Rutgers School of Engineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Rutgers Üniversitesi-New Brunswick Mühendislik Okulu'na Giriş

Rutgers School of Engineering lisansüstü öğrencilerimiz araştırma, öğretim ve sosyal yardım alanlarında değerli ortaklardır. Dinamik öğrenciler için 10 çalışma alanında yüksek lisans programları sunuyoruz. Araştırma harcamalarında yaklaşık 70 milyon dolar ve toplumu, ulusu ve küresel toplumu etkileyen çok çeşitli konularda araştırma yapan yaklaşık 200 fakülte üyesi ile Mühendislik Okulu, lisansüstü çalışmaları sürdürmek için dinamik ve akademik olarak destekleyici bir ortamdır.

Biyomedikal mühendislik, kimya mühendisliği; inşaat ve çevre mühendisliği, elektrik ve bilgisayar mühendisliği, enerji sistemleri; endüstri mühendisliği; malzeme bilimi ve mühendisliği; mekanik ve havacılık mühendisliği ve paketleme mühendisliği. Rutgers SoE, çok sayıda disiplinde öncü araştırmalarla uğraşmaktadır ve teknoloji alanındaki gelişmeleri için ulusal kabul görmüştür. Son teknoloji ürünü donanıma sahip geniş laboratuvarlarımız var.

Boyut bizim için önemli. Mühendislik Fakültesi, odak noktası lisansüstü eğitim taleplerini vaat edecek kadar küçüktür, ancak öğrencilerin önde gelen bir kamu araştırma üniversitesinin tüm avantajlarından, kaynaklarından ve fırsatlarından yararlanmaları için yeterince büyüktür.

Fakülte

SoE öğretim üyesi olağanüstüdür - her yıl, öğretim üyelerimizden ikisi veya daha fazlası ortalama olarak NSF KARİYER Ödüllerini alır. Öğretim üyelerimiz, meslektaşları tarafından en prestijli meslek kuruluşlarından aldıkları ödüller ve dostluklarla onurlandırılmaktadır. Öğretim üyelerimiz tarafından yazılmış kitaplar dünya çapında kullanılmaktadır. Tam zamanlı öğretim üyelerimiz ve aynı zamanda yardımcı öğretim üyelerimiz, çok çeşitli alanlarda ulusal ve uluslararası uzmanlardır. Bizim fakülte Rutgers içinde ve dışında çeşitli araştırma merkezleri ve organizasyonları ile de bağlı.

Arkadaş canlısı, Collegial Atmosfer

Standartlarımız yüksek ve kabul edilebilir bir rekabet olmasına rağmen, bizimki fakülte üyelerinin öğrencileri araştırma ve kurslar yoluyla eğitmek ve öğrencilerin kariyerlerini kişisel mentorluk, grup geribildirim ortamları ve öğrenme ve pazarlama becerilerini geliştirmek için fırsatlar. Destekleyici bir ortamda gelişen hırslı bir öğrenciyseniz, Rutgers School of Engineering ciddiye almalısınız.

yer

Merkezi konumumuz, birkaç nedenden ötürü oldukça istenmektedir:

  • New Brunswick'in yanı sıra New York (35 mil), Philadelphia (60 mil), Princeton (20 mil) ve Newark (25 mil) kültürel ve sosyal fırsatları eşsizdir.
  • Rutgers, ABD'deki (New Jersey, New York, Philadelphia, Boston ve Washington DC dikkate alınarak) en büyük endüstriyel ve hükümet araştırma laboratuarlarının ortasındadır. Bu, mesleki temasın yanı sıra istihdam olanaklarını da arttırıyor.
  • Rutgers, ülkedeki hemen hemen her etnik, kültürel ve dini grubun güçlü bir temsiline sahip olduğu çok çeşitli bir alanda yer almaktadır. Bölgemizdeki çeşitlilik bizim gücümüzdür ve ABD'nin ve dünyanın her yerinden gelen öğrencilerin burada ilk gününüzde kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlar.

Konumlar

Piscataway İlçesi

Address
599 Taylor Road, Piscataway
08854 Piscataway İlçesi, New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin