Rocky Mountain University of Health Professions

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kanıta dayalı, anlamlı lisansüstü sağlık eğitimi için tanınan akredite bir kurum olan Rocky Mountain University of Health Professions (RMUoHP) hoş geldiniz. 1998 yılında özel bir post-profesyonel lisansüstü sağlık hizmeti kurumu olarak kurulan RMUoHP, olağanüstü, yüksek kaliteli, titiz sağlık eğitimi programları ile bir üne sahiptir ve 50 eyaletin tamamından çeşitli öğrenci ve mezunların yanı sıra sağlık hizmetlerini temsil eden yıldız ve ulusal olarak saygın bir fakülteye sahiptir. ülke çapında uygulama, araştırma ve eğitim. Akademik sunum modellerimiz, sınırlı ikamet süreli öğrencilerimizin yer değiştirmeden yaşam rollerine devam etmelerine ve asistan öğrencilerimizin güzel Provo, Utah'da tam zamanlı eğitimlerine başlamalarına ve bitirmelerine olanak tanır.

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en yetkin, nitelikli ve deneyimli fakültelerden bazılarının ayaklarına son derece odaklanmış ve uzmanlaşmış sağlık eğitimi vererek heyecanın bir parçası olun. Pratik bir klinisyen, eğitimci, araştırmacı veya yönetici olarak sizi bekleyen dönüşümü deneyimleyin. RMUoHP, çok da uzak olmayan bir gelecekte sağlıkla ilgili diğer programlara sürekli büyüme ve genişleme ile izlenmesi gereken bir üniversitedir!

Temel değerler

Kanıta Dayalı. Mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için uzmanlığımızı mevcut en iyi kanıtlarla birleştiriyoruz.

Öğrenme Merkezli. Düşünmeye meydan okuyarak, büyümeyi teşvik ederek ve destekleyici bir öğrenme ortamında olasılıkları keşfederek, öğrencilerin en yüksek potansiyellerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Otantik. Kusurlarımızın farkındayız ve hem başarıdan hem de başarısızlıktan kaynaklanan büyümeyi memnuniyetle karşılıyoruz. Çözüm bulma konusunda sınırsız kapasitemize inanıyoruz. Minnettarlığı örnek alıyoruz. Anlamaya, empati kurmaya ve affetmeye çalışıyoruz.

Servis Odaklı. İnsanlara her şeyden önce değer verdiğimiz için birbirimize, hastalarımıza ve müşterilerimize, topluluklarımıza ve dünyaya hizmet ediyoruz.

Güvenilir. Kurum olarak ve bireyler olarak sürekli güvenilirlik kazanmak için yaptığımız her şeyde dürüstlük, saygı ve hesap verebilirlik için çabalıyoruz.

Kapsayıcı. Farklılıklarımızı ve benzerliklerimizi onurlandırarak, kurumsal ve toplumsal bağlantıları güçlendiririz.

İşbirlikçi. Yenilik yapmak, değişimi teşvik etmek, stratejiyi uygulamak, hesap verebilirliği sağlamak ve başarıyı kutlamak için ekipler içinde ve arasında öğreniyor ve yaratıyoruz.

Konumlar

tahrikçi

Address
East 1700 South,122
84606 tahrikçi, Utah, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin