Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Mükemmellik Geleneği

AACSB Akredite Badge The Seton Hall Üniversitesi'nde Stillman School of Business, 1950 yılında iş dünyasının liderlerinin karmaşık ve pratik ihtiyaçlarına yönelik eğitim sağlamak amacıyla kurulmuştur. Okul, New Jersey'deki İlk Özel İşletme Okulu'dur. Birlikten İleri İşletme Yüksek Okullarına (AACSB International) akreditasyon kazandırmıştır. 60 yıldan sonra, AACSB'den profesyonel akreditasyonu sürdürmeye devam eden okul, hem New Jersey hem de işletme ve muhasebe akreditasyonuna sahip tek okuldur.

Ulusal Olarak Tanınan Eğitim Deneyimi

Liderlik Mükemmelliği 2016 badgeThe Stillman School, ABD Haberleri tarafından "Yatırım Getirisi" için ulusal olarak tanınıyor

MBA programımız Princeton Review'un "En İyi İş Okulları" ve ABD Haberlerinde yer almaktadır.

Uygulamaya Kavramlar

Stillman School of Business, “kavramları pratiğe dönüştüren” ve öğrenmenin bir sınıfın dört duvarının ötesine uzanan bir eğitim deneyimi sunuyor. Bunun somut örnekleri arasında şunlar bulunur:

  • Sekiz Uygulamalı Öğrenim Merkezi
  • Staj ve İstihdam Olanakları
  • Fakülte / Öğrenci Araştırma Ortaklıkları
  • Ulusal Olarak Tanınan Lisans Değerlendirmesi

Yakın örme topluluk

Okul küçük sınıf boyutları ve uygun kurs programları ile sıkı sıkıya bağlı bir topluluk duygusunu korur. Öğrenciler akademik ve kariyer hedeflerine ulaşmak için öğretim üyeleri ve yöneticiler ile çalışır. Ayrıca, mezunlar topluluğu-17.000 güçlü öğrencilere öğrenme, ağ oluşturma ve kariyer fırsatları sunar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Seton Hall W. Paul Stillman School of Business

Muhasebe profesyonelleri, seçim yapabilecekleri çok sayıda kariyer yoluna ve endüstriye sahiptir, bu da mezunlarımızın yüksek istihdam oranlarından ve iş güvenliğinden ya ... [+]

Muhasebe profesyonelleri, seçim yapabilecekleri çok sayıda kariyer yoluna ve endüstriye sahiptir, bu da mezunlarımızın yüksek istihdam oranlarından ve iş güvenliğinden yararlanması anlamına gelir.

Muhasebe programında lisans derecesi olmayan mezunlara yönelen Seton Hall'un programı sizi başarılı bir kariyere hazırlar ve New Jersey, New York ve diğer birçok eyalette CPA sınavına girmek için gerekli eğitim kredilerini karşılar.

En büyük firmaların ve en tanınmış kurumların çoğu, yıllık "Meet the Firms Night" da dahil olmak üzere kampüs içi etkinliklerde işe alım programımıza yöneliyor.

Tam zamanlı öğrenciler derslerini, kampüste veya çevrimiçi olarak sadece 12 ayda tamamlayabilirler; yarı zamanlı öğrenciler genellikle programımızı iki yıl içinde bitirirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri South Orange
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Address
400 South Orange Ave
07079 South Orange, New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri