Resmi açıklamayı okuyun

Saint Mary Minnesota Üniversitesi Online Lisans Programları

Saint Mary'de, sizin gibi çalışan yetişkinlerin programlarını tamamlamak üzere tasarlanmış çevrimiçi lisans ve lisansüstü dereceler sunmakla gurur duyuyoruz. Gerçek dünyadaki uygulamalara dayanan üst düzey bir üniversiteden uygun fiyatlı, uygun bir eğitim alın.

Saint Mary's Üniversitesi'nin eğitim alanındaki uzun tarihçesi, bir iPad üzerinde öğrenme yönetim sistemimiz ile devam ediyor ve hareket halindeyken öğrenmeye izin veriyor. Lasallian Katolik geleneğimize olan devamlılığımızın, ahlakımızın ve ortak iyiliğin ilerletilmesine olan bağlılığımız da devam etmektedir. Çevrimiçi programlarımız aracılığıyla, öğrencileri düşünceli profesyoneller ve etik liderler olmaya teşvik etmek için çok çalışıyoruz.

Sınıfta Bulunun

Sınıfları parmak uçlarına sokan bir iPad'de devrimci öğrenim yönetim sistemimizi keşfedin. Online programlarımızda bir öğrenci olarak, program süresince kullanmak için öğrenme platformumuz yüklenmiş bir iPad alacaksınız.

  • Ders materyallerinize sorunsuzca erişin
  • Nerede olursanız olun, sınıf arkadaşlarınızla ve fakültenizle iletişim halinde kalın.
  • Mobil teknoloji becerileri işveren değerini geliştirin

Destekleyici, öğrenci odaklı bir çevrimiçi ortamda pratik, kariyer odaklı bir eğitim kazanın. Saint Mary's Üniversitesi ve eğitim yeniliği tarihi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Saint Mary's University of Minnesota Online

Tutkunuzu işe koyun. Sizden önce sosyal ve insani değişime katkıda bulunan gerçek dünyadaki uygulayıcılardan bilgi edinin. Saint Mary'nin Minnesota Üniversitesi Ulusl ... [+]

Tutkunuzu işe koyun. Sizden önce sosyal ve insani değişime katkıda bulunan gerçek dünyadaki uygulayıcılardan bilgi edinin.

Uluslararası Gelişim, yenilikçi düşüncenin ve gelişmekte olan bir dünyada hareket etme kabiliyetinin bir kombinasyonunu gerektirir. Aziz Mary'nin Minnesota Üniversitesi, bunu anlıyor ve 100 yılı aşkın süredir Laseral eğitimini, sosyal kalkınma, mikrofinans, küresel eğitim ve daha fazlası üzerinde çalışan gerçek dünya pratisyenleriyle birleştiriyor. Kuramlarımız, teoriyi, düşünceli ve hareketin mükemmel bir dengesi için gerçek "ayakkabılar" pratikliği ile harmanlıyor. Uluslararası Kalkınma programındaki çevrimiçi MA, 39 kredilik veya 3 kredi saatten 13 kurstan oluşur ve programın tamamlanması yaklaşık 2,5 yıl alır... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Winona
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Location address
700 Terrace Heights
Winona, Minnesota, 55987-1399 US
Social Media