Santa Fe University of Art and Design - SFUAD

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Düz SFUAD öğretim üyeleri, öğrenciler ve mezunlar her programdan bizim kampüs - Sanat ve Tasarım Santa Fe Üniversitesi'nde olur yenilik, işbirliği ve yaratıcılık hakkında bilgi edinin! Senin profesör Foto öğrenci iş görmek ve SFUAD sizi bekliyor anlamak. Siz bir sanatçı olmaya hazırız - ve biz yardımcı olmak için hazırız!

MİSYON

Misyonumuz sanat, tasarım, girişimcilik, yenilikçilik ve alanlarında yaratıcı profesyoneller olarak başarılı bir kariyer için dünya çapında yetenekli öğrencileri hazırlamaktır.

Biz küresel sanat toplum içinde anlamlı toplum katılımı, heyecan verici kampüs faaliyetleri ve katılım yoluyla öğrenme deneyimi zenginleştirmek ederken, öğrencilerin sanatsal, akademik ve mesleki bilgi ve becerileri geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmek.

Sanat ve Tasarım Santa Fe Üniversitesi istisnai öğretmenler ve pratik sanatçılar, meydan ilham nerede oluşturmak ve onların yaratıcı ve profesyonel kimliklerini geliştirmek gibi öğrencilerini akıl hocası olağanüstü boşluk sağlar.

Burada sanatçılar, yaratıcıları ve toplumun destekleyen diğer yollarından bazıları şunlardır:

Film yapımcıları TEŞVİK

Profesyonel bir film stüdyosu ile birkaç ABD üniversite kampüslerinde biri olarak, Garson Studios, Sanat Santa Fe Üniversitesi ve Tasarım yerel yapımcılar bir state-of-the-art filmi tiyatro, üç sesli çekim ve üretim erişim yukarı-ve-gelecek sunar ofisler. Garson Studios aynı zamanda Longmire, True Grit ve İhtiyarlara Yer Yok olarak film yapımları çeşitli kullanılmıştır.

TOPLULUK FOCUS DAY

2011 yılında bizim öğrenciler ve öğretim üyeleri arasında sosyal sorumluluk duygusu güçlendirmek için tasarlanmış bir Topluluk Odak gün yarattı. Biz onların nedenleri bizim saatleri ve tutku ödünç Big Brothers Big Sisters, İnsanlık için Habitat ve diğer yerel kuruluşlar olarak Santa Fe, etrafında birçok kar amacı gütmeyen kuruluşlar ile katılmak. Bu yılki Topluluk Odak gün hakkında bilgi edinin ve nasıl katılabilirsiniz.

SANATLAR SPONSORU

Biz Santa Fe Film Festivali gibi sponsor sanat sergileri ve etkinlikleri hakkında tutkulu olduğunu. Bizim kampüs Sinematekte, Ekran, Festival için önemli bir mekandır. Biz de Marion Merkezi'nde ve dönem boyunca sık sık bizim Güzel Sanatlar galerisinde Santa Fe sanatçıları ağırlayacak.

GENÇ SANATÇILAR DESTEK

Yaratıcı profesyonellerin yeni nesil teşvik etmek, biz tesisleri ve kaynaklara erişim sağlar. Bu bir Monte del Sol Charter School bağış, Santa Fe Sanat Enstitüsü yaz kampları için yer ve okul sonrası programlar ve SITE Santa Fe Genç Küratörler sergi içerir.

Konumlar

Santa Fe

Address
1600 Saint Michael’s Drive
87505 Santa Fe, Yeni Meksika, Amerika Birleşik Devletleri