Resmi açıklamayı okuyun

Bir sonraki dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan dünyanın en büyük eğitim kuruluşlarından biri koymak ne olur? Saint Peter Üniversitesi, yüksek öğrenim bir Cizvit kurumu olsun New York, kültür, eğlence, iş küresel bir merkeze sadece birkaç dakika - ve profesyonel ve kariyer fırsatları.

Aziz Petrus Georgetown Üniversitesi ve Boston College'da aynı geleneği kurulan Amerika Birleşik Devletleri'nde 28 Cizvit kolej ve üniversite biridir. 1872 yılında kurulan, Aziz Petrus Üniversite titiz akademisyenler, gerçek dünya deneyimi, toplum hizmeti ve mezuniyet sonrası uzun destekleyen bir gerçek, sevecen topluluk sağlayan staj şekillendirdiği eşsiz bir öğrenme deneyimi karıştırır.

12-to-1 bir lisans öğrenci-öğretim üyesi oranı ve başarı taahhüt bir yıldız fakülte ile, Aziz Petrus teklifler 50'den fazla lisans binbaşı yanı sıra yüksek lisans düzeyinde ve doktora programlarına. Biz isim ve kapınıza dünyaya getirmek için yeterince büyük sizi bilecek kadar küçüksün.

Misyonumuz

onun Cizvit esinlenerek Saint Peter Üniversitesi, Katolik kimlik, liberal sanatlar bireysel ilgi ve topraklama bağlılık, entelektüel excel etik kurşun, şefkatle hizmet etmek ve adaleti teşvik etmek lisans, yüksek lisans ve mesleki programlara öğrencilerin çeşitli toplum eğitir bizim kentsel ve küresel çevreye sürekli değişen.

Aziz Petrus College Erken Gün

Aziz Petrus Koleji, New Jersey Cizvit Koleji, 1872 yılında erkekler için bir liberal arts üniversiteye olarak kurulmuştur. sınıflar ilk 2 Eylül 1878 tarihinde Jersey City başladığında, yetmiş bir öğrenci, başlangıçta Hazırlık Bölümü'nde kaydoldu.

Bu rakam yıl sonuna kadar bir yüz ve yirmi üç büyüdü. Onlar on dan onbeş yaş arası, ve bunların böylece hiçbiri üniversite düzeyinde işi vardı. daha fazla öğrenci geldi, iş (resimde sağda) 1899 yılında Büyük Caddesi üzerinde yeni bir okul binasının başladı.

1900 yılında, Üniversite 63 Lisans derecesi ve 26 yüksek lisans dereceleri verilmiştir etmişti. Aynı binada bulunan olsa beş yıl sonra, Kolej ve Aziz Petrus Lisesi, farklı akademik kurumlar vardı.

1918 1930, Üniversite nedeniyle I. Dünya Savaşı'nın etkisiyle ve Cizvit üstleri East Coast diğer kolej kendi insan gücü konsantre istedim çünkü kapatıldı. Üniversite yıllığında belirtildiği gibi, "derslik boş gitti. fakülte kendi markbooks kapalı ve savaş için bıraktı. "

Yeni bir başlangıç

Aziz Petrus şehir Jersey City Ticaret Binası Odası dördüncü katında 1930 yılında açıldı ve kadınlar ilk kez Akşam Oturum başvurdu. Robert I. Gannon, SJ, Dean oldu.

Aziz Petrus 1930 yılında yeniden doğuşuyla, Rev. Gannon ruhunu yansıtan Peacock Koleji resmi maskotu adını "diriliş ve sonsuz yaşam." Tavuskuşu aynı zamanda Jersey City çökmesi için College bağlar, aslında denilen "Pavonia," ya da "Peacock Kara." Muhterem Gannon kendilerinden öncekilerin, damgasını güçlü bir Katolik liberal sanat programı yaptığı gibi, vurgulayarak, College yeni bir ivme ve bakış getirdi altı yeni Cizvit öğretim üyeleri tanıttı bir Cizvit eğitim. 1933 tarafından, Kolej eski Edward Young arazi üzerinde bugünkü sitesine şehir Jersey City taşımak için ciddi çabalar sarf etmişti.

1936 yılında, Üniversite Jersey City Kennedy Bulvarı üzerinde bugünkü yerine taşındı. Değişiklikler kademeli olarak yeni kampüsünde yapıldı (diğer binalar arasında, McDermott Hall, Dinneen Hall, Yanitelli Eğlence Merkezi ve Whelan Hall sırasıyla, 1949, 1956, 1973, ve 1992 yılında başlamış).

Büyüme ve Genişleme

35 kadın aslında Koleji zor mali zamanlarda işgal tutmak için 1944 yılında kayıtlı olmalarına rağmen kadınlar, Gün Oturumu kabul edildiğinde Aziz Petrus resmen 1966 yılında tamamen karma oldu.

1975 yılında Aziz Petrus bugün kampüsünde somut dörtlü içine çim dörtlü dönüşüm dahil tadilat ile, Englewood Cliffs, New Jersey ", yetişkinler için kolej" şube kampüs, bir kurulmuş ve Jersey City kampüs geliştirmek için çalışmaya başladı .

Üniversite 1980 yılında eğitime ilk yüksek lisans programı sundu. Ayrıca 1980 yılında, Aziz Petrus ilk kez kampüs üzerine yerleşik öğrenciler karşıladı.

1990'larda dramatik kayıt artışlar ve büyüyen öğrenci gövdesini karşılamak için daha fazla yurtlarda eklenmesiyle, büyüme ve genişleme açısından on yıl olduğunu kanıtladı.

Aziz Petrus Koleji 2002 yılında 130 yıldönümünü kutladı.

17 Ağustos 2012 tarihinde, Aziz Petrus Koleji resmen Aziz Petrus Üniversitesi olarak tanındı.

Aziz Petrus Üniversitesi

Aziz Petrus Üniversitesi İsa Derneği'nin eğitim misyonuna olan bağlılığını sadık kalır. onun Cizvit esinlenerek Saint Peter Üniversitesi, Katolik kimlik, liberal sanatlar bireysel ilgi ve topraklama bağlılık, entelektüel excel etik kurşun, şefkatle hizmet etmek ve adaleti teşvik etmek lisans, yüksek lisans ve mesleki programlara öğrencilerin çeşitli toplum eğitir bizim kentsel ve küresel çevreye sürekli değişen.

Bugün, Başkan Eugene J. Cornacchia umut verici bir geleceğe doğru ileriye Üniversitesi açar. Aziz Petrus Üniversitesi Jersey City Kennedy Bulvarı üzerinde bir dönüm noktası olduğunu ve aynı zamanda yetişkin lisans ve yüksek lisans öğrencileri için çeşitli kampus yerleri sunmaktadır.

Akreditasyon

Saint Peters Üniversitesi akreditasyon şunlardır:

Yükseköğretim Orta Amerika Komisyonu
Collegiate Hemşirelik Eğitim Komisyonu (Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Hemşirelik programları)
Collegiate Business Eğitim Uluslararası Meclisi (İşletme, Muhasebe Bilim Master Master, İşletme, Uluslararası İşletme, Pazarlama, Muhasebe Lisans)
Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Konseyi (Öğretmen Hazırlık Programı)
Aziz Petrus Üniversite öğretmen eğitimi için Milli Eğitim New Jersey Dışişleri Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.
Aziz Petrus Üniversitesi İşletme Fakültesi Lenexa 11374 Strang Line Road, Kansas, ABD'de bulunan Collegiate Business Eğitim Uluslararası Meclisi (IACBE) tarafından Akreditasyon aday statüsünü almıştır.
Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Saint Peter’s University

son birkaç yıldır büyük Verilerin üstel büyüme ile Veri Bilginler ihtiyacı daha belirgin ve acil hale gelir. Aziz Petrus Üniversitesi şimdi bu tür talepleri karşılamak ve ... [+]

Veri Bilginler İhtiyacı

son birkaç yıldır büyük Verilerin üstel büyüme ile Veri Bilginler ihtiyacı daha belirgin ve acil hale gelir. Aziz Petrus Üniversitesi şimdi bu tür talepleri karşılamak ve veri bilimcilerin nesil yetiştirmek için bir kesme kenarı akademik program sunmaktadır. Business Analytics bir konsantrasyon ile veri Bilim Master of Science. Business Analytics odaklanarak Veri Bilim verilerinin ve sürücü karar verme bilgiyi ayıklamak için istatistik, bilgisayar bilimi ve veri tabanlı iş yönetim bilimsel yöntemleri entegre disiplindir. Veri Bilim müfredatında Master Büyük Veri Teknolojileri, uygulamalar ve uygulamalar çalışmanın titiz bir ders ile öğrencilere sağlar. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Jersey City Englewood Cliffs
September 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
16 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Saint Peter’s University

Muhasebe MS muhasebe uygulamada değişikliklere ayak uydurmak için gerekli bilgi ve becerileri bireylere sağlayan 30 kredi-saatlik bir programdır. Programın benzersiz bir ... [+]

Muhasebe MS muhasebe uygulamada değişikliklere ayak uydurmak için gerekli bilgi ve becerileri bireylere sağlayan 30 kredi-saatlik bir programdır. Programın benzersiz bir özelliği kurumsal dünyanın büyüyen karmaşıklığı için bireylerin hazırlamak, risk yönetimi ve uyum konularında da odak noktası.

Birçok devlet EBM sınav için oturup 150 toplam kredisi gerektirir. Bu derece, 120 kredi saatlik lisans muhasebe derecesi ile birlikte, sınav için oturup gerekli ders saati karşılar. Kombine MSA ve MBA MBA programında kazanılan bilgi genişliği ile muhasebe, risk yönetimi ve uyum temelini dahil etmek için bir öğrencinin temel genişletmektedir.

Muhasebe Derecesi MS değeri ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Jersey City Englewood Cliffs
September 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Saint Peter’s University

Aziz Petrus Üniversitesi Siber Güvenlik yeni bir Yüksek Lisans programına kuruyor. 30 kredi, 10 kurs programı korumak ve siber saldırılara karşı bilgi sistemleri savunmak ... [+]

Yeni Güz 2016 Dönemi Başlangıç

Aziz Petrus Üniversitesi Siber Güvenlik yeni bir Yüksek Lisans programına kuruyor. 30 kredi, 10 kurs programı korumak ve siber saldırılara karşı bilgi sistemleri savunmak için gereken gelişmiş becerileri sağlayacaktır. Siber Güvenlik lisansüstü ders Jersey City kampüsünde akşam verilecektir. Her sınıf 2 ½ saat olacak ve haftada bir kez bir araya gelecek.

Siber Güvenlik Uzmanları İhtiyacı

Siber Güvenlik Amerika Birleşik Devletleri ve dünya ekonomisi karşı karşıya olduğu en ciddi ekonomik ve ulusal güvenlik sorunlarından biridir. her sanayi siber saldırılara karşı dijital veri, veri güvencesi ve korunması giderek daha bağımlı hale ile kritik öneme sahiptir. siber saldırıların sayısı artıyor ve saldırıların sofistike gelişmektedir. tasarım ve kritik ABD altyapı dahil, bir organizasyonun bilgi teknolojisi varlıklarını korumak için güvenli sistemlerini uygulamak için profesyonel bir sıkıntısı var. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Jersey City Englewood Cliffs
September 2019
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku