Southern Methodist University Simmons School of Education and Human Development

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

AKILLARI DEĞİŞTİRMEK

Simmons Okulu, dönüşüm ve değişim için bir katalizör olarak, topluluğumuza ve dünyaya meydan okuyan sorunlara gerçek çözümler sunuyor.

Fakülte ve personelin kendilerini eğitim, danışmanlık, anlaşmazlık çözümü, uygulamalı fizyoloji ve sağlık gibi birçok alanda profesyonellerin gelişimine adadıkları Annette Caldwell Simmons Eğitim ve İnsani Gelişme Okulu'na hoş geldiniz. Simmons'ta yaptığımız disiplinler arası çalışma, giderek değişen ve çeşitlenen bir dünyanın zorluklarını ele almak için bu alanlarda kanıta dayalı bilgi oluşturmaya ve yaymaya odaklanıyor. Yüksek kaliteli öğretimimiz ve titiz bursumuz, işbirliği ruhuna ve hizmet ettiğimiz topluluklara yönelik bir oryantasyona dayanmaktadır. Sonuçta, lisans programlarımızı, öğrencilerimizi ve mezunlarımızı şekillendiren burs ve eğitimin SMU'nun ötesinde bir etki yaratmaya kararlı olması gerektiğine inanıyoruz. Topluluklarımızda birlikte çalışmaya odaklanan bu merkezi odakla, hayatları daha iyi hale getirebileceğimizi umuyoruz.

Sizi Simmons Okulundaki sayısız araştırma projesini, derece programlarını, eğitim merkezlerini ve yeni girişimleri keşfetmeye davet ediyoruz. Herhangi bir alanımızda geleceğinizi hayal ediyorsanız, kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz. Fakültemiz, öğrencileri kariyerlerinde yüksek hedeflere ulaşmaya, alanlarındaki hazırlık zorluklarını karşılamaya ve herkes için daha iyi bir gelecek inşa etmeye teşvik eder.

Annette Caldwell Simmons Okulu büyüdükçe katılımınız önemli. Bize katılmaya karar verdiğinizi umuyoruz.

Stephanie Knight, Ed.D.

Leon Simmons Annette Caldwell Simmons Eğitim ve İnsani Gelişme Okulu Dekanı

Konumlar

Dallas

Address
University Boulevard,3101
75205 Dallas, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin