Resmi açıklamayı okuyun

A Sürekli Eğitim Okulu Gelişmekte olan ve çapraz disiplinli alanlar, kurs ve sertifika yüksek lisans programları sunmaktadır, Columbia Yaz, yurtiçi ve uluslararası öğrenciler ziyaret ve daha fazlası için programlar. Columbia Üniversitesi Sürekli Eğitim Okulu yeni yönlere hayatlarını almak isteyenler için bir kaynaktır.

Öğrencilerimiz sanata beşeri bilimler için aralığı konularda, mesleki, kişisel ya da akademik gelişme aramak, ciddi, akademik yönelimli insanlar motive.

Okulu kapsamı öğrencileri döndürmek için akşam sınıfları ötesine uzanır. Bizim programlar sadece olmayan derece ve profesyonel öğrenciler, aynı zamanda lisans yüzlerce hizmet ve Columbia her yıl matriculates tanımında.

Şu anda teklif

Ondört profesyonel master dereceleri 100'den fazla konu alanlarında Sonrası çalışma 50'den fazla lise programı müfredat seçenekleri ESL eğitim seviyeleri on Denetim ve Hayat Boyu Öğrenme Programları ile Fen-Edebiyat derslere Erişim Üniversitenin Summer Sessions

Bu teklif farklı olmasına rağmen, bizim programlar misyonumuz ile birleştirilmiştir: adil, sürdürülebilir ve şefkatli küresel toplum: iyiliği hizmetindeki bilgi ve anlayışı dönüşümü.

Sitemizi keşfetmek ve Sürekli Eğitim Columbia Okulu sunabileceği tüm lütfen dikkate alınız.

tarih

1995 yılından bu yana, Sürekli Eğitim Columbia University School uygulanan ve öğrenci ihtiyaçlarının çeşitliliğini doldurmak yenilikçi programlar geliştirmiştir.

Columbia çeşitli sivil lisans programları, tek yurtdışı programı, Yaz Dönemi, Yaz Lise Programları, Amerikan Dili Programı ve birkaç arası kurumsal düzenlemeler ile başladı at Başlangıçta sürekli eğitim, Özel Programlar Bölümü adında. Önümüzdeki beş yıl içinde, Bölüm mezunu okul veya kariyer gelişimi için hazırlamak için gerekli lisansüstü öğrencilere yönelik programların ve bir yarıyıl, yıl, veya aşırı yaz için denizaşırı okumak istedim lisans bir dizi başlattı, sürekli genişletti.

2002 yılında, Mütevelli Üniversitesi Sürekli Eğitim Kurulu, 50 yıldır Columbia ilk yeni okul Okulu oluşturulması için nihai onayı verdi. Bu yeni statüyle, SCE Lisans derecesini görüşmek yetkisi kazandı.

2002 yılından bu yana, Okul kayda değer bir büyüme uğramıştır. Bugün Okulu 14 profesyonel MS lisans programları, 50 konu alanları, Summer Sessions, Amerikan Dili Programı ve Yaz Okulu Programları de High postbaccalaureate çalışma yönetir.

Okul şu anda ülke genelinde ve dünya çapında yaklaşık 6.000 öğrenciye her yıl kaydeder. Biz yaz Sessions aracılığıyla Üniversitesi, bizim yurtdışı eğitim teklifiyle diğer okullara kayıtlı öğrenci yüzlerce hizmet ve profesyonel odaklı kurslar yoluyla her yıl monte edin.

Bu güçlü büyüme Columbia'da ve öğrenci ve programların başarısının Sürekli Eğitim canlılık bir kanıtıdır. Biz titiz akademisyenler ve zorlu çalışma ile hayatlarını değiştirmek için öğrencilere fırsatlar geliştirmek için sabırsızlanıyoruz devam ediyor.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

School Of Professional Studies - Columbia University

Bilgi ve Bilgi Stratejisi (IKNS) programında Bilim Columbia Üniversitesi Master iş bilgi stratejisi hizalama, işbirliği ve iş analitiği stratejik potansiyeline yatırım bi ... [+]

Bilgi yönetimi ve işbirliği yoluyla büyümeyi, verimliliği ve toplumsal etkilerini sürün. Columbia Üniversitesi'nin Bilgi ve Bilgi Stratejisi Science (IKNS) Master Program bilgisi alanında girişimler girişimcileri genişletmek veya mevcut rolleri şube veya olma iş bilgi stratejisi hizalama, işbirliği ve iş analitiği stratejik potansiyeline yatırım olan bireylerin hazırlar.

Program Faydaları

Geliştirmek

strateji, iş analitiği, findability, hukuk, girişimcilik ve değişim yönetiminde temel beceri planlamak ve bilgi ve enformasyon hizmetlerini kurşun, işbirliği ve ağları geliştirmek ve yenilikçi bilgi ürünler oluşturmak için.

Şekil

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
16 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
School Of Professional Studies - Columbia University

Biyoetik Master of Science, aynı zamanda profesyonel Başarı ve Online notu; kredisiz derslerde, tarihsel, felsefi, hukuki ve sosyal-bilimsel yaklaşımlar ve biyoetik sorun ... [+]

Biyoteknoloji ve biyomedikal ilerlemelere etik, yasal ve sosyal etkileri ile ilgili sorunlar giderek ABD'de ve yurtdışında ortaya çıkmaktadır. Sağlık reformu kök hücre araştırmalarına bakıldığında, bu konular yasa, toplum, kültür, kamu politikası, felsefe, din, ekonomi ve tarih kavşaklarda kritik ikilemler içerir.

Bilim adamları, sağlık hizmeti ve politika yapıcılar bu karmaşık sorulara yaklaşım, henüz bilimsel ve teknolojik gelişmeler çok anlaşılması veya bu konularda önemli kararlar yeteneğimizi outpaced nasıl karşı karşıya.

A Biyoetik Master of ScienceAyrıca profesyonel Başarı ve Online notu; kredisiz derslerde, tarihsel, felsefi, hukuki ve sosyal-bilimsel yaklaşımlar ve biyoetik sorunları ele almak modellerinde gerekçesiyle öğrencilerin Online Belgelendirme dahil Biyoetik Columbia Üniversitesi'nin Programlar parçası. Program bu yeni ve büyüyen alanda çeşitli kapasitelerde çalışmaya hazırlar ve küresel biyoetik alanında bir yoğunlaşma var - ABD'de türünün ilk.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
School Of Professional Studies - Columbia University

Fon Yönetimi yüksek lisans programı, kurumsal gelişme ve kar amacı gütmeyen yönetim kariyer excel uzmanları donatıyor. ... [+]

A Yönetim master programını fundraising kurumsal gelişime ve kar amacı gütmeyen yönetim kariyer excel uzmanları donatıyor.

Kar amacı gütmeyen dünya büyüyor - hem boyut ve nüfuz. Nedenleri binlerce ve ABD'de ve dünya genelinde, bu nedenleri hizmet kuruluşlarının milyonlarca kişi kurşun ve mali destek sağlamak için gereklidir. Hayırseverlik, insanlığın sevgisini furthers biri - Columbia burada Fon Yönetimi programı birçok hissediyorum toplumun en önemli sektörlerinden ne katılan sizin portalıdır.

Kendilerini ayırmak için bağış toplama profesyonelleri ve kar amacı gütmeyen liderleri için ihtiyaç artmıştır. Organizasyonlar sürekli hayırsever çarşı, anahtar bağış toplama teknikleri ustalık ve kapsamlı bir yönetim becerileri tam bir anlayış ile bireyler arıyorlar. Çünkü çok yetenekli geliştirme personeli için bu talebin, maaşları ile sektördeki en yüksek arasındadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 12 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
School Of Professional Studies - Columbia University

İletişim Uygulama programında Bilim Columbia Üniversitesi Master analitik beceri, hikaye know-how, seyirci anlayış temeli ve bu alanda bir rekabet avantajı kazanmak ve il ... [+]

Iletişim işyeri için stratejik bir zihniyet oluşturun.

İletişim Uygulama Bilim Columbia Üniversitesi Master Program analitik becerileri, hikaye know-how, seyirci anlayış temeli ve bu alanda bir rekabet avantajı kazanmak ve iletişimde bir kariyer-track iş için hazırlamak için bir staj sağlar.

Sen segmenti ve hedef kitlelere hazırlıklı olacaksınız, değerlendirmek ve tasarım araştırma araçları, etkili iletişim stratejileri geliştirmek için nasıl anlamak iyice hikaye becerilerini geliştirmek ve stratejik sosyal medya kullanımı.

Kapsamlı Gerçek Dünya Deneyimi

Programın profesyonel ağı tarafından Destekli, bir New York firmasında staj sabitleyin. Tüm üçüncü dönem, sen, bir iletişim ekibinin tam olarak işleyen bir üyesi olarak orada kullanmak özgeçmişinizi genişletin ve rehber bir ağ oluşturmak için yeteneklerinizi koyacağız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 5 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
School Of Professional Studies - Columbia University

Part-time ya da full-time olarak tamamlanabilir Müzakere ve Çatışma Çözümü Columbia master programı, teori birleştirir ve müzakere için pratik model ve farklı amaçlara ve ... [+]

Çatışma çözme uzmanları iş, hukuk, eğitim, sağlık ve hükümet gibi alanlarda, bir dizi çalışır. Onlar Hakemlerin, arabulucular, kolaylaştırıcı, ombudsmanlar ve danışmanlar olarak hareket ederler. Onlar gerekçeli müzakere yoluyla anlaşmazlıkları çözmek için kök nedenleri ve çatışma ve nasıl dinamiklerini anlamak gerekir.

Columbia adlı Müzakere ve Çatışma Çözümü master programı, Part-time ya da full-time olarak tamamlanabilir, hangi teori birleştirir ve müzakere ve farklı amaçlara ve arzuları ile taraflar arasında anlaşmazlıkların çözümünde pratik modeller geliştirmek için öğrencileri hazırlamak için eğitim uyguladı. Bu yüksek lisans programı Columbia Üniversitesi'nde çatışma çözme zengin bir tarihin parçasıdır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
School Of Professional Studies - Columbia University

2015 Sıralama SportBusiness International'ın Masters 3. küresel sırada, Spor Yönetimi Columbia Üniversitesi'nin yüksek lisans programı, küresel, analitik ve sayısal odakl ... [+]

21. yüzyılın veri tabanlı spor dünyasında bir lider haline.

2015 Sıralama SportBusiness International'ın Masters, Columbia Üniversitesi'nin tarafından 3. sırada küresel Spor Yönetimi yüksek lisans programı küresel, analitik ve sayısal odaklı belirli yönetim becerileri öğreterek spor endüstrisinin tüm sektörlerinde profesyonelleri eğitiyor. Mevcut part-time ve tam zamanlı program barındırmaktadır:

talip genç profesyoneller spor kariyer yapmak. Geçerli spor mevcut beceri seti geliştirmek ve ilerleme fırsatları takip etmek istediğiniz uzmanları. kariyer değişen bir spor kariyeri geçiş için istediğiniz profesyoneller. Program Faydaları

Kazanmak... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
School Of Professional Studies - Columbia University

Teknoloji Yönetimi Columbia Üniversitesi Executive MS, onların konuşma ve sunum becerileri stratejik bir zihniyet, ince ayar geliştirmek (örneğin finans, muhasebe, ve lid ... [+]

Onların firmaların günümüzün son derece rekabetçi, hızlı tempolu, global teknoloji tabanlı ekonomide rekabet edebilmek için rehberlik yetenekli ve tecrübeli liderleri için talep yüksek olmamıştı.

Columbia Üniversitesi'nin Teknoloji Yönetimi İcra MS stratejik zihniyet, ince ayar konuşma ve sunum becerilerini geliştirmek (örneğin finans, muhasebe, ve liderlik gibi) temel iş fonksiyonlarını anlamak ve sonuçta teknoloji kullanımı yoluyla geliştirilmiş iş performansı sürücüye üst düzey teknoloji uzmanları hazırlar. Program stratejik avantaj ve geliştirilmiş verimlilik için iş teknolojiyi kullanarak önemini vurgulamaktadır. Mezunlar genellikle CIO, CTO, CAO, COO, CEO veya CSO, ya da girişimciler olarak mevkilerine. Program ayrıca CISA (Certified Information Systems Audit) sertifika takip edenler için idealdir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
16 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

Pygmalion: Columbia University HSP Students' Film 2007

Regional Environmental Sustainability in the Middle East (Israel/Jordan)

Resolving Urban Conflict Course (Medellin, Colombia)