Southern New Hampshire University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yüksek Öğrenimin Sınırlarını Genişletmek

Southern New Hampshire University , 3.000'den fazla kampüs öğrencisi, 135.000'den fazla çevrimiçi öğrencisi ve 100.000'in üzerinde mezun ağıyla özel, kar amacı gütmeyen, akredite bir kurumdur ve onu ülkedeki en hızlı büyüyen üniversitelerden biri yapar. Üniversite, 1932'de kurulduğundan bu yana, bir muhasebe ve sekreterlik okulundan, sertifikalardan işletme, eğitim, liberal sanatlar, sosyal bilimler ve STEM dahil olmak üzere doktora düzeyinde derecelere kadar 200'den fazla program sunan bir kuruma dönüşmüştür. SNHU, günümüz öğrencilerinin ve işgücünün ihtiyaçlarına uyacak şekilde yüksek öğretimi yeniden icat ederek, öğrencilerin yeni teknolojilere ve profesyonel gereksinimlere ayak uydurmasını sağlar. SNHU, öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmelerine ve hayatlarını ve etrafındakilerin yaşamlarını dönüştürmelerine yardımcı olmak için benzersiz bir destek ve hizmet sağlar. SNHU, ulusal olarak tanınan akademik programlarla size olağanüstü bir öğrenci deneyimi sunmaktan gurur duyar. İşte övgülerimizden sadece birkaçı:

  • US News & World Report tarafından Kuzey'deki 2020 En Yenilikçi Üniversite ve ülkenin "En İyi Bölgesel Üniversitelerinden" biri seçildi.
  • Amerika Birleşik Devletleri Uzaktan Eğitim Derneği (USDLA) tarafından Çevrimiçi Teknolojide Mükemmeliyet için 21. Yüzyıl Uzaktan Öğrenim Ödülü verildi
  • Başlangıcından bu yana her yıl Chronicle of Higher Education tarafından "Çalışılacak Harika Üniversite" olarak adlandırıldı
  • Fast Company'nin En Yenilikçi 50 Şirketinden Biri (2012)

İster uluslararası, ister orduda, ister geleneksel bir üniversite deneyimi arıyor olun, SNHU, öğrencilerin Manchester, NH'deki 300 dönümlük kampüsümüzde veya yenilikçi çevrimiçi platformumuzda sürdürebilecekleri uygun fiyatlı, erişilebilir eğitim sağlamaktan gurur duyar.

Üniversite Misyonu

Southern New Hampshire University , öğrencilerin hayatlarını değiştiriyor. Başarımız, öğrencilerimizin başarısı ile tanımlanır. Southern New Hampshire University , statükoya durmaksızın meydan okuyarak ve yüksek öğrenimde en iyi desteği sağlayarak, her öğrencinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kaliteli, uygun fiyatlı ve yenilikçi Pathways oluşturarak eğitime erişimi genişletir.

Amaçlı İlerleme

Misyonumuz bizi daima geleceğe odaklanmaya itmiştir. Biz öncü taahhüt ettik Yani Pathways henüz mevcut-so do not yaptığımız sorunları çözmeye yardımcı olabilir eğitime. 1932'de çalışan yetişkinler için üniversiteyi yeniden icat etmekten, 1995'te öğrenmeyi çevrimiçi hale getirmeye, 2013'te çığır açan yetkinlik temelli eğitim programları oluşturmaya kadar, tarihimiz bir inovasyon hikayesidir.

Bugün, yüksek öğrenimde değişimin bir temsilcisi olarak tanınmaya devam ediyoruz - özel iş gücü öğrenme çözümleri geliştirmek, yeni nesil öğrenciler için toplum temelli öğrenme ve yüksek kaliteli eğitimi daha uygun maliyetli, erişilebilir ve ulaşılabilir kılmak için radikal yeni yollar keşfetmek . Evde ve dünyanın her yerindeki tüm öğrenciler için.

  • İhtiyacı yüksek gençler için sosyal beceri değerlendirmelerini keşfetmek için Google.org'dan 1 milyon dolarlık hibe
  • Çevrimiçi Öğrenim Konsorsiyumu tarafından 2017 Dijital Öğrenme Yenilikçisi olarak tanınma
  • College for America'nın 2013 yılında çığır açan lansmanımız için ABD Eğitim Bakanlığı'ndan "Dünyada Bir İlk" hibe

Bunların hepsi öğrencilere hizmet etmek ve onları desteklemek amacıyla yapılır. Böylece, onları sürekli değişen bir dünya üzerinde kalıcı, olumlu etki yaratmaya hazırlamaya yardımcı olabiliriz.

Konumlar

Manchester

Address
North River Road,2500
03106 Manchester, New Hampshire, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin