Resmi açıklamayı okuyun

Sam Houston State University

Texas Eğitiminde Büyük Bir İsim

137 yıldan fazla bir süredir Sam Houston State University , öğrencileri anlamlı bir başarıya hazırlıyor. “Bir Yaşamın Ölçüsü Hizmetidir” sloganı, SHSU'nun yedi kolejinde ve Teksas kampüsünün ötesinde öğrenci araştırmaları, yaratıcı çabalar, hizmet öğrenme, gönüllülük ve daha fazlası ile yankılanıyor.

Sam Houston, Teksas'ın en büyük kahramanı olarak adlandırılan SHSU, öğrencilerinin kendi alanlarının bilgisini ilerletme konusunda yaptıkları başarıları hakkında çok fazla şeyleri olan öğretim üyelerinden olağanüstü öğretim içeren akademik mükemmelliğiyle tarihsel köklerini onurlandırmaya çalışmaktadır.

Mirasını benimserken SHSU, çağdaş öğrencilerin hem geleneksel hem de çevrimiçi ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. Tümüyle çevrimiçi lisans ve yüksek lisans dereceleri ve çok sayıda sertifika ve sertifikalar ile, hepsi kampüsteki profesörler tarafından öğretilir, SHSU Çevrimiçi, akademik, kişisel ve profesyonel hedeflerinize ulaşmak için aradığınız seçeneğe sahiptir.

Akademik teklifler

SHSU, 80'den fazla lisansüstü programı, 50'den fazla yüksek lisans programı ve İş, Güzel Sanatlar, Eğitim, Matematik ve Ceza Adaletinde ulusal olarak tanınan programlar dahil on doktora programı sunmaktadır. SHSU, Carnegie Yüksek Öğretim Komisyonu tarafından “Doktora Araştırma Üniversitesi” olarak sınıflandırılmıştır ve kısa bir süre önce ABD'de yayınlanan News and World Report tarafından, çevrimiçi lisansüstü programlar için ülkedeki en iyilerden biri olarak kabul edilmiştir. Buna ek olarak, Carnegie Yüksek Öğretim Komisyonu, SHSU'yu "Topluluk Katılımlı" bir üniversite olarak sınıflandırdı. Bu şeref ülke çapında 311 kamu kurumu ile ödüllendirilmiş ve üniversitenin topluma hizmet etme konusundaki kayda değer taahhüdünü kabul etmiştir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Sam Houston State University

İstatistik Yüksek Lisans derecesi doktora çalışmaları sürdürmek için gerekli akademik temellere bireyler sağlamak için tasarlanmıştır; iş, sanayi ve kamu hizmeti pozisyon ... [+]

İstatistikte Bilim Ustası

İstatistik Yüksek Lisans derecesi doktora çalışmaları sürdürmek için gerekli akademik temellere bireyler sağlamak için tasarlanmıştır; iş, endüstri ve kamu hizmeti pozisyonlarında sorumluluk kabul etmek için donanımlı yetkin istatistikçiler hazırlamak; Sosyal bilimler, ceza adaleti ve fizik bilimleri gibi istatistiklerin kullanıldığı alanlarda uzmanlaşmış öğrenciler için ek bir lisans programı sunmak. Çekirdek sınıflar matematiksel istatistik, regresyon analizi, çok değişkenli analiz ve deneysel tasarımı içerir.

SHSU İstatistik programı, devlet ve ötesinde yaygın olarak saygı görmektedir. Mezunlarımız en iyi istatistik Ph.D. ülke çapında programlar. Diğerleri, büyük tıp merkezleri ve ilaç şirketleri için veri analistleri olarak, pazarlama ve bankacılık şirketleri için araştırma bilimcileri ve üniversite eğitmenleri ve profesörleri olarak istihdam edilmektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Huntsville
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
37 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sam Houston State University

Sam Houston State Üniversitesi'nde Kimya yüksek lisans programında Yüksek Lisans kimya, iş, endüstri veya akademisyenler için bir kariyer için yetiştirmek için tasarlanmı ... [+]

Kimya Bilim Ustası

Sam Houston State Üniversitesi'nde Kimya yüksek lisans programında Yüksek Lisans kimya, iş, endüstri veya akademisyenler için bir kariyer için yetiştirmek için tasarlanmıştır. Bu derece, doktora programına devam etmeyi planlayan öğrenciler için de uygundur. diğer kurumlardaki programlar.

İki yıllık bir lisans programı, aşağıdaki kimya alanlarının en az dördünde dersleri içerir: analitik, biyokimya, çevresel, inorganik, organik ve fiziksel; ve yazılı bir tez ile sonuçlanan bağımsız bir araştırma projesi. Tezsiz bir seçenek de mevcuttur. Tüm bu alanlarda Kimya Bölümü'nde aktif araştırma grupları bulunmaktadır.

Bölümümüz, öğrencilerimizle fakültemiz arasında yakın etkileşim yaratan küçük bir araştırma danışmanı / yüksek lisans öğrencisi oranına sahiptir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Huntsville
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
30 - 36 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Sam Houston State University Office of International Programs 1908 Avenue J, Box 2150 Huntsville, TX
77341 Huntsville, Texas, Amerika Birleşik Devletleri