Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Saint Xavier University

Yüksek öğrenim kurumu olarak, Saint Xavier öğrencilerine, kendi fakülte ve personel ve öğretim, öğrenme, burs ve hizmet birincil faaliyetlerinde acil ve geniş topluluklar oluşturan olanlar yürütmektedir. Üniversite adında sonra Cizvit Saint Francis Xavier, 1846 yılında, Chicago Pittsburgh rahmet Sisters getirdi ve Kadınlarda Saint Francis Xavier Akademisi, Saint Xavier Üniversitesi öncüsü kurdu, Anne Frances Xavier Warde koruyucu azizi.

Bir Katolik kurum

Saint Xavier Üniversitesi yansıtır ve İsa'nın öğretim misyonunu uzanır. Roma Katolik Kilisesi, çünkü rahmet Yükseköğretim Konferansı aracılığıyla Sisters of Mercy tarafından sürekli sponsorluk mümkün bir ilişkinin bir bakanlıktır. Katolik öğretim, inanç ve akıl ve Kilise'nin toplumsal adalet geleneği arasında özellikle diyalog, üniversitenin misyon ve değerlerini yonlarca.

Sisters of Mercy mirası esinlenerek

Sevilen ve diğerleri sunulan bir şefkatli ve misafirperver İsa'nın İncil hikayeleri Topraklı, yoksul, hasta ve eğitimsiz için Sisters of Mercy bakanlığı Dublin'de başladı ve şimdi dünyada uzanır. Eğitimciler olarak onların ünü bugün dünyada mevcut yükseköğretimin en eski rahmet kurumu yapma, onlar 1846 Saint Xavier kurdu Chicago için Merhamet Sisters getirmek için şehrin ilk Katolik piskoposu istenir. Sisters of Mercy ruhu bürümüş, Saint Xavier Üniversitesi yüksek öğrenim çalışmaları ile öğrencilerine ve dünyanın entelektüel titizlik, şefkatli hizmet ve konukseverlik zengin bir geleneği uzanır.

Erkekleri ve kadınları eğitir

Üniversite (L. geliştirir ve kurşun programları ve uygulamaları sürdürmektedir ducere: onların tam insan potansiyelinin ifadesi doğru cehalet uzak,) erkekler ve kadınlar yol. Tam insan potansiyelinin ifadeleri arasında kişisel ve profesyonel mükemmellik, etik karar verme ve başkalarının refahı için endişe görüntüler vardır.

Gerçeği aramak için

Onun rahmet mirası ve sponsorluk ile haberdar Kilisesi bir eğitim bakanlığı olarak, Saint Xavier Üniversitesi teşvik ve sevgi dolu bir Tanrı'nın varlığına ya da gelin elde dini ve teolojik gerçekleri de dahil olmak üzere gerçeği, onların arama akademik topluluğun tüm üyelerini destekler kimin görüntüdeki her kişinin oluşturuldu. gerçeği doğru yolculuk ömür boyu olan - Via, Veritas, Vita - inanç, akıl ve çeşitli disiplinlerden ve gözlem, muhakeme ve analiz yöntemleri farklı yaklaşımları saygı duyan bir arayış.

Eleştirel düşünmek için

Saint Xavier 1915 yılında bir üniversite olunca, çalışmaların seyrini tasarımı kız onlar gerçeği bilgi sahibi ve arama gibi düşünceli yaşamak için "özgür" öğrencileri "kurtarmak" veya amacıyla liberal sanat ve bilimler akademik programı topraklı onların kişisel ve mesleki yaşamları. Serbest olmak, bu anlamda, eleştirel düşünme yeteneği gerektirir. Böylece, Aziz Xavier müfredat, geçmiş ve şimdiki, dikkatli gözlem ve sorgulama, düşünme ve tefekkür, değerlendirme, yaratıcılık, tartışma ve entegrasyonu vurgular. Eleştirel düşünmeyi öğrenerek, tüm boyutlarıyla, öğrenciler asılsız varsayımlar, önyargılı kavramlar ve basmakalıp yargılar altında emekçi kurtulmuş olabilir; bilgilendirilmiş, üretken, iyi yaşamlar serbest.

Etkili iletişim için

Saint Xavier Üniversitesi Bilgi ve bireylerin ve grupların eleştirel düşünme meydan ve genişletilmiş olabilir, her ikisi de söylem bir topluluktur. Bir söylem toplum içinde etkin bir iletişim farklı beceri ve yaklaşımlar, akademik disiplinlerde topraklı ve görüşler, deneyimleri ve başkalarının inançları için nezaket ve saygı ile karakterize gerektirir. Bir eğitim toplum olarak, Saint Xavier de gerçeği kendi arama ve eleştirmenler ve tüketiciler hem daha geniş bir kamuoyu ile eleştirel düşünme paylaşmak için bir sorumluluğu vardır.

Akıllıca ve şefkatle hizmet etmek

Servis Müjde'nin temel mesajı ve İsa'nın hayatı ve bakanlık bir özelliğidir. Böylece, Sisters of Mercy tarafından desteklenen bir Katolik kurum olarak, Saint Xavier Üniversitesi kendileri için değil, aynı zamanda başkaları için değil, sadece erkekleri ve kadınları eğitir. Akıllıca kişisel zaman ve yetenekleri de dahil olmak üzere kişinin elden çıkarılması ve dünya kaynaklarının, hakkında iyi etik yargıda bulunmak içerir hizmet etmek. Şefkatle hizmet etmek onların ihtiyaç başkaları adına merhametli eylem kendini uzatmaktır. Merhamet ruhu Servis başkalarının ihtiyaçlarına ve dini etik ve ahlaki öğretileri ve gelenekleri bulunan entelektüel ilkelerle haberdar onlarla dayanışma duygusu, bir farkındalık kaynaklanmaktadır.

Insan onuru desteği ve ortak iyiliği içinde

Kutsal ve Katolik sosyal öğretiminin temel prensip temel bir mesaj Tanrı'nın suretinde ve benzerlik yapılır çünkü insanların doğuştan onurunu olması. Bu haysiyet ırk, sınıf, cinsiyet, etnik köken, cinsel yönelim, yaş ya da fiziksel yetenek koşulları hafifletilebilir edilemez. ortak iyi, Katolik sosyal öğretim tamamlayıcı ilkesi, her bir kişi tüm erişilebilir Tanrı'nın iyilik faydalarını yapmak adil ve merhametli bir dünyayı teşvik için Allah vergisi sorumluluğu tutan inanç esas almaktadır. Saint Xavier Üniversitesi, insan onurunu ve programlar, etkinlikler ve ilişkilerde ortak yararını ele konusunda kasıtlı olmayı hedeflemektedir.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Saint Xavier University

Erken çocukluk eğitim programı (sınıf 2 yaş 0) genç çocuklara öğretmek isteyen bireyler için tasarlanmıştır, sanat derecesi bir usta yol açar ve erken opsiyonel, erken ço ... [+]

Saint Xavier Üniversitesi Eğitim Fakültesi, çağdaş okullarda tüm çocukların öğretiminde içerik metodolojileri yetkili ve yetenekli geniş ve liberal eğitimli eğitimciler, hazırlar. Erken çocukluk eğitimi program Eğitim Illinois State Kurulu tarafından onaylanmış ve Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Ulusal Konseyi tarafından akredite edilmiştir.

A Erken çocukluk eğitimi programı Genç çocuk (sınıf 2 yaş 0) öğretmek isteyen bireyler için tasarlanmıştır, sanat derecesi bir usta yol açar, ve isteğe bağlı erken çocukluk eğitimi onayı ile erken çocukluk eğitimi için kabul bir Illinois profesyonel eğitimci lisansı, sürdürmeye aday hazırlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chicago
August 2019
Tam zamanlı
2 - 5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

Saint Xavier University

Business Analytics Bilim (MSBA) Yönetim Graham Okulu'nda programı Master iş analitiği yetkin olmak ve bu heyecan verici ve hızlı büyüyen alanında mesleki kariyerlerini il ... [+]

Business Analytics MS

Business Analytics Bilim (MSBA) Yönetim Graham Okulu'nda programı Master iş analitiği yetkin olmak ve bu heyecan verici ve hızlı büyüyen alanında mesleki kariyerlerini ilerletmek becerisi kazandıran ve bilgi için tasarlanmıştır.

Bu programda öğrenciler iş analitiği ve büyük veri analizi tüm alanlarında geniş ve derinlemesine bilgi sahibi olacaktır:

istatistiksel modelleme veri madenciliği ve veri ambarı görüntüleme bilgi Güvenliği optimizasyon iş karar verme belirsizlik altında

Öğrenciler alma süreçlerinde karar iş destek büyük ve yapılandırılmamış veri setleri analiz etmek ve iş performansını artırmak için gerekli araçları ve veri modelleme programlama öğreneceksiniz. Bu programda öğrenciler muhasebe, finans, pazarlama, insan kaynakları, operasyon yönetimi, perakende, imalat, bankacılık ve sağlık olmak üzere çeşitli sektörlerde, fonksiyonel alanlarda geniş bir yelpazede iş analitiği uygulamaları keşfedeceksiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chicago
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Saint Xavier University

Muhasebe programı MS kolaylıkla bir yıl içinde tamamlanabilir bir 30 saatlik bir programdır. Program CPA ve muhtemelen CMA veya seçmeli seçimine bağlı olarak CFE hem öğre ... [+]

Muhasebe Yüksek Lisansı

Bizim kapsamlı programlar öğrenciler ve işverenlerin farklı ve değişen ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Muhasebe programı MS kolaylıkla bir yıl içinde tamamlanabilir bir 30 saatlik bir programdır. Program CPA ve muhtemelen CMA veya seçmeli seçimine bağlı olarak CFE hem öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır.

Ön Koşul Dersleri

aksi takdirde belirtilmediği sürece tüm dersler, girişte gerekli "feragat." muhasebe lisans derecesine sahip olanlar için kullanılabilir Programı. Kurs olmayan muhasebe iş kursları 24 saat içermelidir. İş Ahlakı, İş İletişimi ve 2 saatlik araştırma bileşeni olması gerekir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chicago
September 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

Saint Xavier University

Uygulamalı Bilgisayar Bilimi (MACS) programı Master, bugün dünyamızı şekillendiren bilgisayar teknolojileri öğrencilerin anlayış ilerletmek için tasarlanmıştır. ... [+]

Uygulamalı Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisans

Uygulamalı Bilgisayar Bilimi (MACS) programı Master, bugün dünyamızı şekillendiren bilgisayar teknolojileri öğrencilerin daha iyi anlaşılması ve teknoloji ile ilgili bir kariyer için bir ömür boyu katkı sürdürülmesi için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. MACS programı bilgisayar alanında önemli alanlarda teorik ve pratik anlayış ile öğrencilere sağlar.

Bu program uzun bir süre boyunca ders yayarak 16 kredi saat her dönem, ya da üç dört yarıyılda tamamlayarak iki yarıyılda tamamlanabilir. İşletme (MBA) derecesi Bir Usta bir ek yıl içinde tamamlanabilir Yönetim Graham School, ek bir 24 yüksek lisans kredi saat alarak tamamlanabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chicago
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

SXU Graduate School

SXU - Living on Campus