Resmi açıklamayı okuyun

Yönetim Simmons Okulu Boston, Massachusetts bulunan ve üç Lisansüstü düzeyinde iş programları sunmaktadır: Yönetim programlarında Bilim MBA Sağlık MBA ve Yüksek Lisans. Kadınların, liderlik ve yöneticilik yenilikçi öğretim, araştırma ve söylem için önde gelen merkezidir.

Simmons MBA hızlandırılmış 16 aylık tam zamanlı formatında veya üç yıllık part-time biçiminde sunulmaktadır. Yönetim Simmons Okulu kadınlar için özel olarak tasarlanmış tek AACSB akredite MBA programı sunmaktadır, ve programı 5 yıl üst üste Princeton Review tarafından Kadınlar için Fırsat içerisinde 1. sırada olmuştur.

Simmons Sağlık MBA hem AACSB ve CAHME akredite ve sağlık liderliği için erkek ve kadınlar eğitir. Bu stratejik tasarlanmış üç yıllık bir program bizim sağlık fakülte ve kapsamlı bir sağlık müfredatın uzmanlığı ile bizim ulusal olarak tanınan MBA Programı gücünü içermektedir.

Yönetimi Programı Bilim Simmons Masters Bugünün rekabetçi küresel ekonomide yönetim ve liderlik başarısı için akademik ve profesyonel geçmişleri çeşitli kümesinden kadın ve erkekleri hazırlamak için tasarlanmıştır. Kurs temel iş bilgisi ve yönetiminde ustalık sağlayan temel düzey iş kursları paketi teşkil edecektir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Simmons College, Simmons School of Management

Yönetim Biliminin yeni başlatılan Masters (MSM) yönetimi, akademik ve profesyonel geçmişleri çeşitli bir dizi öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır ve ... [+]

Yönetim Biliminin yeni başlatılan Masters (MSM) yönetimi ve bugünün rekabetçi küresel ekonomide liderlik başarı için akademik ve profesyonel geçmişleri çeşitli bir dizi öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Program sağlam bir iş temeli ve çeşitli sektörlerden için gerekli yönetim becerilerini geliştirmek için fırsat sağlayarak öğrencilere meydan okuyor.

Kurs

MSM programda öğrenciler 9 gerekli dersler ve üç seçmeli az içerir 36 dönem saat, tamamlayın. Çekirdek kurs yönetimi temel iş bilgisi ve ustalık sağlayan temel düzey iş kursları paketi teşkil edecektir. Tam zamanlı öğrenciler Genel Müdürlüğünde bir konsantrasyon ile kendi derecesini alacaksınız. Part-time öğrenci, Genel Yönetim konsantrasyonunu takip veya Kar Yönetimi ve İletişimi Yönetimi konusunda uzmanlaşmış kendi derecesini özelleştirebilirsiniz. Sınıflar Boston Simmons kampüsünde, 6-21:00 dan akşam yapılır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boston
Bilgi iste
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku