Sam Houston State University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sam Houston State University

Texas Eğitiminde Büyük Bir İsim

137 yıldan fazla bir süredir Sam Houston State University , öğrencileri anlamlı bir başarıya hazırlıyor. “Bir Yaşamın Ölçüsü Hizmetidir” sloganı, SHSU'nun yedi kolejinde ve Teksas kampüsünün ötesinde öğrenci araştırmaları, yaratıcı çabalar, hizmet öğrenme, gönüllülük ve daha fazlası ile yankılanıyor.

Sam Houston, Teksas'ın en büyük kahramanı olarak adlandırılan SHSU, öğrencilerinin kendi alanlarının bilgisini ilerletme konusunda yaptıkları başarıları hakkında çok fazla şeyleri olan öğretim üyelerinden olağanüstü öğretim içeren akademik mükemmelliğiyle tarihsel köklerini onurlandırmaya çalışmaktadır.

Mirasını benimserken SHSU, çağdaş öğrencilerin hem geleneksel hem de çevrimiçi ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. Tümüyle çevrimiçi lisans ve yüksek lisans dereceleri ve çok sayıda sertifika ve sertifikalar ile, hepsi kampüsteki profesörler tarafından öğretilir, SHSU Çevrimiçi, akademik, kişisel ve profesyonel hedeflerinize ulaşmak için aradığınız seçeneğe sahiptir.

Akademik teklifler

SHSU, 80'den fazla lisansüstü programı, 50'den fazla yüksek lisans programı ve İş, Güzel Sanatlar, Eğitim, Matematik ve Ceza Adaletinde ulusal olarak tanınan programlar dahil on doktora programı sunmaktadır. SHSU, Carnegie Yüksek Öğretim Komisyonu tarafından “Doktora Araştırma Üniversitesi” olarak sınıflandırılmıştır ve kısa bir süre önce ABD'de yayınlanan News and World Report tarafından, çevrimiçi lisansüstü programlar için ülkedeki en iyilerden biri olarak kabul edilmiştir. Buna ek olarak, Carnegie Yüksek Öğretim Komisyonu, SHSU'yu "Topluluk Katılımlı" bir üniversite olarak sınıflandırdı. Bu şeref ülke çapında 311 kamu kurumu ile ödüllendirilmiş ve üniversitenin topluma hizmet etme konusundaki kayda değer taahhüdünü kabul etmiştir.

Konumlar

Huntsville

Address
Sam Houston State University
Office of International Programs
1908 Avenue J, Box 2150
Huntsville, TX

77341 Huntsville, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin