesi muhasebe meslek mensupları olmak için lisans dersi yoluyla geliştirilen beceri ve bilgi üzerine inşa etmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Müfredat, Amerikan Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü'nün (AICPA) temel yetkinliklerine dayanır ve öğrencileri yeminli mali müşavir sınavına girmeye hazırlar. Bütünüyle, program hem sonuçta hem de Muhasebe Yüksek Lisans derecesine götüren hem lisans hem de lisansüstü eğitimden oluşmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Billings
Eylül 2019
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku