Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Hakkımızda

1928'de kurulan Lucas College ve İşletme Enstitüsü, 1967'den bu yana, işletme okulları için dünyanın önde gelen akreditasyon kuruluşu AACSB International tarafından akredite edilmiştir. Biz Silikon Vadisi'ne işletme mezunlarının en büyük katkısıyız ve Vadisi'nin bugünkü durumuna büyük bir katkı sağlıyoruz. İçinde bulunduğu Üniversite gibi, Lucas Koleji ve İşletme Enstitüsü, Silikon Vadisi'nin canlı, çok kültürlü ve küresel atmosferini yansıtmaktadır. 175'ten fazla fakültesi ve 5.000 öğrencisi olan kolejimiz, öğrencilere Silikon Vadisi şirketleriyle güçlü bağlar kurarak küresel fırsatlar sunmaktadır.

Lisans okullarımız ve bölümlerimiz aracılığıyla on üç işletme yoğunluğu sağlıyoruz ve lisansüstü okulumuz işletme, muhasebe, vergi ve ulaşım yönetimi konularında ileri derece ve sertifikalar sağlıyor. Merkezlerimiz ve Enstitülerimiz, öğrencilere vergi, muhasebe, finansal hizmetler, operasyon yönetimi, küresel liderlik, girişimcilik ve daha pek çok konuda bilgi ve becerilerini geliştirmeleri için eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Ödüllü diğer programlar, LCoB'nin öğrenci deneyimini, Powering Silicon Valley ve ötesinde olağanüstü bir öğrenim topluluğu yaratıyor.

Lucas Koleji ve İşletme Enstitüsü - Silikon Vadisini Güçlendirme

Dünyanın en başarılı, rekabetçi ve yenilikçi ekonomik bölgelerinden biri olan Silikon Vadisi'nde öğrencilere başarılı olmaları için gereken kaynakları, becerileri ve fırsatları sunuyoruz.

Çok kültürlü, küresel bakış açısını Silikon Vadisi'nin tarihi teknolojik yenilik temeli ile birleştiren programlarımız, saygın, yerel mirasımızın bir yansımasıdır. Vadide çalışan öğrencilerimizin% 80'inden fazlasıyla iş öğrencilerimiz ve mezunlarımız gerçekten Powering Silikon Vadisidir.

Lucas İşletme Koleji, öğrencilere on üç işletme konsantrasyonuyla odaklandıkları çalışma alanı için önemli seçenekler sunar. Jack Holland Öğrenci Başarı Merkezi, öğrencilerin eğitim tercihlerinde ve kariyer yollarında gezinmelerine yardımcı olmak için bireysel ilgi sunar.

Birinci sınıf Merkezlerimiz ve Enstitülerimiz, geniş bir yelpazedeki endüstrilerdeki yüksek kalibreli, yerel profesyoneller ile gelişmiş eğitim ve ağ kurma konularında öğrenci deneyimini desteklemektedir. Gary J. Sbona Onur Programı, Thompson Küresel Staj Programı ve eşsiz fakültemiz gibi eşsiz öğrenci kaynakları, öğrencilerin profesyonel beklentileri keşfedebilecekleri ve benzersiz deneyimsel öğrenmeden yararlanabilecekleri kaynak ve ortamı sağlar.

Misyon

LCoB Vizyon, Misyon ve Değerler. Silicon Valley’in en büyük ve en eski devlet üniversitesi olan San Jose Eyalet Üniversitesi, 1857’den bu yana toplumumuzun ve küresel pazarının eğitim ihtiyaçlarına cevap vermektedir. işletme okulları için akreditasyon organı. Silikon Vadisi’ndeki en büyük işletme mezunlarının sağlayıcısıyız ve Vadinin bugünkü durumuna büyük bir katkıda bulunuyoruz.

Vizyon. Üniversitemiz, bu dinamik ve yenilikçi iş ortamının küresel ve çeşitli taleplerine cevap vererek Silikon Vadisine güç vermektedir. Öğrencilerimizin, işverenlerimizin ve toplumun başarısını mümkün kılmak için 21. yüzyıl eğitimini veriyoruz.

Misyon. Küresel bir iş dünyasında deneyimsel öğrenme ve karakter gelişimi yoluyla gelecekteki liderleri eğiterek ve işletme teorisi, pratiği ve eğitime katkıda bulunan araştırmalar yaparak, Silikon Vadisi'nde fırsat kurumuyuz.

Temel değerler

 • Mükemmellik - Öğretim, araştırma ve hizmette mükemmellik standartlarına dayanırız.
 • Etik - Sosyal sorumluluğu teşvik etmek için en yüksek akademik ve profesyonel davranış standartlarını belirledik
 • Girişimcilik - Bir yenilikçilik ve yaratıcılık kültürünü destekliyoruz
 • Katılım - Çeşitlilik, açık iletişim ve işbirliğine değer veren bir kültür inşa ediyoruz

Misyonumuzun Etkileri

 • Fırsat kurumu - Her yaştan ve farklı geçmişlerden hem çalışan hem de tam zamanlı öğrencileri yaşamlarını değiştirmeleri için güçlendiren, yüksek kalitede bir eğitim sunuyoruz.
 • Silikon Vadisi odaklı - Silikon Vadisi deneyimini, Silikon Vadisi bölgesine ve ötesine değer katan programlarımıza, araştırmalarımıza, öğrenci katılımımıza ve topluluk ilişkilerine dahil ediyoruz.
 • Deneyimli öğrenci öğrenmesi - Öğrencileri, yerel ve küresel işletmeler ve topluluklar, mesleki gelişim ve kültürlerarası deneyimlerle etkileşime girerek yenilikçi pedagoji ve deneyimsel öğrenmeyi kullanarak eğitiriz.
 • 21. yüzyıl eğitimi - Teknoloji aracılı bir öğrenim ortamı yaratır, hem iş dünyasına hem de topluma değer katan, katma değer yaratan ve programları artıran geliştirir ve geliştiririz.
 • Küresel bir iş dünyasında liderlik - Silikon Vadisi'nin küresel pazardaki büyümesini destekleyen kurumlarımız ve mükemmellik merkezlerimiz aracılığıyla bir yetenek havuzu, fikir liderliği ve iş dünyası etkileşimi sağlıyoruz.
 • Araştırma - Farklı fakültelerimiz Silikon Vadisi ve ötesindeki iş ve eğitim teorisi ve pratiğini etkileyen araştırma ve profesyonel katılım üzerine odaklanmaktadır.
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Eğer bir EBM olmayı planlıyorsanız ve Silikon Vadisi'nde profesyonel bir muhasebeci olarak yaşamak ve çalışmak istiyorsanız, bizden daha iyi bir program bulamazsınız. MSA ... [+]

hakkında

Kariyer başlatmaya hazır mısın? CPA sertifikası için 30 üniteye ihtiyaç duyan, çalışan bir profesyonel veya lisans öğrencisi misiniz? Harika haber! Önceden muhasebe geçmişi olmayan ya da olmayan öğrenciler için daha önce tasarlanmış olan Muhasebe Derecesi Ana Bilim Dalımız şimdi muhasebe lisans derecesine sahip olan herkesi ağırlamaktadır.

MSA programımız Kuzey Kaliforniya'daki en uzun süren programdır. Silikon Vadisi'nde profesyonel bir muhasebeci olarak yaşamak ve çalışmak istiyorsanız, son derece uygun bir durumuz.

Heyecan verici staj. Mükemmel EBM sınav sonuçları. Ve önümüzdeki genişletilmiş ağ ve kariyer fırsatları bol.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Jose
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Ulaştırma Yönetimi Bilim Ustası (MSTM) yarı zamanlı bir öğrenci olarak tamamlamak için iki buçuk ya da üç yıl süren tamamen akredite, 30 birimli bir programdır. Müfredat, ... [+]

hakkında

Ulaştırma Yönetimi Bilim Ustası (MSTM) yarı zamanlı bir öğrenci olarak tamamlamak için iki buçuk ya da üç yıl süren tamamen akredite, 30 birimli bir programdır. Müfredat, altı zorunlu ders, iki seçmeli ve iki dersle sonuçlanan bir capstone deneyiminden oluşur.

Müfredat, akademik veya endüstri uzmanı olan ulusal olarak tanınmış eğitmenler tarafından yönetilmektedir. MSTM, Meslek Yüksek Okulları Birliği (AACSB) Derneği tarafından tam olarak akredite edilmiştir. Sınıflar hafta içi akşamları düzenlenir ve öğrencilerin derecelerini kazanırken tam zamanlı çalışmasına izin verilir. Öğrenciler genellikle her on sınıf oturumu için, yılda toplam dört ders olmak üzere haftada bir gece, bir seferde bir ders alırlar. Sınıflar, web eğitim yazılımı ile desteklenen iki yönlü görüntülü konferans yoluyla verilir. Öğrenciler Kaliforniya'daki yerlerde veya çevrimiçi video konferansla sınıfta yüz yüze derslere katılırlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Santa Clara
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
24 - 36 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Adınızdan sonra “MST” ye sahip olmak, vergi dünyasında yüksek bir ayrımdır. Vergi konusunda iyi bilgili olduğunuzu, vergi araştırmalarında uzman olduğunuzu ve günümüz ver ... [+]

hakkında

Adınızdan sonra “MST” ye sahip olmak, vergi dünyasında yüksek bir ayrımdır. Vergi konusunda iyi bilgili olduğunuzu, vergi araştırmalarında uzman olduğunuzu ve günümüz vergi kurallarının karmaşıklığı ile akıllıca başa çıkabileceğinizi gösterir. MST, tam zamanlı kayıt yaptırmanıza ve dereceyi 12 ay veya yarı zamanlı olarak tamamlamanıza ve 24-36 ay içinde bitirmenize izin veren 30 birimli bir programdır. Ve esnek hakkında konuşun, sınıflarımız yoğun vergi mevsiminde çalışmak üzere planlanıyor.

Kabul şartları

MST programına kabul her güz ve bahar döneminde sunulmaktadır. Kabul şartları:

Dört yıllık lisans derecesi (herhangi bir ana dalda) akredite bir ABD kolejinden veya üniversitesinden veya ABD dışındaki tanınmış bir kurumdan eşdeğer bir derece.Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada dışında kazanılan transkriptler veya dereceler için: Lisansüstü Kabul (GAPE) WES (Temel veya ICAP) değerlendirmesi yapmanızı gerektirir. Yönergeler WES'ta (Dünya Eğitim Hizmetleri) bulunabilir.3,0 not ortalaması (son 60 dönem / 90 çeyrek ünite)GMAT veya GRE: Sınavın sözel ve sayısal bölümlerde hem 50 persentilde Skorlar. Veya, MST Direktörünün onayına bağlı olarak, başvuru sahibinin aşağıdakilerden herhangi biri varsa, GMAT / GRE gereksinimi feragat edilebilir.Doktora kazandım. Birleşik DevletlerdeEBM sınavının tüm bölümlerini geçti (Amerika Birleşik Devletleri'nde)IRS tarafından yönetilen Kayıtlı Ajan sınavını geçti.LSAT sınavında 145 veya üstü puanlarSon beş yıl içinde Lucas İşletme Koleji'nden Gary J. Sbona Onur Programı'ndan onur derecesiyle mezun oldu.Akredite bir ABD üniversitesinden en az 3.2 not ortalaması ve vergilendirmede en az üç yıllık tam zamanlı iş tecrübesini tamamladı. MST Direktörü ile görüşme ve / veya iş sorumluluğu türünü gösteren denetleyiciden bir mektup gerekebilir.Akredite bir ABD üniversitesinden en az 3.75 not ortalaması. MST Müdürü ile bir röportaj gerekli olabilir. GMAT /... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Santa Clara
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 36 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
One Washington Square San Jose, CA
95192 San Jose, California, Amerika Birleşik Devletleri
Address
2933 Bunker Hill Lane, Suite 120
95054 Santa Clara, California, Amerika Birleşik Devletleri