Seattle Pacific University College of Arts and Science

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bilim ve Mühendislik Fakültesi, Seattle Üniversitesi'ndeki en hızlı büyüyen kolej veya okuldur. 100'den fazla tam zamanlı ve yarı zamanlı öğretim üyesi, 1.250'den fazla lisans ana dalına ve yüksek lisans öğrencisine STEM eğitimine uygun, uygulamalı bir yaklaşım sunar. Araştırma ve mesleki gelişim yoluyla, profesörlerimiz en son gelişmeleri takip eder ve teori ile pratiği uyumlu bir şekilde harmanlayan lisans programlarını sürekli olarak iyileştirir. Problem çözme, eleştirel düşünme, takım çalışması ve disiplinler arası işbirliği fırsatları, lisans ve lisansüstü öğrencilerine sağlanan eğitime bütünsel bir yaklaşımı karakterize eder.

Eğitim sürecimizin ayırt edici unsurları şunlardır: bilim ve mühendislik bölümleri için çok sayıda laboratuvar deneyimi; gelişen bir lisans araştırma programı; çok çeşitli doğal ve insan yapımı harikalara saha gezileri; ve Proje Merkezi aracılığıyla tüm mühendislik ve bilgisayar bilimi öğrencilerimiz için bir yıl boyunca endüstri tarafından desteklenen üst düzey projeler.

Kolej, hizmette öğrenim için birçok fırsat sunar. İşte sadece iki örnek. Seattle Üniversitesi Matematik Birliği ve STEM Kulübü aracılığıyla öğrencilerimiz Bailey Gatzert İlköğretim Okulu'nda yüksek ihtiyaç sahibi gençlerle ilişki kuruyorlar. Geçtiğimiz on yıl boyunca, düzinelerce Seattle Üniversitesi öğrencisi, öğretim üyesi ve personeli Tayland, Nikaragua, Haiti, Zambiya ve Kenya'daki insani mühendislik projelerine katıldı.

Dinamik Seattle şehrindeki konumumuz, öğrencilerin kariyer hedefleriyle ilgili anlamlı stajlar veya gönüllü fırsatlar elde etmeleri için birçok fırsat sunar.

Konumlar

Seattle

Address
3rd Avenue West,3307
98119 Seattle, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin