Resmi açıklamayı okuyun

San José Eyalet Üniversitesi Fen Fakültesi'ne hoş geldiniz!

Araştırma uzmanları, her seviyedeki öğretmenler ve üniversite mezunları ve mezunlarının bir araya geldiği, keşfedilecek ve yenilik yapabilecekleri her türlü bilim öğrencisinin bir araya geldiği bir yerdir.

Plants in beakerschuttersnap / Unsplash

Biyolojik Bilimler Anabilim Dalı Misyon

Yüksek eğitimli ve çok çeşitli bir bilimsel işgücünün eğitiminde lider olarak misyonumuz, öğrencileri tezgahta ve sahadaki uygulamalı, sorgulamaya dayalı öğrenme etkinliklerine dahil ederek dinamik bir eğitim deneyimi sağlamaktır. Bu deneyimler sayesinde, öğrencilerimiz moleküllerden ekosistemlere kadar uzanan biyolojik bilimlerin kavramsal ve deneysel bir anlayışını kazanacaklar.

Program Hedeflerimiz

  • Bölgemizdeki çeşitli öğrenci nüfusuna hizmet verin.
  • Öğrencileri entelektüel olarak çevik ve teknolojik açıdan yeterli olmaları için eğitin.
  • Öğrencilere düzenli kursları kapsamında yoğun, titiz laboratuar ve saha deneyimleri sağlayın.
  • Fakülte araştırma programlarımız kapsamında kişiselleştirilmiş mentorluk fırsatları ve son teknoloji öğrenme deneyimleri oluşturun.
  • Yaratıcılığı, sağlam bir teorik temeli ve etkili bir şekilde iletişim kurma ve işbirliği içinde etkileşim kurma yeteneğini geliştirin.
  • Bilimsel topluluğa araştırma çabalarımız ve öğrencilerimizin katkılarıyla önemli katkılarda bulunun.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

San Jose State University - Department of Biological Sciences

Biyoteknoloji Programının Profesyonel Bilim Ustası (MBT), 2003 yılında, San José Devlet Üniversitesi Biyolojik Bilimler Bölümünde Sloan Vakfı tarafından verilen bir hibe ... [+]

Biyoteknolojinin Geleceğine Katılın

Resmi iki yıllık lisans programı:

Kariyer hedeflerinize ulaşın.Kuruluşunuza değer katın ve kariyerinizi ilerletin.Çalışan profesyoneller için gece kursları.Gerçek dünya deneyimi olan en iyi endüstri ve akademik eğitmenler.

Biyoteknoloji Programının Profesyonel Bilim Ustası (MBT) , 2003 yılında, San José Devlet Üniversitesi Biyolojik Bilimler Bölümünde Sloan Vakfı tarafından verilen bir hibe ile desteklenmiştir. MBT programı, İşletme Koleji'nden MBA seviyesindeki işletme kursları ile laboratuvar tabanlı biyoteknolojilerde ileri düzeyde uygulamalı eğitimi birleştirir. Biyolojik Bilimler Bölümü, Silicon Valley'de olağanüstü laboratuar temelli eğitim sağlamak için büyük saygınlık kazanmıştır ve İşletme Fakültesi, ülkedeki İşletme Okullarının ilk% 15'inde yer almaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Jose
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
21 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

SJSU - We Are Spartans