Saint Joseph's University, Haub School of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Aziz Joseph Üniversitesi , 160 yıldır, yüksek başarı isteyen, bilgiyi genişleten, anlayışı derinleştiren, etkili akıl yürütme ve iletişimi vurgulayan, ahlaki ve manevi karakter geliştiren ve katı bir Cizvit eğitimi vererek, erkeklerin ve kadınların mesleki ve kişisel isteklerini geliştirmiştir. kalıcı gurur kazandırır. Aziz Joseph'in eğitimi, kişisel gelişim ve gelişimin tüm yönlerini kapsar ve Cana personalis'in Ignatian beyanını yansıtır. Hem öğretim hem de burs yapmayı taahhüt eden bir fakültenin rehberliğinde öğrenciler, yoğun bir liberal sanat müfredatı ve seçilen bir disiplinde ileri düzeyde çalışma yoluyla entelektüel gelişirler. Öğrenciler, Saint Joseph'in kampus hayatına katılarak sosyal olgunlaşırlar, zengin faaliyet çeşitliliği ve bulaşıcı coşku ile dikkat çekerler. Öğrenciler kendi değerlerini kampüsün ötesinde daha büyük bir toplumda yaşayarak etik ve manevi olarak büyürler. Saint Joseph's Üniversitesi, büyükşehir Philadelphia'nın sınırında yer alır ve öğrencilerin birbirleriyle kaynaşmış ve samimi bir kampüs deneyimi yaşarken, Amerika'nın beşinci büyük kentinin geniş kariyer olanaklarına ve kültür kaynaklarına kolayca erişmenizi sağlar. Yüksek Lisans derecesi seçeneklerinizi keşfetmek için kişiselleştirilmiş yardım için Christine Anderson'a 610-660-1690 veya sjumba@sju.edu ile iletişime geçebilirsiniz.

Zor Zamanlar İçin Zorlu Bir Eğitim

Cizvit Katolik geleneğinde yer alan Saint Joseph Üniversitesi, zihni disipline eden ve genişleten titiz, yoğun bir eğitim sunmaktadır. Bu eğitimin temelinde, birincil araştırma alanlarına ve dünyayı şekillendiren kültürel değerlere öğrencileri açığa vuran Genel Eğitim Programı (GEP) yer almaktadır. Nişanlı öğretim ve rehberlik üzerine Cizvit vurgusu üniversiteye nüfuz eder.

Kurşun ve Başarılı Mezunlar

Saint Joseph Mezunları, liderlik düzeyinin en üst seviyesine yükselir ve bu etkiyi kuruluşlarını örnek başarı ve dürüstlük modellerine dönüştürmek için kullanırlar. Mezun oldukları materyalde kalıcı bir gururla bağlı olan Saint Joseph'in yaklaşık 50.000 mezun ağı, öğrencilerin mezun olduktan sonra anlamlı iş bulmalarına yardımcı olmak için güçlü ve isteklidir.

Seyirci Değil Kampüs

Saint Joseph'in öğrencileri kampüs hayatının her alanında - akademik, sosyal, atletik, ahlaki ve manevi - heyecanla meşgul olurlar. Aktif katılımları, canlı, dinamik bir kampus topluluğu oluşturur ve başkalarına bireysel başarı ve hizmet için karşılıklı destekleyici, insancıl ve hoşgörülü bir ortam oluşturur.

Konumlar

Philadelphia

Saint Joseph's University

Address
5600 City Ave
Mandeville Hall, Suite 280

19131 Philadelphia, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 610-660-1693

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin