Resmi açıklamayı okuyun

Akademik mükemmellik ve topluma hizmet için güçlü bir özveriyle yönlendirilen Santa Clara Üniversitesi'ndeki Eğitim ve Danışmanlık Psikolojisi Okulu, çeşitli insanların, okulların ve toplulukların temelinde kurulmuş topluluklar ile anlamlı ve destekleyici bir angajmana bağlı tutkulu, yetkili ve ahlaki profesyonelleri yetiştirmektedir. Bizim Temel Değerlerimiz.

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Dünyayı fark ettirmekle ilgilendiğiniz için bizi bulduk: Çocuklarınız, aileleriniz, bireyleriniz ve topluluğunuz üzerinde olumlu bir etki yaratmak istiyorsunuz. Eğitim veya danışmanlık için bir şekilde çağrıldınız ve programlarımızın bu çıkarları keşfetmek, yeteneklerinizi, anlayışınızı ve bilginizi derinleştirmek ve yeni bir kariyer yapmak için ideal bir yer olduğuna inanıyoruz.

Danışmanlık Psikolojisi, Öğretmen Eğitimi, Eğitim Liderliği ve Disiplinlerarası Eğitim alanlarındaki Yüksek Lisans programlarımızı ve Mesleki Gelişim Merkezi ve Yaşam Akademisi için Jerry Smith'in Koçluğu aracılığıyla sunulan fırsatları keşfetmeye davet ediyoruz. Birçok eğitim alanında, özel olarak Katolik eğitimciler için, ayrıca kamu, charter ve bağımsız okul öğrencileri için hazırlanmış programlarımız var.

Santa Clara Üniversitesi'nde misyon ve değer odaklıyız. Çalışmalarımızda, Cizvit geleneklerinden ilham alıyoruz:

Başkaları için erkekler ve kadınları eğitmek Amacımız sadece size bir eğitim vermek değil, aynı zamanda bu eğitimin başkalarının hizmetinde kullanılmasına ilham vermektir.

Bir amaçla liderlik yetiştirmek Hangi peşinde koştuğunuz alanda liderlik kapasitenizi geliştirmemize yardımcı olacağız, ancak Cizvit liderliği dünyayı daha iyi bir yere yerleştirmeye odaklanmıştır.

Entelektüel derinlik ve meydan okuma Size yeni fikirler ve bakış açıları keşfetmek için entelektüel olarak meydan okumak ve çevrenizdeki dünyaya yeni bakış açıları öğrenmek için sizi zorlayacağız.

"Cura Personalis" veya "Bütün kişiyi eğitmek" Sizi entelektüel olarak zorlarken, öğrencilerin ihtiyaçlarına bireysel olarak odaklanarak ve her birimizin eğitimimize odaklanıyor ve her birimizin çalışmalarımıza getirdiği önemi değerlendiriyoruz.

Irksal ve etnik açıdan çeşitlilik gösteren Bay Area'ya anlamlı ve etkili yollarla hizmet vermeye adamış bulunuyoruz. Latino Danışmanlık programımız eşsizdir ve Danışmanlık Psikolojisi öğrencilerinin farklı topluluklara daha iyi hizmet vermek için uzman bilgi kazanmalarını sağlar. Benzer şekilde, Hispanik Eğitim Vakfı'yla olan ortaklığımız ve East San Jose kampüsümüzdeki eğitim kurslarının bulunması, öğrencilere, her zaman iyi hizmet etmeyen bir topluluğun ihtiyaçlarını hedefleyen çok etkili bir charter okulları bağlamında öğretme hakkında bilgi edinme olanağı sağlar eğitimde.

Öğretim üyelerimizin ve öğrencilerin Eğitim ve Psikolojik Danışma Psikolojisi Okulunda yaptıkları işlerden dolayı heyecanlıyız. Sosyal adalete olan bağlılığı ve olumlu bir etkisi olan bilginler, öğretmenler ve danışmanlardan oluşan bir topluluğa katılıyorsunuz, tüm çalışmalarında görülebiliyor. Santa Clara Üniversitesi'ndeki danışmanlık psikolojisi ve eğitiminin, yaşamları, organizasyonları ve toplulukları çok yönlü bağlamlarda geliştirmeye yönelik bir araç olabileceğini keşfetme imkanı sunuyoruz.

Sizi lisans programlarını ve burada bulunan fırsatları SCU'da keşfetmeye davet ediyoruz. Web sitesinde etrafında kazmak; Sorunuzu çağırın ve sorunuz; Bir bilgilendirme oturumuna gelebilir veya oturumdaki bir sınıfa gidebilirsiniz. Gel bize katıl!

Misyon ve Vizyon

Akademik mükemmellik ve topluma hizmet için güçlü bir özveriyle yol gösterici olan Santa Clara Üniversitesi'ndeki Eğitim ve Danışmanlık Psikolojisi Okulu, çeşitli insanlar, okullar ve topluluklarla anlamlı ve destekleyici bir angajmana adamış, merhametli, yetkin ve etik profesyonelleri eğitiyor.

Temel Değerler

  1. Nişanlı Öğretim ve Öğrenme ile Akademik Mükemmellik
    Bilgi, teori, araştırma ve uygulamanın ilerlemesinin, öğrencilerin mesleki yeterlik, vicdan ve merhamet gelişimine odaklanan aktif ve katılımlı öğretim ve öğrenme uygulamaları yoluyla kolaylaştırıldığına inanıyoruz.
Bütün Kişinin Eğitimi (Cura Personalis)
Öğrencilerin öğrenmesi hem kişisel hem de mesleki gelişimi kapsar ve insana hizmet ederken anlamlı kapsamlı öğrenme olduğuna inanıyoruz. Ayrıca, öğrenmenin sabit olduğu ve mezuniyet sonrası ve sonrasında da devam ettiğine inanıyoruz. Bu yaklaşım, bütün dini ve felsefi gelenekler için açık ve hoşgörü saygısını desteklemekte ve yüzyıllar önce yaşayan Cizvit eğitim misyonundan ve Katolik kimlikten türetilmiştir.

Çok Kültürlülük ve Sosyal Adalet
Eğitimin, tüm geçmişlerden insanlara (örneğin cinsiyet, ırk, etnik köken, cinsel yönelim, milliyet, dil, kültür, din, ekonomik durum, yaş, yetenek vb.) Önem verilmesi ile zenginleştirildiğine inanıyoruz. Üstelik, az temsil edilen, yetersiz ve haklarını yitirmiş nüfusa yerel ve dünyada hizmet vermeyi ve savunmayı taahhüt ederiz.
Vicdan ve Merhamet İçin Yenilikçi Eğitim
Farklı öğrenicilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve bireylere, okullara ve topluluklara en etkin şekilde ulaşmak için, eğitimin en yeni teknolojileri ve pedagojik yaklaşımları kullanarak standart uygulamaların ötesine geçmesini ve yenilenmesini gerektirdiğini taahhüt ediyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Danışmanlık Psikolojisi Yüksek Lisans Programı öğrencileri için yoğun bir 90 üniteli Yüksek Lisans Programı sunar. Öğrenciler üç önemli alanımızdan herhangi birini İyileş ... [+]

Birimler: 90 çeyrek ünite (3 çeyrek ünite = 2 yarıyıl ünitesi) Program Süresi: 3 yıl (tam gün) Parçalar: LPCC, MFT, LPCC / MFT ve İz Yok Vurgu Seçenekleri: Latino danışmanlığı, düzeltici psikoloji ve sağlık psikolojisi Başlangıç ​​Tarihleri: Sonbahar, Kış, İlkbahar veya Yaz Öğretim Yöntemi: Kampüste Danışmanlık Psikolojisi Sanatları Yüksek Lisansı, öğrencilere 90 adet yoğun bir Yüksek Lisans Programı sağlar. Öğrenciler, üç vurgu alanımızdan herhangi birini, İyileştirici Psikoloji, Sağlık psikolojisiYa da Latino Danışmanlığı Derecelerine göre. Bir vurgu, bir minör gibi işlev görür. Bir vurgu seçmeyen öğrenciler, çeşitli alanlardaki bilgilerini genişletmek için çeşitli seçmeli derslerden birini seçebilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Santa Clara
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Eğitim Yönetimi Yüksek Lisans derecesi, Ön İdari Hizmetler Credential (Kaliforniya Öğretmen Yetkisi Komisyonu tarafından akredite edilmiş) için gereken 36 ders ünitesinde ... [+]

Birimler: 45 çeyrek ünite (15 kurs) Program Süresi: 1.5 - 2 yıl; tam zamanlı yarı zamanlı Başlangıç ​​Tarihleri: Sonbahar, Kış, İlkbahar veya Yaz Öğretim Yöntemi: Kampusta Eğitim Yönetimi Yüksek Lisans derecesi, Ön İdari Hizmetler Credential (Kaliforniya Öğretmen Yetkilendirme Komisyonu tarafından akredite edilmiş) için gereken 36 adet dersi ve ayrıca seçmeli 9 ders birimi içermektedir. Ön İdari Servisler Sertifika alan adaylar, akademik danışman ile birlikte seçilen üç ek seçmeli dersi tamamlayarak Yüksek Lisans derecesi kazanabilirler.

Eğitim Yönetimi Yüksek Lisans derecesi ayrıca, sınav öncesi İdari Hizmetler Credential kazanmış ve bilgi tabanını güçlendirmek isteyen bireyler için uygundur ve bir öğretim veya öğrenci personel kimlik sahibi olmayan ancak kendi Özel okullarda meslek edinmek veya doktora çalışmasına hazırlanmak için eğitim ortamlarında yönetim ve liderlik. Bu program, Eğitim Liderleri için Kaliforniya Mesleki Standartlarına hitap etmektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Santa Clara
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Öğretmenlik + Öğretim Kimliği ders programı (MATTC) programı, birden çok ders (MS) veya tek ders (SS) ön eğitim kimlik belgesi elde etmek isteyen bireyler için ilk adımdı ... [+]

Birimler: Birden Fazla Konu-56; Tek Konu-50 Credentialing: Önceden tek bir konu ve birden fazla konu Program Süresi: 1 yıl (tam zamanlı) veya 2 yıl (yarı zamanlı) Başlangıç ​​Tarihleri: Güz, Kış veya Yaz Öğretim Yöntemi: Kampüste Öğretmenlik + Öğretim Kimlik Bilgisi (MATTC) programı Sanatlar Yüksek Lisans programı, çoklu konudaki (MS) veya tek ders konusundaki (SS) ön eğitim kimlik belgesi elde etmek isteyen bireyler için ilk adımdır. Programın bitiminde, adaylar, Öğretim Derecesi Sanatları Yüksek Lisansı ve California SB2042 Birden Fazla Konu veya Tek Öğe Ön Eğitim Kimlik Bilgisi için bir öneri kazanırlar. Bir öğrencinin yalnızca bir öğretim kimlik bilgilerini veya yalnızca Öğretim Derecesi Sanat Yüksek Lisansını sürdürmesi mümkün değildir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Santa Clara
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku