SIT Graduate Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

SIT Graduate Institute çatışma dönüşümü, uluslararası eğitim, sürdürülebilir kalkınma ve TESOL alanlarında uluslararası odaklı master, sertifika ve mesleki gelişim programları sunmaktadır. 1964 yılından bu yana, SIT kültürlerarası ve uluslararası ortamlarda başarılı olmak için profesyoneller yetiştirmeye edilmiştir.

İçerik Alanları ve çeşitli biçimlerde Yüksek Lisans ve Sertifika Programları

SIT Graduate Institute dünya genelinde öğrencilerin etkili liderler, profesyoneller ve vatandaşı olması için hazırlar. SIT en mezunu ve mesleki gelişim programları öğrenme teori ve pratiğin kesiştiği noktada meydana deneyimsel eğitim modelinde, yatmaktadır. Öğrenciler mesleğinin teorik temeli hakim bir bilgiye sahip çok yetenekli uygulayıcıları olmak için eğitilmiştir; alanında deneyim; ve kendi yetenekleri, değerleri ve etik bir farkındalık.

Öğrenciler çeşitli MA, sertifika ve uluslararası eğitimden dil öğretimine çatışma dönüşüm sürdürülebilir kalkınma gibi alanlarda mesleki gelişim programları arasından seçim yapabilirsiniz. çeşitli mesleki ve kişisel hedeflerini karşılamak amacıyla, süresi ve biçimi değişik programlar Vermont oturup tarihi 200 dönümlük kampüsünde sunulmaktadır; SIT Graduate Institute Washington, DC Merkezi'nde; internet üzerinden; ve yurtdışı alan sitelerinde. Her program alanında, öğrenciler bu konularda insani ve ahlaki boyutları özellikle dikkat eden çağdaş, sosyal, ekonomik ve politik sorunları inceler.

Konumlar

Brattleboro

Address
1 Kipling Road
05302-0676 Brattleboro, Vermont, Amerika Birleşik Devletleri

Washington

Address
1015 15th Street, NW, Washington, DC 20005
20005 Washington, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin