South University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

South University , kampüs içi ve çevrimiçi eğitim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için rol oynamaya istekli bir fakülte, personel ve öğrenci topluluğuyla etkileşime geçmenizi teşvik edecek sıcak ve destekleyici bir öğrenme ortamı sağlar. Seçtiğiniz alandaki becerilerinizi ve mükemmelliğinizi şekillendirmenize yardımcı olacak, ancak topluluğun katılımı, gönüllülük ve yaşam arayışı yoluyla karakterinizi şekillendirmeye yardımcı olacak uygulamalı bir deneyim sunan küçük sınıfların Güney deneyiminden gurur duyuyoruz. uzun öğrenme.

Misyon

South University , çeşitli öğrenci nüfusunun entelektüel, sosyal ve mesleki gelişimi için eğitim fırsatları sunmaya adanmış akademik bir kurumdur.

Bu amaca ulaşmak için kurum, önlisans, bakalorya, yüksek lisans ve doktora seviyelerinde odaklı ve dengeli programlar sunmaktadır. Eleştirel düşünmeyi, etkili sözlü ve yazılı iletişimi ve yaşam boyu öğrenme becerilerini destekleyen geniş tabanlı bir çekirdek müfredat sunulmaktadır. Ayrıca, üniversite yaşam boyu öğrenmenin yanı sıra bilgiyi takdir etmek için gerekli koşulları geliştirmeye odaklanmaktadır.

South University yükseköğretime yaklaşımı ve bunun sonucunda ortaya çıkan esnek akademik deneyimler, öğrencilere kişisel ve mesleki tatmin temelini oluşturmak için gerekli entelektüel içgörü ve mantıklı bir yaklaşım sağlar. South University , öğrencilerine sadece öğrenme ve profesyonellik değil, aynı zamanda topluluğun ilerlemesine katkı ve bağlılık değer veren bir felsefe aşılayan kapsamlı bir eğitim sağlama amacına sahiptir.

Nitelikli bireylerin örgün akademik eğitim ayrıcalığına sahip olması gerektiğine inanan South University , eğitim zorlukları arayanları memnuniyetle karşılamaktadır. Bu amaçla Üniversite, öğrencilerin hem kampüste hem de çevrimiçi ortamda, öğrencilere hedefleri ve onlara ulaşma yollarını tanımlamalarına yardımcı olan bir öğrenme ortamı sağlar. Bu felsefeyi göz önünde bulundurarak, öğrenciler South University akademik amacına adanmış bir fakülte, personel ve yönetim topluluğuyla etkileşime girerek öğrenirler.

Topluluğunuzun Bir Parçası

Hedeflerinizi desteklemek için çalışan, canlı ve çeşitli bir topluluk oluşturmayı taahhüt ediyoruz. Öğrencilerimiz, personelimiz, öğretim üyelerimiz, mezunlarımız ve istihdam topluluğumuz, okuldaki zamanınızın çok ötesine uzanan zengin bir ağ oluşturur. Bir South University öğrencisi olarak, bu geniş ailenin bir parçası haline gelirsiniz, bu da okuldayken hedefleri ve sonra onlara ulaşma yollarını belirlemenize yardımcı olur. South, tek konumlu bir kampüsten, şu anda 11 konumu olan çok kampüslü bir üniversite sistemine dönüştü.

 • Savannah, GA 1899'da kuruldu
 • West Palm Beach, FL 1986 yılında kuruldu
 • Montgomery, AL 1996 yılında kuruldu
 • Columbia, SC 2002 yılında kuruldu
 • Tampa, FL 2006 yılında kuruldu
 • Orlando, FL Öğrenme Sitesi
 • Virginia Beach, VA 2009 yılında kuruldu
 • Richmond, VA 2009 yılında kuruldu
 • Austin, TX 2011 yılında kuruldu
 • Savannah'da Sunulan Çevrimiçi Programlar , 2004 yılında kuruldu
 • High Point, NC 2012 yılında kuruldu

137006_IMG_0793.jpgSouth University","author_url":"","source":""}" />

Üniversite Kariyer Hizmetleri Merkezi

Üniversite Kariyer Hizmetleri Bölümü, kariyer potansiyellerini keşfetmek için öğrencilerle işbirliği yapar ve eğitim yolculukları boyunca profesyonel markalarını oluşturmak için onlarla birlikte çalışır. Amacımız, tüm South University kampüslerinde sanal olarak veya yüz yüze erişilebilen kaynakları kullanırken, ilgi alanlarını keşfetme ve değerli mesleki deneyim kazanma fırsatlarını kolaylaştırarak öğrencilerin kariyer potansiyelini teşvik etmektir. Kariyer Hizmetleri Bölümü tüm South University öğrencilerini kampüs etkinliklerine katılmaya ve katılmaya davet eder.

Kariyer Hizmetleri Merkezi

Sınıfların ilk gününden itibaren, öğrenciler çok sayıda video ve aktiviteye sahip olan özel South EDGE platformuna erişebilecekler ve bu hizmetle ilgili herhangi bir ücret veya maliyet yoktur.

Mezun Bağlantıları

South University 120 yıllık hikayesinde (geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek) birçok öğrenci, personel, eğitmen ve mezun, kimliğimiz için gerekli hale gelen topluluk ve yaşam boyu öğrenme ruhuna katkıda bulundu. South University sadece öğrencilerimize değil, aynı zamanda dünya çapında 43.000'den fazla mezuntan oluşan ilham verici topluluğumuza entelektüel, sosyal ve mesleki gelişim fırsatları sunmayı taahhüt etmektedir.

Mezun Bağlantıları sitemiz, öğrenci olarak deneyimlediğiniz destekleyici ortamı yeniden oluşturarak mezunlarımızı yeniden meşgul etmeyi ve tekrar karşılamayı amaçlamaktadır. Burada, bir Mezun Başarı Ödülü için başvurarak veya alanında mükemmel olan eski bir sınıf arkadaşını aday göstererek başarınızı kutlayabilirsiniz. Bugün kariyerinizde olduğunuz yeri bizimle paylaşabilir ve gelecekteki nerede olmak istediğinizi takip etmenize yardımcı olmak için kariyer kaynaklarımızı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Dahası, öncül, akıl hocası ve hatta işveren olarak mevcut öğrencilerimizin hayatlarında fark yaratmanın yollarını keşfedebilirsiniz.

İşveren Bağlantıları

South University Kariyer Hizmetleri, işverenlere South EDGE iş portalı aracılığıyla South University mezunlarımızdan bir sonraki nitelikli adayı bulma fırsatı sunuyor. İşlerinizi ve staj fırsatlarınızı buraya gönderin.

Konuşma Metni İstekleri

Mevcut ve eski öğrencilerin nasıl resmi bir South University transkripti talep edebileceklerine ilişkin talimatlar için buraya tıklayın.

Konumlar

savan

Address
Mall Boulevard,709
31406 savan, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Tampa

Address
North Himes Avenue,4401
33614 Tampa, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Batı Palmiye Plajı

Address
University Centre 9801 Belvedere Road
33411 Batı Palmiye Plajı, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Montgomery

Address
5355 Vaughn Road
36116 Montgomery, Alabama, Amerika Birleşik Devletleri

Columbia

Address
9 Science Court
29203 Columbia, Güney Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Orlando

Address
5900 Lake Ellenor Drive, Suite 150
32809 Orlando, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Virginia Plajı

Address
301 Bendix Rd Suite 100
23452 Virginia Plajı, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri

Richmond

Address
2151 Old Brick Road
23060 Richmond, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri

Austin

Address
1220 W. Louis Henna Blvd.
78681 Austin, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

savan

Address
savan, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Yüksek nokta

Address
3975 Premier Drive
27265 Yüksek nokta, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin